رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

  دانلود آنکی:

جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

در مورد این فروشگاه

تمامی نکات،مثال ها، حفظیات و .... ریاضیات کنکور توی اینجا قرار میگیره کافیه فقط یک فصل رو امتحان کنی بعد حتما از درس خوندن لذت میبری

 1. جدید ترین اتفاق های این فروشگاه
 2. نگارش 1.0.0

  37 دریافت

  این مجموعه شامل 54 فلش کارت از قضیه تقسیم و نکات کنکوری مربوط به آن به همراه تست ها و مثال هایی از کنکور سراسری می باشد. در ضمن علاوه بر روش های تستی برای حل مسائل این فصل، از روش همنهشتی نیز برای حل مسائل استفاده شده است. این روش در ریاضیات گسسته کاربرد فراوانی دارد و در این قسمت به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار گرفته است. پس هر چه سریع تر نکات و فلش کارت های این فصل رو به صورت رایگان دانلود کنید و یادگیری رو با مرورهای منظم شروع کنید.

  رایگان

 3. نگارش 1.0.0

  در این مجموعه 980 فلش کارت از تمامی مباحث مثلثات کنکور به صورت بسیار کامل قرار گرفته است. این مباحث به صورت بسیار خلاصه عبارت اند از : 1-زاویه و تعاریف واحدهای اندازه گیری آن 2-تعاریف نسبت های مثلثاتی و مثال ها و حدود تغییرات آن ها 3-محورهای مثلثاتی و نکاتی برای یادگیری آن 4-تمامی روابط مهم مثلثاتی به همراه چندین مثال کنکوری از هر رابطه برای درک رابطه و فهم بیشتر فرمول 5- تمامی نسبت های مثلثاتی زوایایی که باید برای کنکور حفظ باشید. 6- تمامی فرمول های نسبت های مثلثاتی قرینه،متمم،مکمل و .... به همراه مثال و تست 7- تمامی فرمول های جمع به ضرب و تبدیل ضرب به جمع و مجموع و تفاضل و تست ها مختلف 8- تمامی اتحادهای مثلثاتی و تست 9- معنی و مفهوم آرک ها و مثال 10- بررسی تمامی ویژگی های آرک ها و مقادیر مهم آن ها برای حفظ کردن 11- فرمول ها و اتحادهای آرک ها بسیار کامل 12- توابع متناوب و نکات 13- تمامی حفظیات دوره تناوب های معروف کنکور و تست های کنکوری بسیار زیاد 14- معادلات مثلثاتی معروف و مثال در حالت کلی و حالات خاص 15-معادلات کلاسیک و بررسی انواع آن ها با تست و مثال 16-توابع معکوس مثلثاتی و نمودارها و ویژگی ها 17- بررسی قانون سینوس ها،کسینوس ها و .... در مثلث 18-قانون تصویر،زاویه، مساحت، نیمساز و میانه و ... در مثلث

  3,000 تومان

 4. نگارش 1.0.0

  در این مجموعه 148 فلش کارت که شامل تمامی نکات کنکوری(البته کمی بیشتر!)، مثال های آموزشی، تست و ... از مبحث لگاریتم قرار داده شده است.

  1,000 تومان

 5. نگارش 1.0.1

  27 دریافت

  در این فایل نکات مربوط به تاریخ ادبیات سال دوم دبیرستان از کتاب کلک معلم انتخاب شده است و به صورت فلش کارت در نرم افزار انکی قابل استفاده می باشد.

  رایگان

  مرسی. منتظر مجموعه های بیشتری برای کنکور هستیم
 6. نگارش 1.0.0

  28 دریافت

  نکات و مثال های بسیار عالی و جامع و کاملی از دنباله های هندسی در این مجموعه فلش کارت به صورت رایگان قرار داده شده است. فرمول های تصاعد حسابی و هندسی را با تکرار و مرورهای منظم و هوشمندانه برای همیشه به خاطر بسپارید و هرگز فراموش نکنید.

  رایگان

 7. نگارش 1.0.0

  39 دریافت

  در این مجموعه فلش کارت تمامی نکات دنباله و تصاعد حسابی که برای کنکور لازم است را قرار داده ایم و البته برای هر نکته مثال و تست نیز ارائه گردیده است.

  رایگان

 8. نگارش 1.0.0

  نکات مطرح شده در این مجموعه از فلش کارت ها، بسیار کامل و جامع بوده که به صورت 20 فصل در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد. دنبال کردن 0 در این مجموعه فلش کارت تمامی نکات مربوط به جزء صحیح،ویژگی ها و خواص، نمودار ها و مثال ها و تست های مربوطه از صفر تا 100 قرار گرفته است. دانش آموزان پایه یازدهم و داوطلبان کنکور می توانند از نکات این مجموعه به صورت فلش کارت استفاده نمایند و با بهره گیری از ویژگی های بسیار عالی این نرم افزار یادگیری بهینه و بسیار کارآمدی داشته باشند.

  1,000 تومان

 9. نگارش 1.0.0

  تمام نکات مربوط به قدرمطلق از پایه تا کنکور را به همراه همه ویژگی ها و خواص آن + رسم نمودارهای قدرمطلقی+روش های انتقال نمودار ها و ... به صورت صفر تا 100 در این فلش کارت ها قرار داده شده اند. همچنین تمامی نکات به همراه مثال ها و تست های متنوع به صورت فلش کارت در این مجموعه قرار گرفته است.

  1,000 تومان

 10. نگارش 1.0.0

  تمامی واکنش های شیمی دهم و یازدهم برای دانش آموزان و کنکوری ها به صورت فلش کارت از کتاب خیلی سبز در این فایل موجود است. حفظیات را فقط با مرور بهینه برای همیشه به خاطر بسپارید. با انکی فراموشی را فراموش کنید.

  1,000 تومان

 11. نگارش 1.0.0

  تمامی نکات کنکوری مربوط به معادلات درجه اول+معادلات درجه دوم+و نکات لازم برای حل معادلات درجه سوم به صورت بسیار مرتب و کنکوری همراه با مثال ها و تست ها فرام شده در این مجموعه بسیار کنکوری. مرور کنید و مرور کنید و مرور کنید ولی هوشمند نه همه مطالب رو.............زمان خود رو فقط صرف مرور مطالبی کنید که بلد نیستید..... آسان ترین راه انکی می باشد. پس هر چه سریع تر دان کنید و درس خوندن استارت بزنید.

  1,000 تومان

 12. نگارش 2.0.0

  69 دریافت

  هر چی اتحاد از پایه تا کنکور بخوای داخلش هست از درس خوندن لذت ببر با صرفه جویی در وقتت

  رایگان

 13.  
×
×
 • جدید...