رفتن به مطلب
  • 0

حذف کارت تکراری انکی

Rastgar
 اشتراک گذاری

سوال

• فروشندگان

با سلام حذف کارت تکراری در دکها (دسته ها) چگونه است ؟

و در هنگام استفاده از (browser) در ماقبل ادیت یک (duplicate) را دیدم آنرا زدم و پیدا کردم تعداد زیادی کارت  تکراری داشتم بالغ بر 150 عدد اما گزینه حذف یا (Remove) را ندیدم

duplicate.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

درود بر شما. زمانیکه کارت‌های تکراری را یافت همانطور که در پایین پنجره جستجو مشاهده می‌کنید گزینه‌ای به نام «Tag Duplicates» دارید. این گزینه را بزنید تا به کارت‌های تکراری تگ «duplicate» داده شود. سپس از طریق همین مرورگر کارت‌های دارای این برچسب را پیدا کنید و تکراری‌ها را یکی را نگه دارید و بقیه را حذف کنید. کلیپ روند را پیوست کردم.

حذف تکراری ها.mkv

لینک ارسال

• 0
  • فروشندگان

متاسفانه برای من کار نکرد شاید به دلیل اینکه نوع ( type ) کارتهای من  (cloze ) می باشد می دانم باید چکار کنم . چاره ای جز راه خیلی طولانی ندارم باید از لیست لغاتم دوباره یک دک مجموع بسازم و نوع cloze  مشکلات خودش را دارد..ممنون

لینک ارسال

• 0

سلام. فرقی نداره چه نوع کارتی باشه چه پایه باشه و چه جاخالی میتوان از این روش برای پیدا کردن کارتهای تکراری استفاده کرد و حذف کرد. فقط تنها تفاوت در انتخاب فیلد جستجو هست که برای جایخالی اگر پیش فرض را تغییر نداده باشید باید نوع فیلد را Text یا متن انتخاب کرد

لینک ارسال

• 0
  • فروشندگان

با سلام , بله تنها فرقی که داشت این بود که اون دسته ای که در فیلم کشیده می شد در اینجا نداشت , اگر نه همان duplicate در کل تکراریها را می آورد اما ایقدر تعداد تکراریها زیاد بود متوجه نشدم که همه تکراریها فقط با انتخاب duplicate قابل رویت می شوند بنا برای شروع به delete آنها پرداختم و از آنجا که باید یکی از آنها را باقی و بقیه را حذف میکردم ناچار شب دیر بود گذاشتم برای صبح به هر حال همچنانکه دوباره توضیح داده اید فرقی ندارد و این راحتر انجام می شود از راهنمایی  کمکتان متشکر و ممنونم.

لینک ارسال

• 0
  • فروشندگان

جناب رستمی سلام

در مورد تبلیغات برای فلش کارتها در یک وبسایت خبری نظرتوان را می خواستم جویا شوم. و البته ممکن است لینکی از فلش کارتها را در آنجا بذارم که قطعا برای سایر فلش کارتها هم تبلیغ خوبی خواهد شد.

همچنین تعدادی از فلش کارتها را خودتان زحمت  ویرایش و لینکش کردید به بخش فروش اگر ممن است آموزش آنرا هم در نظر داشته باشید تا بقیه را هم بنده با کسب اجازه جنابعالی اصلاح کنم ویا مثل بقیه زحمتش را بکشید. در ضمن می خواستم در مورد تعویض تصاویر هم قرار بود آموزش برامون بذارید لطفاً  در صورت آماده شدن لینکش را برام بذارید - با تشکر

لینک ارسال

• 0
در 37 دقیقه قبل، Rastgar گفته است :

جناب رستمی سلام

درود بر شما جناب راستگار. امیدوارم مثل همیشه عالی باشید.

در 37 دقیقه قبل، Rastgar گفته است :

در مورد تبلیغات برای فلش کارتها در یک وبسایت خبری نظرتوان را می خواستم جویا شوم. و البته ممکن است لینکی از فلش کارتها را در آنجا بذارم که قطعا برای سایر فلش کارتها هم تبلیغ خوبی خواهد شد.

با این موضوع کاملاً موافق هستیم و با این اقدام در حق سایت و دیگر کاربران لطف می‌کنید.

در 39 دقیقه قبل، Rastgar گفته است :

همچنین تعدادی از فلش کارتها را خودتان زحمت  ویرایش و لینکش کردید به بخش فروش اگر ممن است آموزش آنرا هم در نظر داشته باشید تا بقیه را هم بنده با کسب اجازه جنابعالی اصلاح کنم ویا مثل بقیه زحمتش را بکشید.

چه چیزهایی را میخواهید ویرایش کنید تا آموزش آن را آماده کنم و در اختیار شما قرار دهم.

در 40 دقیقه قبل، Rastgar گفته است :

در ضمن می خواستم در مورد تعویض تصاویر هم قرار بود آموزش برامون بذارید لطفاً  در صورت آماده شدن لینکش را برام بذارید - با تشکر

لینک ارسال

• 0
  • فروشندگان

بله فهمیدم ولی کاش می توانستم تصویر آخرین آپلودم را عوض کنم فلش کارت نهایی رو میگم . به هرحال متشکرم تصویر را گذاشتم اگر من نمی توانم لابد امکانتش را خودتان دارید. متشکرم

Hischool.jpg

لینک ارسال

• 0
  • فروشندگان

همچنین تعدادی از فلش کارتها را خودتان زحمت  ویرایش و لینکش کردید به بخش فروش اگر ممکن است آموزش آنرا هم در نظر داشته باشید تا بقیه را هم بنده با کسب اجازه جنابعالی اصلاح کنم ویا مثل بقیه زحمتش را بکشید.

اگر تصویر زیر را ملاحظه فرمائید در مورد لینک فروش و نوشته های خودتان متوجه خواهید شد هدفم کدام لینک و نوشته می باشد . پائینی را اصلاح فرمودی.

8.jpg

لینک ارسال

• 0

من کار خاصی برای ویرایش انجام ندادم. فقط نام را عوض کردم که از مسیر«مدیریت فایل>ویرایش» می‌توانید نام فایل را ویرایش کنید. در مورد تصویر هم من محدودیتی ایجاد نکردم برای اطمینان با اکانت کاربری شما وارد شدم و بررسی کردم که آیا امکان قرار دادن تصویر جدید وجود دارد یا خیر؟... و مشکلی مشاهده نکردم.

در صورتی که برای تغییر نام فایل‌ها به راهنمایی نیاز داشتید در خدمت شما هستم.

لینک ارسال

• 0
  • فروشندگان

قبل از نامگذاری یک ستاره غیر قابل کپی گذاشتی از کجا آوردی ممکن از علائم خاصی استفاده کرده باشید و همچنین لینکی برای نام جدید تعین کرده اید که به بخش فروش متصل است اینم برام جدید است و البته می خوام تستش کنم ببینم چکار می توانم بکنم .

لینک ارسال

• 0

اون ستاره، بابت مطالبی ایجاد میشه که شما در آن چیزی مطرح کردید یا پاسخی ارسال کردید. اگر شما در پستی چیزی ارسال نکنید جای این ستاره دایره مشاهده خواهید کرد. مثلاً پست‌هایی که من ارسال کردم و شما در آن پاسخی ارسال نکردید را مشاهده کنید برای شما به حالت دایره هست. اگر این ستاره آبی‌رنگ باشد یعنی پاسخی ارسال شده که شما آنرا نخواندید و اگر خاکستری رنگ باشد یعنی شما تمامی پاسخ‌های در این تاپیک را مطالعه کردید و چیز جدیدی ارسال نشده است. این مربوط به خود سیستم است من تغییری ایجاد نمی کنم :a8:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...