رفتن به مطلب
  • 0

تغییر ظاهر برنامه

Sahar Sharifi
 اشتراک گذاری

سوال

سلام

ببخشید چطوری میتونم ظاهر برنامه رو تغییر بدم؟

یه افزونه تغییر ظاهر دارید که کار نمیکه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
در 34 دقیقه قبل، Sahar Sharifi گفته است :

سلام

ببخشید چطوری میتونم ظاهر برنامه رو تغییر بدم؟

یه افزونه تغییر ظاهر دارید که کار نمیکه

دورد بر شما. اون افزونه برای نسخه ۲.۰ هست و فکر کنم شما دارید از نسخه ۲.۱ برنامه استفاده می کنید. به همین خاطر کار نمی کنه. ولی به طور کلی باید گفت کسی روی ظاهر انکی کار نکرده و همیشه همین شکلی بوده فقط یه چند تا افزونه مثلاً برای رنگی کردن دکمه ها یا بزرگ و کوچک کردن آنها قرار دادند.

لینک ارسال

• 0
در 14 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

دورد بر شما. اون افزونه برای نسخه ۲.۰ هست و فکر کنم شما دارید از نسخه ۲.۱ برنامه استفاده می کنید. به همین خاطر کار نمی کنه. ولی به طور کلی باید گفت کسی روی ظاهر انکی کار نکرده و همیشه همین شکلی بوده فقط یه چند تا افزونه مثلاً برای رنگی کردن دکمه ها یا بزرگ و کوچک کردن آنها قرار دادند.

ممنونم. توی ویدیو های آموزشی شما ظاهر برنامه فرق داره. الان روی نسخه 2.1 نمیشه اون ظاهرو پیاده کنم؟

مثل این مثلا (صفحه زیری)

Untitled.png

لینک ارسال

• 0
در 3 ساعت قبل، Sahar Sharifi گفته است :

مثل این مثلا (صفحه زیری)

اگه منظورتون از تصویر ارسالی اون قسمت + سبز رنگ و ساعت کنارش و ... هست. این کار  همون افزونه ای هست که برای نسخه ۲.۰ ارائه شده ولی متأسفانه برای نسخه ۲.۱ بروز نشد(تا الان). اما اگه منظورتون قسمت دیگه‌ای از تصویر ارسالی است ممنون میشم توضیح بیشتری بدید.

لینک ارسال

• 0
در 25 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

اگه منظورتون از تصویر ارسالی اون قسمت + سبز رنگ و ساعت کنارش و ... هست. این کار  همون افزونه ای هست که برای نسخه ۲.۰ ارائه شده ولی متأسفانه برای نسخه ۲.۱ بروز نشد(تا الان). اما اگه منظورتون قسمت دیگه‌ای از تصویر ارسالی است ممنون میشم توضیح بیشتری بدید.

ممنونم بابت پاسختون. بله همون قسمت ساعت و مثبت سبز رنگ و ...  منظورم بود. نسخه جدید برتری نسبت به نسخه قبل داره یا همون نسخه 2 رو استفاده کنم مشکلی نداره؟

لینک ارسال

• 0
در ۱ ساعت قبل، Sahar Sharifi گفته است :

نسخه جدید برتری نسبت به نسخه قبل داره یا همون نسخه 2 رو استفاده کنم مشکلی نداره؟

مسلماً هر نسخه ای برتری های خودش را نسبت به نسخه قبل داره. اگر افزونه نیاز نداشته باشید برای استفاده از نسخه قبلی مشکلی نیست. اما اگر افزونه نیاز دارید باید از نسخه ۲.۱ استفاده کنید.

لینک ارسال

• 0
در 11 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

مسلماً هر نسخه ای برتری های خودش را نسبت به نسخه قبل داره. اگر افزونه نیاز نداشته باشید برای استفاده از نسخه قبلی مشکلی نیست. اما اگر افزونه نیاز دارید باید از نسخه ۲.۱ استفاده کنید.

ممنو از پاسخگوییتون

ببخشید یه سوا دیگه هم میشه بپرسم

یه دسته آماده دانلود کردم کارت های این دسته بیسیک هست می خوام تبدیلشون کنم به بیسیک وارونه یعنی  کلا 200 تا کارته بشه 400 تا که 200 تاش فرانت و نشون بده بک بخواد و 200 تاش بک نشون بده فرانت بخواد. من اومدم از قسمت edit بعد card یک card type اضافه کردم و در قسمت کد ها جای کد فرانت و بک رو جابجا کردم. الان اینکارم درسته؟ و الان 400 تا کارت دارم؟

لینک ارسال

• 0
در 35 دقیقه قبل، Sahar Sharifi گفته است :

الان اینکارم درسته؟ و الان 400 تا کارت دارم؟

شما با این کارتون اون ۲۰۰تای دوم را خواهید داشت یعنی جواب به سوال. به جای این کار بهتره کارت را به حالت اولش برگردونید و:

1. به مرورگر انکی برید
  2. دسته را انتخاب کنید(از فیلتر یا سایدبار)
  3. تمام کارتهای دسته را انتخاب کنید(از مسیر Edit>Select All)
  4. نوع کارت دسته را به Basic(and reversed) تغییر بدید. مسیری که برای تغییر نوع یادداشت باید طی کنید: Notes>Change Note Type

با این کار ۴۰۰ کارت خواهید داشت و به اون هدفی که مد نظرتون هست می رسید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...