رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فایل های آنکی فقط با نرم افزار آنکی قابل نمایش می باشند. آخرین نسخه بالای همین کادر قرار دارد و می توانید دریافت کنید!

Pictural 1.3

  • بازدید 328
  • خریدها 1
  • ارسال
  • بروزرسانی

15,000 تومان

  • با عرض پوزش، شما مجاز به دانلود این فایل نیستید. با این وجود، اگر وارد سیستم شوید، میتوانید آن را دانلود کنید. ورود

در مورد این فایل بیشتر بدانید:

در بسیاری از مواقع ما می توانیم با جملات ساده منظور خود را بیان کنیم، اما مشکل این است که اسامی اجسام اطراف و محل کارمان نظیر اسامی ابزار، داروها، حیوانات، ظروف و واژه های مرتبط با مشاغل و موقیت های مختلف نظیر شرایط آب و هوایی و بسیاری موارد دیگر را نمی دانیم. ما در اینجا بر اساس دیکشنری های تصویری متعدد و بررسی محیط اطراف و اینترنت و با استفاده از نرم افزار آنکی یک فایل آموزشی تصویری با بیش از 1500واژه به همراه صوت تلفظ طبیعی آنها فراهم آورده ایم که بسیار در مکالمات روزمره کاربرد دارند و به همه افرادی که به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مندند کمک می کند که به راحتی با جملات ساده منظورشان را بیان کنند. حجم فایل فشرده به دلیل وجود تصاویر و صوت اندکی بالاست.

 

2019-02-14_20-48-45.jpg


تغییرات جدید در نسخه 1.3   دیدن کارنامه تغییرات

انتشار در

در نسخه جدید، تعداد فلش کارتهای تصویری-صوتی به  1645 رسیده است. همچنین تعدادی از تصاویر فلش کارتهای قبلی تعویض شدند و برخی از فلش کارتها مورد بازبینی قرار گرفتند. برای برخی از لغات تصویر متحرک جایگزین شده است و برای برخی دیگر آمریکایی و بریتانیایی لغات مشخص و افزوده شده است.

این مجموعه با توجه به صوتی و تصویری بودن، همانند یک دیکشنری تصویری خوب و کاربردی است که برای بهبود تلفظ، املا و مکالمه بسیار مفید است و با توجه به تعداد نسبتا بالای فلش کارتها می تواند کمک خوبی برای دانش آموزان و دانشجویان باشد و به فهم فیلمهای زبان اصلی نیز کمک شایانی خواهد کرد.

12 تصویربازخورد کاربر

هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.

×