رفتن به مطلب
  • 0

Mojtaba Mojtaba
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان

وقت بخیر

همگامسازی برنامه انکی دسکتاپ شما هم مشکل دار شده؟

برای من این پیغام رو میده

Syncing failed:

Connection timed out. Either your internet connection is experiencing problems, or you have a very large file in your media folder.

با مودم های مختلف تست کردم.

حجم بالایی هم نداره برای همگامسازی. دو هفته ای میشه که ارور میده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام. برای سیستم ما که مشکلی نداره. چند روز پیش دوستی همین مشکل را داشت و با قطع فیلتر شکن مشکل رفع شد. آیا از فیلتر شکن استفاده می کنید؟

لینک ارسال

• 0
در 2 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. برای سیستم ما که مشکلی نداره. چند روز پیش دوستی همین مشکل را داشت و با قطع فیلتر شکن مشکل رفع شد. آیا از فیلتر شکن استفاده می کنید؟

با فیلتر شکن و بی فیلترشکن. در هر دو حالت همین پیام رو میده

لینک ارسال

• 0

چند راه حل پیشنهادی:

1. بررسی رسانه را بزنید و رسانه‌های بدون استفاده را حذف کنید. و سپس بررسی پایگاه داده را بزنید تا پایگاه داده شما بازسازی بشه. در نهایت همگامسازی را امتحان کنید.
  2. فایروال سیستم را بررسی کنید تا محدودیتی برای انکی ایجاد نکرده باشد.
  3. از برنامه به صورت آفلاین پشتیبان تهیه کنید و یک بار تمام انکی را حذف و دوباره نصب کنید.

در نهایت اگر هیچکدام از اینها جواب نداد بفرمایید تا موضوع را پیگیری کنم. :a8:

لینک ارسال

• 0
در 17 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

چند راه حل پیشنهادی:

1. بررسی رسانه را بزنید و رسانه‌های بدون استفاده را حذف کنید. و سپس بررسی پایگاه داده را بزنید تا پایگاه داده شما بازسازی بشه. در نهایت همگامسازی را امتحان کنید.
  2. فایروال سیستم را بررسی کنید تا محدودیتی برای انکی ایجاد نکرده باشد.
  3. از برنامه به صورت آفلاین پشتیبان تهیه کنید و یک بار تمام انکی را حذف و دوباره نصب کنید.

در نهایت اگر هیچکدام از اینها جواب نداد بفرمایید تا موضوع را پیگیری کنم. :a8:

ممنونم. همشو تست کردم. هیچکدوم جواب نداد

از ورژن جدید استفاده کردم درست شد. 

بنظر من ورژن های قدیمی سرعت بالاتری داشتن ولی این مشکل همگامسازی رو دارن متاسفانه

بازم ممنون. مثل همیشه نظراتتون کمک کنندست

لینک ارسال

• 0
در 11 ساعت قبل، sync مهمان گفته است :

با سلام

من هم در این نسخه دقیقا همین مشکل رو دارم

در اولین همگامسازی نیاز هست که زمان سرور انکی و زمان ساعت کامپیوتر یا گوشی شما با هم هماهنگ باشند. که معمولاً این هماهنگی با چند دقیقه کم و زیاد کردن ساعت برطرف می شود. در پیغام انکی به شما اعلام می کند که چقدر ساعت شما براساس ثانیه با سرور اختلاف دارد. این اختلاف را کم کنید تا سرور با انکی هماهنگ شود. در صورتی که مشکل رفع نشد بفرمایید تا پیگیری کنم.

سپاس

لینک ارسال

• 0
در 16 ساعت قبل، behzad مهمان گفته است :

این مشکل که فرمودید رفع شد اما باز هم مشکل سینک وجود داره

میشه بیشتر توضیح بفرمایید که منظور از اینکه باز هم مشکل همگامسازی داره چی هست؟ چون الان من درک نمی کنم مشکل همان قبلی است یعنی مشکل هماهنگ نبودن ساعت یا چیز دیگه ای؟ :a39:

لینک ارسال

• 0
در 10 ساعت قبل، behzad مهمان گفته است :

دقیقا این مشکل

این مشکل مربوط به سرعت اینترنت شماست یا حجم فایلتون خیلی بزرگه. شما دو راه حل دارید:

1. از یک ISP دیگه که سرعت زیادی داره استفاده کنید تا بتونید زمان کمتری به سرور متصل باشه برای انتقال فایلها.
  2. ابتدا از دسته هاتون خروجی بگیرید و فایل پشتیبان را کوچک کنید تا همگامسازی انجام بشه بعد دسته ها را یکی یکی اضافه کنید و دوباره همگامسازی کنید.

راستی از منوی Tools>>Check Media را انتخاب کنید و فایلهایی که در مجموعه هستند ولی استفاده نمیشه را حذف کنید. اینطوری حجم فایل پشتیبان هم کمتر میشه. 

موفق باشید

لینک ارسال

• 0

متاسفانه من اصلا کارتی ندارم که حجمی داشته باشه یعنی میخوام آنکی رو از صفر شروع کنم

این مشکل فقط برای نسخه 2 هست و در نسخه 2.1 این مشکل وجود نداره

لینک ارسال

• 0
در 20 دقیقه قبل، behzad مهمان گفته است :

متاسفانه من اصلا کارتی ندارم که حجمی داشته باشه یعنی میخوام آنکی رو از صفر شروع کنم

این مشکل فقط برای نسخه 2 هست و در نسخه 2.1 این مشکل وجود نداره

بله. متأسفانه در نسخه ۲ دیگه چیزی به نام انکی وب و بخش افزونه ها را باید فراموش کنید. بهترین راه حل استفاده از همان نسخه ۲.۱ انکی هست. موفق باشید

لینک ارسال

• 0

این مشکلی که دوستمون گفتن رو من در نسخه موبایل دارم. چیکار کنم؟

سرعت اینترنتم بد نیست. درضمن فایل خاصی اضافه نکردم. اون مسیر پاکسازی هم رفتم و پاکسازی فایلای بی استفاده رو انجام دادم

لینک ارسال

• 0
در 39 دقیقه قبل، yazdan madadjuo گفته است :

این مشکلی که دوستمون گفتن رو من در نسخه موبایل دارم. چیکار کنم؟

سرعت اینترنتم بد نیست. درضمن فایل خاصی اضافه نکردم. اون مسیر پاکسازی هم رفتم و پاکسازی فایلای بی استفاده رو انجام دادم

از یک isp دیگه استفاده کنید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...