رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

Pictural 1.3

  • بازدید 398
  • خریدها 1
  • ارسال
  • بروزرسانی

15,000 تومان

  • متاسفانه، شما اجازه دریافت این فایل را ندارید ولی ممکن است بعد از ورود به حساب کاربری خود بتوانید آن را دریافت نمایید. ورود

در مورد این فایل بیشتر بدانید:

در بسیاری از مواقع ما می توانیم با جملات ساده منظور خود را بیان کنیم، اما مشکل این است که اسامی اجسام اطراف و محل کارمان نظیر اسامی ابزار، داروها، حیوانات، ظروف و واژه های مرتبط با مشاغل و موقیت های مختلف نظیر شرایط آب و هوایی و بسیاری موارد دیگر را نمی دانیم. ما در اینجا بر اساس دیکشنری های تصویری متعدد و بررسی محیط اطراف و اینترنت و با استفاده از نرم افزار آنکی یک فایل آموزشی تصویری با بیش از 1500واژه به همراه صوت تلفظ طبیعی آنها فراهم آورده ایم که بسیار در مکالمات روزمره کاربرد دارند و به همه افرادی که به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مندند کمک می کند که به راحتی با جملات ساده منظورشان را بیان کنند. حجم فایل فشرده به دلیل وجود تصاویر و صوت اندکی بالاست.

 

2019-02-14_20-48-45.jpg


تغییرات جدید در نسخه 1.3   دیدن کارنامه تغییرات

انتشار در

در نسخه جدید، تعداد فلش کارتهای تصویری-صوتی به  1645 رسیده است. همچنین تعدادی از تصاویر فلش کارتهای قبلی تعویض شدند و برخی از فلش کارتها مورد بازبینی قرار گرفتند. برای برخی از لغات تصویر متحرک جایگزین شده است و برای برخی دیگر آمریکایی و بریتانیایی لغات مشخص و افزوده شده است.

این مجموعه با توجه به صوتی و تصویری بودن، همانند یک دیکشنری تصویری خوب و کاربردی است که برای بهبود تلفظ، املا و مکالمه بسیار مفید است و با توجه به تعداد نسبتا بالای فلش کارتها می تواند کمک خوبی برای دانش آموزان و دانشجویان باشد و به فهم فیلمهای زبان اصلی نیز کمک شایانی خواهد کرد.

12 تصویربازخورد کاربر

هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.

چت روم سایت

چت روم سایت

قوانین اتاق گفتگو

هرجایی سؤال را بپرسید وظیفه من پاسخگویی است ولی ممنون میشم تا جای ممکن سؤالات مربوط به انکی و انکی دروید را در انجمن مربوطه مطرح کنید تا دوستان دیگر نیز بتوانند در سریعترین زمان ممکن به جواب سؤالات مشابه برسند.

پیروز و شاد باشید

×
×
  • جدید...