رفتن به مطلب
  • 0

دسته بندي در پروفايل

سارا صاف نيت
 اشتراک گذاری

سوال

سلام عذر خواهي ميكنم ، نزديك يكي از امتحاناي رشته ي ما هست و مزاحمت هاي من براي كار و جمع بندي انكي زياد شده ، تا اخر فروردين اين حجم از سوالاي منو تحمل بفرماييد تمامه ، عذر خواهي ميكنم مجددأ

يك سوال ؛ ايا در قسمت پروفايل امكان دسته بندي هست ؟ عكس از قسمت پروفايل براتون ميفرستم تا منظورم رو رسونده باشم 

3EE046E9-4998-45DB-AD93-6B89E2A57713.jpeg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

در 33 دقیقه قبل، سارا صاف نيت گفته است :

سلام عذر خواهي ميكنم ، نزديك يكي از امتحاناي رشته ي ما هست و مزاحمت هاي من براي كار و جمع بندي انكي زياد شده ، تا اخر فروردين اين حجم از سوالاي منو تحمل بفرماييد تمامه ، عذر خواهي ميكنم مجددأ

درود بر شما. شما نه تنها الان تا هر زمان که دوست داشتید و هر تعدادی که سؤال داشته باشید می‌توانید بپرسید و باعث خوشحالی ماست که بتونیم راهنمایی کنیم. :NewPack_give_rose:

در 34 دقیقه قبل، سارا صاف نيت گفته است :

ايا در قسمت پروفايل امكان دسته بندي هست ؟

این امکان وجود دارد اگر بخواهید مزیت‌های زیر استفاده نکنید:

• اگر شما از پروفایل به عنوان دسته بندی استفاده کنید، برای استفاده از همگامسازی ابری، نیاز دارید که برای هر پروفایل(دسته‌ی شما) یک ایمیل جدید معرفی کنید یا به عبارتی برای هر دسته یک اکانت در سایت انکی‌ ایجاد کنید. در صورتی که اگر از یک نمایه و دسته‌بندی‌های جدا استفاده کنید تنها به یک اکانت در سایت انکی نیاز خواهید داشت.
  • امکان مطالعه‌ی تمام پروفایل‌ها(دسته‌های شما) در دستگاه‌های اندرویدی وجود ندارد. چرا که انکی‌دروید تنها از یک پروفایل پشتیبانی می‌کند و مانند انکی‌موبایل(انکی آیفون) و انکی دسکتاپ نیست. بنابراین اگر در آینده مجبور شدید از اندروید استفاده کنید فقط امکان مطالعه یک دسته برای شما فراهم می‌شود.
لینک ارسال

• 0

متشكرم💐 من از يك دسته فقط استفاده ميكردم ولي يكباره بخاطر حجم زياد مطلب انكي هنگ كرد و تمام زحمات يك ساله منو پاك كرد ، با كمال خونسردي شروع به ساخت پروفايل ها كردم اينطوري تحمل ميكنه فقط وگرنه راحت هنگ ميكنه و تمام عكس هارو پاك كرد. اعتقادي به اندروييد ندارم بنابراين ممنون ميشم يادم بديد چطور دسته بندي كنم در پروفايل.

لینک ارسال

• 0

کاری که در تصویر ارسالی توسط شما انجام شده همان دسته بندی از طریق پروفایل است. یعنی به جای نام نمایه، نام دسته به پروفایل اختصاص داده میشود و اطلاعات مربوط به اون مبحث در پروفایل مربوطه قرار میگیرد. اگر سؤالی در ذهن شماست ممنون میشم بیشتر در مورد ابهام توضیح بدید تا بتونم بیشتر راهنمایی کنم.

پایدار باشید

لینک ارسال

• 0

سلام🌸 منظورم اينه كه مثلا اطفال و زنان در يك فايل جاي بگيره ،دوتا پروفايل يكي بشه ،منظورم از دسته بندي اين بود ،نميدونم امكانش هست يا نه؟

ممنونم

لینک ارسال

• 0
در ۱ ساعت قبل، سارا صاف نيت گفته است :

سلام🌸 منظورم اينه كه مثلا اطفال و زنان در يك فايل جاي بگيره ،دوتا پروفايل يكي بشه ،منظورم از دسته بندي اين بود ،نميدونم امكانش هست يا نه؟

شما در یک پروفایل امکان بینهایت دسته بندی را دارید. می‌تونید در یک پروفایل‌ دسته‌های مربوط به اطفال و زنان را جای دهید. محدودیتی برای دسته بندی ندارید. برای ایجاد دسته در انکی آیفون می‌توانید آموزش زیر را ببینید. در این آموزش من در پروفایل «AnkiDroid.net» دسته ایجاد کردم. که شما میتوانید در یک پروفایل بی نهایت دسته به این شکل ایجاد کنید.

لینک ارسال

• 0

متشكرم با اين مزيت انكي اشنا بودم اما بالاي ١٠٠٠ كارت عكس دار كه ايجاد ميكنيد هنگ ميكنه و تمام عكس هارو پاك ميكنه ،بدي اين روش اينه كه من تجربه اش كردم،متشكرم .

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...