رفتن به مطلب
  • 0

Samanrazi
 اشتراک گذاری

سوال

با سلام 

من برای یادگیری افعال بی قاعده انگلیسی فایلی را با فرمت مناسب انکی طراحی کردم که هر سه حالت فعل و معنی آن وجود دارد اما در انتخاب نوع یاداشتها و درست بودن چیدمان ستونها دچار ابهام شدم (آیا امکان خوندن چهار فیلد در انکی وجود داره ، چطور نامگذاری انجام بدم ویا راه مناسب این کار چیز دیگریست )لطفا راهنمایی لازم رو با توجه به این مورد بفرمایید ( نیاز من به یادگیری هر چهار آیتم هست)

با سپاسCapture1.thumb.JPG.3526baa2178ec76d67d77178ac748a9b.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0

سلام. طبق این تصویر که فرستادید اگه با فرمت مناسب مثل text.csv ذخیره کنید، هنگام ورود به آنکی به صورت پیش فرض، اولین ستون از سمت چپ در جایگاه اولین فیلد قرار میگیره و ستون دوم از سمت چپ به عنوان دومین فیلد و به همین ترتیب. البته این جایگیری در فیلدها در اختیار شماست و میتوانید در پنجره‌ی ایمپورت که برای شما باز ‌می‌شود این مورد را تغییر دهید.

شما برای یادگیری هر چهار فیلد می‌توانید از روش زیر استفاده کنید:

در این روش میخواهیم کارت‌هایی را ایجاد کنیم که یکبار از شما گذشته فعل، یکبار از شما شکل سوم فعل و بار دیگر از شما ترجمه‌ی فعل را بپرسد(البته هنوز هم می‌توان آنرا تخصصی‌تر کرد):

• دسته‌ای جدید با نام دلخواه بسازید.
  • کارت جدیدی از منوی ابزارها>مدیریت نوع یادداشت و از نوع پایه ایجاد کنید.
  • به مدیریت این نوع کارت بروید و سه کارت وابسته به این کارت ایجاد کنید.
  • در قسمت روی هر سه کارت فیلد فعل را قرار دهید و در قسمت پاسخ هر کارت یکی از فیلدهای شکل گذشته، شکل سوم و ترجمه را قرار دهید.
  • فایل را طبق توضیحاتی که در سایت وجود دارد و قبلاً لینکش را خدمتتون دادم ایمپورت کنید و با هر خطی که شما در فایلتون ایجاد کردید به صورت خودکار سه یادداشت برای شما ایجاد خواهد شد که طبق تنظیمات پیش فرض آنکی در هر روز تنها یکی از یادداشت‌های مرتبط را از شما می‌پرسد. مثلاً در یک روز فقط فعل و معنای آن را می‌پرسد و در روز دیگر فعل و شکل گذشته فعل را می‌پرسد.

شاید توضیحاتم کمی برای شما گنگ بوده باشد و به همین منظور این کلیپ را آماده کردم تا شما راحت روند را طی کنید.

deepin-screen-recorder_Select area_20170812000008.mp4

لینک ارسال

• 0
در 17 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. طبق این تصویر که فرستادید اگه با فرمت مناسب مثل text.csv ذخیره کنید، هنگام ورود به آنکی به صورت پیش فرض، اولین ستون از سمت چپ در جایگاه اولین فیلد قرار میگیره و ستون دوم از سمت چپ به عنوان دومین فیلد و به همین ترتیب. البته این جایگیری در فیلدها در اختیار شماست و میتوانید در پنجره‌ی ایمپورت که برای شما باز ‌می‌شود این مورد را تغییر دهید.

شما برای یادگیری هر چهار فیلد می‌توانید از روش زیر استفاده کنید:

در این روش میخواهیم کارت‌هایی را ایجاد کنیم که یکبار از شما گذشته فعل، یکبار از شما شکل سوم فعل و بار دیگر از شما ترجمه‌ی فعل را بپرسد(البته هنوز هم می‌توان آنرا تخصصی‌تر کرد):

• دسته‌ای جدید با نام دلخواه بسازید.
  • کارت جدیدی از منوی ابزارها>مدیریت نوع یادداشت و از نوع پایه ایجاد کنید.
  • به مدیریت این نوع کارت بروید و سه کارت وابسته به این کارت ایجاد کنید.
  • در قسمت روی هر سه کارت فیلد فعل را قرار دهید و در قسمت پاسخ هر کارت یکی از فیلدهای شکل گذشته، شکل سوم و ترجمه را قرار دهید.
  • فایل را طبق توضیحاتی که در سایت وجود دارد و قبلاً لینکش را خدمتتون دادم ایمپورت کنید و با هر خطی که شما در فایلتون ایجاد کردید به صورت خودکار سه یادداشت برای شما ایجاد خواهد شد که طبق تنظیمات پیش فرض آنکی در هر روز تنها یکی از یادداشت‌های مرتبط را از شما می‌پرسد. مثلاً در یک روز فقط فعل و معنای آن را می‌پرسد و در روز دیگر فعل و شکل گذشته فعل را می‌پرسد.

شاید توضیحاتم کمی برای شما گنگ بوده باشد و به همین منظور این کلیپ را آماده کردم تا شما راحت روند را طی کنید.

deepin-screen-recorder_Select area_20170812000008.mp4

با سلام

از پاسخ کامل شما و همچنین ویدیو کامل و گویای شما سپاس گذارم.

لینک ارسال

• 0

درود بر شما. بررسی خواهم کرد. ممنون بابت گزارش.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...