رفتن به مطلب
  • 0

مرور کارتها

mobina_k
 اشتراک گذاری

سوال

سلام!!!
من یه سوالی دارم اگه بخام کارتای که برای مرور مجدد هست رو تعدادشون کم کنم باید چیکار کنم؟
مثلن من همه ی کارتای یک بخشو خوندم برا مرور هر روز 100 تا کارت میذاره میخام این تعداد کم بشه....

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

عکسی که من ارسال کردم برای آنکی است یعنی برای نسخه‌ی کامپیوتر است و عکسی که شما ارسال کردید برای آنکی‌دروید یعنی نسخه‌ی اندروید است. برای تغییر حداکثر مرورها در نسخه‌ی اندروید می‌توانید از آموزش زیر استفاده کنید.

لینک ارسال

• 0

در آنکی بر روی علامت چرخ دنده‌ی روبه‌روی دسته‌ی مورد نظر کلیک کنید. از منوی باز شده اختیارات را انتخاب کنید. در پنجره باز شده که عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید تب مرور را انتخاب کنید. اولین گزینه یعنی «حداکثر مرورها/روز» همان گزینه مورد نظر شماست که می‌توانید عدد آن را به بیشتر از ۱۰۰ یا کمتر از ۱۰۰ تغییر دهید. دقت بفرمایید در بالای پنجره‌ی باز شده کادری وجود دارد به نام «گروه اختیارات». این در اصل برای گروه‌بندی تنظیمات مناسب است. اگر روی «Default» تنظیم شده باشد، تغییرات شما روی تمامی دسته‌های دیگر اعمال خواهد شد. اما اگر میخواهید تنظیمات را تنها برای دسته‌ی خاصی تغییر دهید باید گروه‌های جدیدی ایجاد کنید.

review card.png

با همگامسازی تنظیمات روی آنکی‌دروید نیز اعمال خواهد شد. اما اگر بخواهید این تغییرات را در نرم‌افزار آنکی‌دروید اعمال کنید می‌توانید روی دسته‌ی مورد نظر چند ثانیه نگه دارید. از منوی باز شده «گزینه‌های دسته‌» را انتخاب کنید. سپس در فهرست باز شده «مرور» را انتخاب کنید و پس از آن می‌توانید عدد مربوط به حداکثر مرور را ویرایش کنید.

لینک ارسال

• 0

ورژن ماله من اینجوریه و با ماله شما فرق داره........و در قسمت ری وی یو هم اصلا همچین گزینه هایی ندارم

1-decks.png

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...