رفتن به مطلب

سؤالم را کجا مطرح کنم؟

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام. خیلی از دوستان حتی بعد از خواندن مقاله‌ی «چگونه هوشمندانه بپرسیم؟» باز هم نمیدانند که دقیقاً در کجا باید سؤالات خودشون را مطرح کنند. بگذریم از اینکه حوصله‌ی خوندن اون مقاله‌ی خیلی طولانی را (مثل من) نداشتند یا خیلی راحت از کنارش عبور کردند. این پست را به این خاطر قرار میدم که خیلی خیلی راحت و با زبان خیلی ساده دوستان را راهنمایی کنم که در چه مکانی سؤالات خودشون را مطرح کنند. در اصل این یک اتمام حجت بین من(عاشق بلاک کردن :a4:) و کاربران است.

اول از هر چیز اینکه عنوان را سؤالات خود قرار دهید. این رقابت را بین خودتون ایجاد کنید که در حدود ۵۰ کاراکتر تمامی مشکل خود را به طور واضح مطرح کنید. ببینم چیکار می‌کنید؟!!!

دوم: هر موضوع را فقط به یک سؤال اختصاص دهید. تا ۲۰۰۰ موضوع هم باز کنید ما خوشحال‌تریم!

اگر شما در دریافت فایلی با مشکل مواجه شدید، کافیه که در قسمت پایین توضیحات همان فایل، «گزارش این فایل» را انتخاب کنید و دلیلی برای گزارش بنویسید به طور مثال: «فایل ناقص دانلود می‌شود.»

اگر پیشنهادی برای بهتر شدن فایل دارید یا منبع آن را می‌دانید و در توضیحات ذکر نشده یا هر مسئله‌ای شبیه به این را بخواهید مطرح کنید می‌توانید از قسمت نقد و بررسی یا دیدگاه همان فایل استفاده کنید.

اگر فایلی را خرید کردید و در هنگام خرید با مشکل مواجه شدید یا اینکه در دانلود فایل به مشکل برخوردید، یعنی هر مشکلی که با فروشگاه سایت داشتید باید آنرا از طریق «پشتیبانی سایت» با ما در میان بذارید.

پشتیبانی سایت

اگر موضوع شما مرتبط با آموزش‌ها و فایل‌ها نیست و سؤالات شما در رابطه با نرم‌افزار آنکی(نسخه‌ی کامپیوتر) است، آن را در قسمت‌های زیر مطرح کنید.

آنکی نسخه ویندوز

آنکی نسخه لینوکس

آنکی نسخه مک

اگر سؤال شما در رابطه با نرم‌افزار انکی‌دروید(یعنی نسخه‌ی موبایل) است، باید سؤالات خود را در بخش زیر مطرح کنید.

سؤالات مربوط به آنکی‌دروید(نسخه‌ی اندروید)

اگر انتقاد از کار سایت دارید، یا پیشنهادی برای بهتر شدن سایت دارید می‌توانید آنرا در بخش انتقادات و پیشنهادات که لینک آنرا در زیر قرار میدهم مطرح کنید. پیشنهادات شما پشتوانه‌ای است برای بهتر شدن ما.

انتقادات و پیشنهادات

موفق باشید.:NewPack_give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...