رفتن به مطلب
  • 0

خروجى گرفتن از دسته در آنكى درويد

mobina_k
 اشتراک گذاری

سوال

سلام.
من کلی فایل درسی انکی دروید درست کرده بودم و الان برای اکسپورت جداگانه آنها چیکار باید بکنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0

سلام. اگر در دسته هاى جدا هستند روى دسته مورد نظر چند لحظه دستتون را نگه داريد و <صادر كردن دسته> يا "export deck"را انتخاب كنيد. 

اگر كه دسته بندي شما براساس برچسب است راحت ترين راه اين است كه با آنكى همگامسازي كنيد و با استفاده فيلتر برچسب ها، كارتها را به دسته جديد منتقل كنيد و خروجي بگيريد.

دسته بندي شما بر چه اساسي است؟دسته يا برچسب؟

لینک ارسال

• 0

بر اساس دسته های جدا هستند.
فقط الان من فایل ها را اکسپورت کردم اونی که پسوند apkg. دارد را باید در سایت بگذارم؟؟
چون دو تا فایل دیگر هم با پسوند های .anki2-journal و media.ad.db2-journal. هم در پوشه ی اکسپورت وجود دارد

در 4 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. اگر در دسته هاى جدا هستند روى دسته مورد نظر چند لحظه دستتون را نگه داريد و <صادر كردن دسته> يا "export deck"را انتخاب كنيد. 

اگر كه دسته بندي شما براساس برچسب است راحت ترين راه اين است كه با آنكى همگامسازي كنيد و با استفاده فيلتر برچسب ها، كارتها را به دسته جديد منتقل كنيد و خروجي بگيريد.

دسته بندي شما بر چه اساسي است؟دسته يا برچسب؟

لینک ارسال

• 0

وقتى كه با پيام موفقيت آميز بودن خروجي گرفتن مواجه شديد كافيه كه فايل داراي پسوند .apkg را روى سايت بارگذارى كنيد.

لینک ارسال

• 0

سلام روزتون بخیر. من نرم افزار را در گوشیم نصب کردم. کلی فایل انکی هم دارم ولی نمی تونم باز کنم. فایل را دانلود می کنم ولی در دانلودها می خوام باز کنم باز نمی شه. Unable to open file

میاد و نمی تونم باز کنم.ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال

• 0
در 5 دقیقه قبل، مریم مهمان گفته است :

سلام روزتون بخیر. من نرم افزار را در گوشیم نصب کردم. کلی فایل انکی هم دارم ولی نمی تونم باز کنم. فایل را دانلود می کنم ولی در دانلودها می خوام باز کنم باز نمی شه. Unable to open file

میاد و نمی تونم باز کنم.ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

سلام وقت بخیر. ابتدا مطمئن شوید که فایل دانلودی به درستی دانلود شده باشد و پسوند apkg داشته باشد. سپس وارد برنامه بشید و از منوی بالا گوشه راست گزینه وارد کردن(import) را انتخاب کنید و فایل دانلود شده را به آن معرفی کنید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...