رفتن به مطلب
  • 1

نحوه تنظیم تعداد پرسشها در هر دسته از انکی

B3MH
 اشتراک گذاری

سوال

با عرض سلام و خسته نباشید

من چند دسته بندی در آنکی دارم مثلا دسته اول آموزش زبان که داخلش ۲۰۰۰ لغت داره و یک دسته دیگه هم مثلا گرامر زبان با ۲۰۰ کارت

میخوام که برای دسته اول برام ۱۵ تا در روز سوال بپرسه و برای دسته دوم مثلا ۵ تا در روز سوال بپرسه

تو تنظیمات میرم بصورت کلی برای همه رو عوض میکنه ولی میخوام برای هر دسته جداگانه بتونم تعیین کنم

پیشاپیش ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 1

درود بر شما. برای اینکار شما باید گروه مدیریت تعریف کنید یکی برای لغات و یکی برای گرامر و به هر کدام تنظیمات سفارشی خود را اختصاص دهید. بر روی دسته لغات چند ثانیه دستتون را نگه دارید تا فهرست مربوط به دسته باز شود. از فهرست باز شده «گزینه های دسته» را انتخاب کنید. سپس شما به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید که در آنجا گزینه‌ای به نام «گروه مدیریت» را خواهید دید. بر روی آن ضربه بزنید تا وارد فهرست مربوط به این آیتم شوید. در فهرست باز شده گزینه دوم یعنی «پیکربندی را اضافه کن» را انتخاب کنید و نامی برای گروه مدیریت خود به طور مثال «لغات» انتخاب کنید. بعد از تأیید، گروه شما ساخته می‌شود. حال با زدن دکمه برگشت به فهرست قبلی (یعنی جایی که گروه مدیریت وجود دارد) بازگردید و از آیتم «کارت‌های جدید» تعداد کارت مورد نظر برای آن گروه را مشخص کنید و از اولین آیتم یعنی «گزینه‌های گروه» می‌توانید تعیین کنید که دسته مورد نظر از کدام گروه تنظیمات استفاده کند. برای راحتی شما فیلم روند کار را پیوست کردم.

پایدار باشید

مدیریت گروه در انکی دروید.mp4

لینک ارسال

• 0
در 19 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

درود بر شما. برای اینکار شما باید گروه مدیریت تعریف کنید یکی برای لغات و یکی برای گرامر و به هر کدام تنظیمات سفارشی خود را اختصاص دهید. بر روی دسته لغات چند ثانیه دستتون را نگه دارید تا فهرست مربوط به دسته باز شود. از فهرست باز شده «گزینه های دسته» را انتخاب کنید. سپس شما به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید که در آنجا گزینه‌ای به نام «گروه مدیریت» را خواهید دید. بر روی آن ضربه بزنید تا وارد فهرست مربوط به این آیتم شوید. در فهرست باز شده گزینه دوم یعنی «پیکربندی را اضافه کن» را انتخاب کنید و نامی برای گروه مدیریت خود به طور مثال «لغات» انتخاب کنید. بعد از تأیید، گروه شما ساخته می‌شود. حال با زدن دکمه برگشت به فهرست قبلی (یعنی جایی که گروه مدیریت وجود دارد) بازگردید و از آیتم «کارت‌های جدید» تعداد کارت مورد نظر برای آن گروه را مشخص کنید و از اولین آیتم یعنی «گزینه‌های گروه» می‌توانید تعیین کنید که دسته مورد نظر از کدام گروه تنظیمات استفاده کند. برای راحتی شما فیلم روند کار را پیوست کردم.

پایدار باشید

واقعاً ممنونم، مشکلم حل شد

امیدوارم در تمام مراحل موفق باشید

لینک ارسال

• 0

خواهش میکنم با من کمک کنید😭

من روزی ۵۰۰ تالغت مروری دارم که وقت نمیکنم همشو بخونم ؛ و هرروز بهش اضافه میشه تورو خدد بگین چیکار کنم ...

من واسه هر درسی یه پوشه ساختم الان ۵۵ پوشه دارم که هرکدوم مرور جدا داره و من بهشون نمیرسم باید چیکار کنم..🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

لینک ارسال

• 0
در در 20 مهر 1400 در 22:22، Asi مهمان گفته است :

خواهش میکنم با من کمک کنید😭

من روزی ۵۰۰ تالغت مروری دارم که وقت نمیکنم همشو بخونم ؛ و هرروز بهش اضافه میشه تورو خدد بگین چیکار کنم ...

من واسه هر درسی یه پوشه ساختم الان ۵۵ پوشه دارم که هرکدوم مرور جدا داره و من بهشون نمیرسم باید چیکار کنم..🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

سلام وقت بخیر. تعداد کارتهای جدیدی که اضافه می کنید را کمتر کنید. مرور را تکمیل کنید. نگران تاخیر نباشد تاخیرها در زمانبندی بعدی به طور خودکار در نظر گرفته می‌شوند. اما با کم کردن تعداد کارتهای جدید به یک تعادل روزانه برسید

لینک ارسال

• 0

سلام من تازه انکی نصب کردم سه روز سه تا درس کامل آلمانی لغاتش نوشتم ولی متاسفانه دیدم انگار بیشتر از بیست تا تو هر درس نمیمونه.  چطوری اون کلمات بازیابی کنم ؟

لینک ارسال

• 0

سلام وقت بخیر. عدد ۲۰ پیش فرض هست و در روز شما ۲۰ کارت جدید و ۱۰۰ مروری دارید. البته این تنظیمات قابل تغییر هستند. و اینکه کارتهای شما حذف نشدند. فقط روزانه ۲۰تای اون را به شما نشون میده

لینک ارسال

• 0
در در ۱۴۰۰/۷/۲۲ در 08:03، محمد رستمی گفته است :

سلام وقت بخیر. تعداد کارتهای جدیدی که اضافه می کنید را کمتر کنید. مرور را تکمیل کنید. نگران تاخیر نباشد تاخیرها در زمانبندی بعدی به طور خودکار در نظر گرفته می‌شوند. اما با کم کردن تعداد کارتهای جدید به یک تعادل روزانه برسید

سلام وقت بخیر من انکی رو روی موبایلم نصب کردم،تو کدوم قسمت میتونم کارتهای جدید رو کم کنم ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید من تنظیماتش رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نکردم 

در در ۱۴۰۱/۱۲/۵ در 02:17، مینا مهمان گفته است :

سلام من تازه انکی نصب کردم سه روز سه تا درس کامل آلمانی لغاتش نوشتم ولی متاسفانه دیدم انگار بیشتر از بیست تا تو هر درس نمیمونه.  چطوری اون کلمات بازیابی کنم ؟

لینک ارسال

• 0
در 8 دقیقه قبل، احسان مهمان گفته است :

سلام وقت بخیر من انکی رو روی موبایلم نصب کردم،تو کدوم قسمت میتونم کارتهای جدید رو کم کنم ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید من تنظیماتش رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نکردم 

سلام وقت بخیر. در انکی دروید(انکی موبایل) دستتون را چند ثانیه روی دسته نگه دارید تا منوی آن باز شود. در منوی باز شده تنظیمات دسته را انتخاب کنید. سپس از قسمت تنظیمات «کارتهای جدید» تعداد کارت جدید روز را تعیین کنید.

لینک ارسال

• 0
در ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ در 12:38، محمد رستمی گفته است:

پایدار باشید

سلام وقت بخیر 

چرا تعداد کارت های مروری زیردسته ها با دسته اصلی هماهنگ نیست؟ مثلاً زیر دسته ۱ و ۲ روزی ۵ تا کارت نمایش میده و دسته اصلی هم با وجود اینکه روی ۱۰ تا تنظیم ش کردم اما ۱۰ تا کارت دیگ رو نمایش میده! 

و با خوندن کارت های زیر دسته، از تعداد کارت های مروری روزانه دسته اصلی کم نمیشه.

لینک ارسال

• 0
17 ساعت قبل، Armin مهمان گفته است:

سلام وقت بخیر 

چرا تعداد کارت های مروری زیردسته ها با دسته اصلی هماهنگ نیست؟ مثلاً زیر دسته ۱ و ۲ روزی ۵ تا کارت نمایش میده و دسته اصلی هم با وجود اینکه روی ۱۰ تا تنظیم ش کردم اما ۱۰ تا کارت دیگ رو نمایش میده! 

و با خوندن کارت های زیر دسته، از تعداد کارت های مروری روزانه دسته اصلی کم نمیشه.

سلام وقت بخیر. شما احتمالاً از زمانبندی V3 استفاده میکنید. در زمان‌بندی نسخه 3 در نسخه‌های قبلی Anki، محدودیت‌های میانی رعایت نمی‌شود.

لینک ارسال

• 0
در ۱۴۰۲/۶/۲۵ در 14:26، محمد رستمی گفته است:

سلام وقت بخیر. شما احتمالاً از زمانبندی V3 استفاده میکنید. در زمان‌بندی نسخه 3 در نسخه‌های قبلی Anki، محدودیت‌های میانی رعایت نمی‌شود.

سلام مجدد؛ من از آخرین نسخه آنکی دروید استفاده میکنم. پیشنهاد میکنید چکار کنم؟ زیردسته ها رو پاک کنم از برچسب گذاری استفاده کنم؟ 

ممنون از پاسخگوی‌تون 🙏🌹

لینک ارسال

• 0
16 ساعت قبل، Armin مهمان گفته است:

سلام مجدد؛ من از آخرین نسخه آنکی دروید استفاده میکنم. پیشنهاد میکنید چکار کنم؟ زیردسته ها رو پاک کنم از برچسب گذاری استفاده کنم؟ 

ممنون از پاسخگوی‌تون 🙏🌹

زمانبندی V3 از نظر من زمانبندی بهینه و خوبی است. برای مثال یکی از ویژگی‌های جالب توجه که دارد این است که شما کارت عقب افتاده زیادی داشته باشید به طور خودکار کارت جدیدی به شما نشان نمیدهد. اگه لازم هست تمام زیردسته ها را جداگانه مطالعه کنید نیازی به زیردسته نیست. راه حلی هم که شما فرمودید راه حل خوبی است بستگی به شیوه مطالعاتی شما دارد. اگرم که کلاً میلی به این زمانبندی ندارید خیلی راحت در تنظیمات زمانبندی را به V2 برگردانید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...