رفتن به مطلب
  • 0

فاصله مرور

hoseinkolah
 اشتراک گذاری

سوال

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام. دستتون را روی دسته مورد نظر نگه دارید تا فهرستی باز شود. سپس از فهرست باز شده مسیر زیر را دنبال کنید و عدد را به کمتر از ۱۰۰ تغییر دهید.

گزینه های دسته> مرور>اصلاح کننده بازه زمانی

آموزش زیر هم میتواند به شما کمک کند. موفق باشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 0
سللام خوبید مهمان

سلام من چون میخواستم آنکی برام مثل لایتنر عمل کنه اومدم تو قسمت steps این ها رو دادم تا مثل لایتنر بشه (1440 2880 5760 11520 23040 46080) که همون 1 روز-2روز-4روز-8روز-16روز-32روز-...
فقط یه مشکل دارم چون تمام مرورها توی گام های step هست هیچوقت کارتم بالغ نمیشه.
من احتیاج دارم کارتم بالغ بشه تا مثلا براش تعداد leech و lapses اینچیزا برای تعیین کنم.
فکر کنم تنها راهش اینه که انکی رو مجبور کنیم وقتی کارت بالغ شده بیاد اون کارت رو طبق زمانبندیِ لایتنر بپرسه (یعنی همون 1 روز-2روز-4روز-8روز-16روز-32روز-... )
ولی در حالت عادی وقتی کارتی بالغ میشه لایتنر میاد زمانبندی ی متنوعی با توجه به یادگیری ما و میزان درست و غلط زدن ها مون برای خودش تعیین میکنه.
افزونه ای چیزی هست آنکی رو مجبور کنیم وقتی کارتی بالغ شد  بیاد اون کارت بالغ رو طبق زمانبندیِ لایتنر بپرسه (یعنی همون 1 روز-2روز-4روز-8روز-16روز-32روز-... )  ؟؟؟
یعنی میخوام تعیین کنم آنکی کارتهای بالغ را طبق اون زمان بندی ای که خودم میخوام ازم بپرسه (بدون استفاده از step )

لینک ارسال

• 0

سلام. تا الان همچین افزونه ای ندیدم. قبلاً افزونه ای منتشر شده بود که دکمه های آسان و سخت را حذف می کرد و فقط از دو دکمه خوب و دوباره برای پاسخ دادن استفاده می کرد. اما اینکه زمانبندی را تغییر بده چنین افزونه ای تا الان مشاهده نکردم. اگر افزونه ای یافتم و یا روشی پیدا کردم که بتونید زمانبندی لایتنر را پیاده سازی کنید حتماً به اشتراک خواهم گذاشت

لینک ارسال

• 0

سلام  خود آنکی از ه الگوریتمی استفاده میکنه؟

مثلا ۲-۴-۸-۱۶....

یا مثلا ۱-۲-۳-۴-۵.....

یا اینکه با هوش مصنوعی دایما باتوجه به عملکرد ما الگوریتم روزهای آینده رو تغییر میده؟

کدومش؟

ممنون

لینک ارسال

• 0
در 2 ساعت قبل، سلام مهمان گفته است :

یا اینکه با هوش مصنوعی دایما باتوجه به عملکرد ما الگوریتم روزهای آینده رو تغییر میده؟ 

سلام. طبق زمان و کیفیت شما با پاسخ ها زمان بعدی را تخمین میزنه.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...