رفتن به مطلب
  • 0

خارج نشدن از قسمت پیشرفته در تنظیمات

Esmaeil asghari
 اشتراک گذاری

سوال

سلام من حدود  1500کارتم رو حاضر شدم از دست بدم که نرمافزارم درست بشه اما نشد هرچیزی در مورد انکی دروید بود پاک کردم از گو‌یم دوباره نصب کردم از سایت همینجا هم دانلودش کردم

وقتی میرم داخل تنظیمات قسمت پیشرفته دیگه از اون قسمت خارج نمی‌ه وقتی برگشتو میزنی برنامه بسته میشه و وقتیبازش میکنی هنوز در همون قسمته تنها راه خارج شدن از اون قسمت پاک کردنه نرم افزار و نصب دوبارشه لطفا کمکم کنید ممنونم. 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
در 5 ساعت قبل، Esmaeil asghari گفته است :

سلام

درود بر شما

من حدود  1500کارتم رو حاضر شدم از دست بدم که نرمافزارم درست بشه اما نشد

اگر به توصیه من گوش کرده بودید و انکی وب را راه اندازی میکردید تا با سینک با سرور اطلاعات را نگه دارید اطلاعاتی را از دست نمی دادید :a3:

هرچیزی در مورد انکی دروید بود پاک کردم از گو‌یم دوباره نصب کردم از سایت همینجا هم دانلودش کردم

وقتی میرم داخل تنظیمات قسمت پیشرفته دیگه از اون قسمت خارج نمی‌ه وقتی برگشتو میزنی برنامه بسته میشه و وقتیبازش میکنی هنوز در همون قسمته تنها راه خارج شدن از اون قسمت پاک کردنه نرم افزار و نصب دوبارشه لطفا کمکم کنید ممنونم. 

نوع گوشی شما چیست و اینکه کدام نسخه از انکی دروید را نصب دارید؟ اگر از ۶ اردیبهشت به بعد انکی دروید را از سایت ما دریافت کردید آخرین نسخه را دارید.

لینک ارسال

• 0

طبق دستورالعمل های اینجا گزارش باگ کنید تا در بروزرسانی مشکل رفع شود. راستی اگر تنظیمات پیشرفته واجب است میتوانید نسخه های قبل‌تر هم تا بروزرسانی جدید امتحان کنید شاید مشکل رفع شد(به احتمال ۱۰ درصد :a4: )

لینک ارسال

• 0

بنده گزارش رو هم ارسال کردم اما هیچگونه جوابی نگرفتم نسخه قدیمم امتحان کردم خودمم میدونم مشکل از گوشیه منه اما میخوام رفعش کنم برای دانلود ورژن قدیم به چه منبعی مراجعه کنم؟ 

لینک ارسال

• 0

درود بر شما. برای گزارش ها جوابی ارسال نمی شود. مشکل در نسخه بعد رفع می شود. نسخه قبلی را به ایمیل شما ارسال کردم. موفق باشید :a8:

لینک ارسال

• 0
  • فروشندگان

خود آنکی به صورت اتومات هر چند وقت یک بار، داخل پوشه  AnkiDroid توی گوشیتون بک آپ می‌گیره. با رفتن به اونجا احتمال نجات دادن یه بخش زیادی از کارتها هم هست.

اینم آدرس رسمی دانلود AnkiDroid از گوگل پلی هست که به نظر من فقط و فقط باید از اینجا دانلود کنین به یکسری دلایل خاصی من جمله امنیت و تطابق با نسخه اندروید گوشی و ...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ichi2.anki&hl=en

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...