رفتن به مطلب

2 تصویر

درباره این فایل

این مجموعه فلش‌کارت تنها شامل نکات مهم کتاب درسی زبان فارسی سوم دبیرستان می‌باشد.در این مجموعه سعی شده است که با ذکر نکات به زبان ساده و آوردن مثال،فهم مطلب را برای دانش‌آموز راحت‌تر کرده و دانش‌اموز بتواند با کمک نرم‌افزار آنکی و همچنین نسخه‌ی اندرویدی آن یعنی انکی‌دورید این مجموعه را در مدت زمان خیلی کوتاهی(چیزی کمتر از ده روز) برای همیشه به ذهن بسپارد.

سعی کردیم املاهای کتاب را به مجموعه ضمیمه کنیم تا در حین مرور نکات بتوانید لغات املا را مرور کنید تا کلمات املا در ذهن شما ثبت شده و مشکلی با املا نداشته باشید.
برای ساختار واژه، همانطور که در تصویر نمونه‌ هم مشاهده می‌کنید، مثال‌های زیادی برای مشتق و ... ذکر شده است تا راحت‌تر این مبحث را که اکثر دانش‌آموز با آن مشکل دارند را بیاموزید.
گاهی توضیحات کتاب درسی برای بیان یک نکته کافی نبوده،بنابراین ما برای اینکه بتوانیم توضیحات را به شما راحت‌تر منتقل کنیم گاهی از منبع دیگری مانند ادبیات جامع خیلی سبز برای بیان تعاریف و نکات استفاده کرده‌ایم.
اگر به دنبال درصد بالایی در ادبیات کنکور هستید، پیشنهاد می‌کنیم از این مجموعه استفاده کنید.در آینده مجموعه‌ای را روی سایت قرار خواهم داد که شامل تست‌های زبان فارسی سوم در کنکورهای سراسری می‌باشد.آن مجموعه را می‌توان مکمل مجموعه فلش کارت نکات زبان فارسی سوم دبیرستان و همچنین ادبیات کنکور دانست.هر چند این مجموعه به تنهایی می‌تواند نکات را برای همیشه به ذهن شما بسپارد.تنها کافی است که شما کمی همت کرده و تست‌های استانداردی را برای تمرین و تسلط بر مطلب حل کنید.
روند پیشنهادی ما در استفاده از مجموعه فلش‌کارت نکات زبان فارسی سوم دبیرستان:

کتاب درسی را یکبار بخوانید.دقیق بهتر است اما اگر روزنامه وار هم بخوانید ایرادی ندارد.چرا که هدفمان از این مرحله آشنایی با نکات و مکان آنها می‌باشد.

برای هر درس یا مبحثی که خوانده‌اید،فلش‌کارت‌های مربوط به آن را بخوانید و مرور کنید.

برای آن مبحث حداقل ۱۰۰تست حل کنید تا به تسلط کافی در آن مبحث برسید.در ابتدای امر به هیچ وجه از تست‌های تألیفی استفاده نکنید.چرا که معیار سنجش مناسبی را به شما نمیدهند.حتماً از تست‌های کنکور سراسری استفاده کنید.

برای تسلط بیشتر می‌توانید از تست‌های تألیفی استفاده کنید.

فلش‌کارت‌ها را مرور کنید

از موفقیت خود لذت ببرید.

 اشتراک گذاری


×
×
  • اضافه کردن...