رفتن به مطلب
  • 0

ورژن جدید انکی دروید

soodeh
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوباره 

ببخشید من انکی درویدی که توی گوشیم دارم ورژن خیلی قدیمی انکی هستش، بعد الان که ورژن جدید انکی رو نصب میکنم اون دسته کارتهای ورژن قبلیمو هیچ کدومو نمایش نمیده، 

چیکار باید بکنم؟

مجبورم انکیمو اپدیت کنم چون میخوام دسته کارتامو صفر کنم و این امکان فقط توی ورژن جدید انکی هستش 

خیلی خیلی ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید:NewPack_give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
در هم اکنون، soodeh گفته است :

ببخشید برای تغییرنام من باید پسوند .anki رو به .ankg تبدیل کنم؟؟

این کارو توی گوشی انجام دادم نشد، 

باید فایل تک تک دسته کارتامو بفرستم به لپتاپ بعد اونجا پسوند رو تغییر بدم و دوباره به گوشیم ارسال کنم؟

برای تغییر نام دسته در انکی‌دروید بر روی دسته‌ی مورد نظر برید و چند ثانیه دستتون را نگه‌دارید.فهرستی برای شما باز خواهد شد که فکر کنم اولینش تغییر نام دسته باشه.شما وقتی روی اون کلیک کنید در کادری که براتون باز میشه نام دسته را میتونید ویرایش کنید یا تغییر دهید.

شما نیازی به تغییر پسوند فایل ندارید.همان خروجی را که آنکی‌دروید به شما می‌دهد در سیستم کامپیوتر خود و در نرم‌افزار آنکی از مسیر «فایل> وارد کردن» می‌توانید پشتیبان‌های خود را بارگذاری کنید و احتیاجی به هیچ‌گونه تغییری روی فایل ارسالی از آنکی‌دروید ندارید.

برای صادر کردن هر دسته‌ از همان فهرستی که باز می‌شود گزینه «صادر کردن دسته» را انتخاب کنید.دقت بفرمایید در این مرحله برای شما کادری باز می‌شود که دو انتخاب دارید 

۱-به همراه زمانبندی: اگر بخواهید اطلاعات مروری را که الان انجام داده‌اید همراه دسته منتقل شود تیک این گزینه را قرار دهید

۲-به همراه رسانه: برای اینکه فایل‌های صوتی و تصویری همراه با پشتیبان شما منتقل شود تیک این گزینه را حتماً قرار دهید.

موفق و پیروز باشید

لینک ارسال

• 0

سلام.چندراه برای اینکار پیشنهاد میشه که اولینش معقولتره و برای آینده هم بدرد میخوره.

۱-از سیستم برچسب گذاری استفاده کنید.دسته‌هایی را که دارید به آنها برچسب خاصی اختصاص دهید تا بعد راحت بتونید گروه‌بندی لازم را دوباره اعمال کنید.

۲-از هر کدوم از دسته‌ها به صورت جداگانه پشتیبان بگیرید.پس از اینکه آنکی را آپدیت کردید ابتدا پشتیبان‌ها را وارد کنید و پس از آن سیستم را همگام‌سازی کنید.

۳-موردی داشتیم که اگر نام دسته را فارسی انتخاب میکرد دسته‌ها با دسته‌ی Defult ادغام نمی‌شدند و دسته‌بندی به جای خود باقی میموند شما نیز می‌توانید این راه را امتحان کنید.(البته خودم هنوز امتحانش نکردم)

بازم عرض کنم که مورد اول بهترین پیشنهاد و گزینه است.

موفق و پیروز باشید

لینک ارسال

• 0

برچسب گذاری دقیقا منظورتون چیه 

چون توی ورژن جدیدی که نصب میکنم کلا دسته کارتهامو نمیاره

لینک ارسال

• 0
در 1 دقیقه قبل، soodeh گفته است :

در مورد این موضوع ویدئو توی سایت موجود نیست؟

در مورد پشتیبان‌گیری و تغییرنام که مسلماً ویدیو هست.اما برای استفاده از سیستم برچسب متأسفانه خیر.انشاالله در آینده اضاف میکنم. ولی متأسفانه راه اول هم با آنکی دروید بسیار وقت‌گیر هست بهتر از سیستم مرور آنکی برای برچسب‌گذاری استفاده کنید که شاید حدود ۵ دقیقه وقت شما را بگیرد

لینک ارسال

• 0

ببخشید برای تغییرنام من باید پسوند .anki رو به .ankg تبدیل کنم؟؟

این کارو توی گوشی انجام دادم نشد، 

باید فایل تک تک دسته کارتامو بفرستم به لپتاپ بعد اونجا پسوند رو تغییر بدم و دوباره به گوشیم ارسال کنم؟

لینک ارسال

• 0
در 4 دقیقه قبل، soodeh گفته است :

برچسب گذاری دقیقا منظورتون چیه 

چون توی ورژن جدیدی که نصب میکنم کلا دسته کارتهامو نمیاره

هنگامی که کارتی را اضافه می‌کنید در پایین کارت کادری وجود دارد به نام برچسب یا tag شما میتونید از برچسب برای شناسایی یک دسته کارت استفاده کنید و در جستجو و انتقال ویرایش به راحتی‌ آنها را جدا کنید.

لینک ارسال

• 0

سلام 

روزتون بخیر ببخشید یه سوال دیگه داشتم 

چجوری میتونم توی یه دسته کارت انکی دروید همه ی کارتای اون یه دسته رو بصورت لیست ببینم؟ 

این امکان توی نسخه های قبل انکی دروید بود به نام card brows

لینک ارسال

• 0
در 17 ساعت قبل، soodeh گفته است :

چجوری میتونم توی یه دسته کارت انکی دروید همه ی کارتای اون یه دسته رو بصورت لیست ببینم؟ 

سلام. از بخش منوی برنامه «جستجوی کارت» را بررسی کنید.

ممنون میشم لطفی کنید و برای آرشیوبندی سؤالات هر سؤال را در تاپیکی جداگانه مطرح کنید. :NewPack_give_rose:

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...