رفتن به مطلب
  • 0

افزودن دک جدید

Vahid Ghadiri Rad
 اشتراک گذاری

سوال

سلام

برای یک سری تمرینهای متفاوت دک های متفاوتی توسط کلاسمون تهیه و ارائه میشه که در هر ماه دک های جدید اون درس ها بیرون میاد. مشکل اینجاست که وقتی روی دک جدید دابل کلیک میکنم، شاید به خاطر همنام بودن دکها در properties مثلا، انگار دک قبلی رو آپدیت میکنه، فقط پیغامی میاد که تعدادی کارت اضافه شد ، در صورتی که در ظاهر اسم دکها کاملا ً متفاوتند و مثلا یکی اسمش هست Reading- March 2019 و دیگری Reading- April 2019

گاهی هم اسمی که توی صفحه اصلی انکی هست اصلا شبیه اون فایل جدید نیست ولی اون آپدیت میشه نمیدونم اصلا داستان اسم دک ها چیه

ممنون میشم راهنمایی کنید

2.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام. انکی کارت های تکراری را براساس نوع یادداشت و فیلد اول تعیین میکنه نه نام دک. اگر میخواهید دک قبلی بروز نشه و به صورت تمام و کمال دک جدید وارد بشه باید نوع یادداشت را در دک جدید تغییر بدید. فرض کنید نوع یادداشت در دک قدیم «پایه» باشه. در دک جدید شما باید نوع یادداشتتون را به «پایه-۱» تغییر بدید تا یادداشت های دک قبلی تغییری نکنند.

لینک ارسال

• 0
در 17 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

سلام. انکی کارت های تکراری را براساس نوع یادداشت و فیلد اول تعیین میکنه نه نام دک. اگر میخواهید دک قبلی بروز نشه و به صورت تمام و کمال دک جدید وارد بشه باید نوع یادداشت را در دک جدید تغییر بدید. فرض کنید نوع یادداشت در دک قدیم «پایه» باشه. در دک جدید شما باید نوع یادداشتتون را به «پایه-۱» تغییر بدید تا یادداشت های دک قبلی تغییری نکنند.

خیلی ممنونم

پس یا باید اون کار رو بکنم یا مثلا دک قبلی رو به طور کامل پاک کنم و بعد اینو بریزم درسته؟

البته خودش هم قابلیت خوبیه بعضی مواقع و مثلا آدم میتونه فقط سوالهای جدید رو اضافه کنه و نیازی نباشهه قبلیها رو دوباره مرور کنه 

فقط یه سوالی، بعد از ایمپورت، پیغامی میاد که تعداد زیادی کارت تغییر کردند، تقریبا به تعداد کارتهای دک ، این به خاطر اینه که موقعیت کارتها تغییر کرده؟

یا مثلا وقتی میرم تو قسمت media این پیغام میاد، این همه مدیای تغییر کرده چیه داستانشون؟ (توضیح اینکه کارتهای این دک یک طرف فایل صوتی و طرف دیگه متن هستند)

3.JPG

photo_۲۰۱۹-۰۴-۱۰_۱۴-۳۸-۰۳.jpg

لینک ارسال

• 0
در 1 ساعت قبل، Vahid Ghadiri Rad گفته است :

پس یا باید اون کار رو بکنم یا مثلا دک قبلی رو به طور کامل پاک کنم و بعد اینو بریزم درسته؟

برای اطمینان بیشتر هم میتونید نوع یادداشت دک قبلی را هم پاک کنید. اما اگر با بروزرسانی کارتها مشکل ندارید بروزرسانی کارتها گزینه معقول‌تری هست. چون انکی تمام تلاشش را میکنه که شما وقت کمتری برای مرور بذارید پس نیازی نیست کارتهای تکراری را بخونید(البته پیشنهاد هست :a3:)

فقط یه سوالی، بعد از ایمپورت، پیغامی میاد که تعداد زیادی کارت تغییر کردند، تقریبا به تعداد کارتهای دک ، این به خاطر اینه که موقعیت کارتها تغییر کرده؟

محتوای کارت بروزرسانی میشه نه موقعیت زمانی.

یا مثلا وقتی میرم تو قسمت media این پیغام میاد، این همه مدیای تغییر کرده چیه داستانشون؟ (توضیح اینکه کارتهای این دک یک طرف فایل صوتی و طرف دیگه متن هستند)

در قسمت مدیا(منظور من از مدیا آدرس Tools>>Check Media هست) رسانه هایی که در هیچ کارتی استفاده نشدند به شما نشون میده که شما خودتون باید زحمت پاک کردن را بکشید. وقتی که کارتی حذف میشه رسانه‌ی اون با کارت حذف نمیشه پس هر از چند مدتی یکبار باید این گزینه را بزنید تا رسانه های غیرقابل استفاده را از انکی پاک کنید. وقتی رسانه ای پاک میشه همین تغییرات روی سیستم همگامسازی ابری هم باید اعمال بشه پس توی همگامسازی مشاهده می کنید که چندین فایل رسانه ای تغییر کردند. البته این رسانه که میگم فقط صوت نیست، تصویر هست و حتی فرمولهای لاتک هم هست چرا که انکی لاتک را به تصویر تبدیل میکنه.

حالا اگه منظور شما از مدیا غیر از این گزینه ای است که من گفتم در خدمت شما هستم :a6:

لینک ارسال

• 0
در 15 دقیقه قبل، Vahid Ghadiri Rad گفته است :

ممنونم

من احساسم این بود که تمام کارتهایی که دکشون آپدیت شد مدیاشون هم تغییر کرد، چون تعداد مدیاها خیلی زیاد بود، در صورتی که تعداد کارتهای اضافه شده نهایتا 500 تا بود، اما بالای 1500 تا مدیا تغییر کرد، یعنی محتوای همه کارتها تغییر کرده؟ پس اونهایی که برای من مرور شده به حساب میاره ممکنه چیزی توشون تغییر کرده باشه که من متوجه نشم؟

آهان الان لاتک رو دیدم، چی هست این لاتک؟

نمیدونم چرا نشد این ارسال شما را ویرایش کنم. احتمالاً به خاطر باگی ارسال بالایی شما باعث میشه که صفحه اسکرول بخوره. ممنون میشم اگه امکان ویرایش پست بالا را دارید نقل قول را حذف کنید.

مدیا اگر همنام باشه فقط شماره‌ای به آخر اون اضافه میشه و وارد پوشه کالکشن میشه اینکه خود مدیا تغییر کنه نیست فقط ممکن هست که کارتش تغییر کنه. ممکنه این ۱۵۰۰ مدیا مربوط به فایل خروجی باشه(رسانه‌های غیرقابل استفاده در سیستم قبلی یا مواردی مانند لوگو و فایل‌های CSSو ...). اینکه الان بخوام دقیقاً بگم این ۱۵۰۰تا چی هست نمیدونم.

لاتک هم یک نوع واژه‌پرداز هست که برای نوشتن فرمول در انکی استفاده میشه

لینک ارسال

• 0

متاسفانه ویرایش برای من هم فعال نیست و گرنه همونجا اصلاحش میکردم :a2:

بازم ممنون از راهنمایی های مفیدتون مثل همیشه :NewPack_give_rose:

لینک ارسال

• 0
در در 21 فروردین 1398 در 16:55، Vahid Ghadiri Rad گفته است :

متاسفانه ویرایش برای من هم فعال نیست و گرنه همونجا اصلاحش میکردم :a2:

بازم ممنون از راهنمایی های مفیدتون مثل همیشه :NewPack_give_rose:

پس با اجازه گلتون من فقط اون پیغام مشکل ساز را حذف کردم :NewPack_hi:

لینک ارسال

• 0

سلام

وقتتون بخیر

چطوری میتونم دو تا دک رو با هم ترکیب کنم؟ 

مرحله بعدیش هم حذف کارتهای مشابه هست که فکر کنم اون رو بتونم پیدا کنم تو منو

آپدیت: دو تا دک رو تونستم با هم ترکیب کنم، اما نمیتونم کارتهای مشابه رو پیدا و حذف کنم  😞

آپدیت 2: ظاهرا ً مشخصات کارتها هم با هم کاملا فرق دارند، کارتهای یک دسته رو مثل دسته دیگه کردم ولی قسمت روی کارت انگار اطلاعاتشون حذف شد :a17:

لینک ارسال

• 0
در 11 ساعت قبل، Vahid Ghadiri Rad گفته است :

آپدیت: دو تا دک رو تونستم با هم ترکیب کنم، اما نمیتونم کارتهای مشابه رو پیدا و حذف کنم  😞

اول اینکه برای تکراریها را پیدا کنید نوع یادداشت کارتها باید یکی باشند. دوم از مسیر Browse>>Notes>>Find Duplicate میتونید کارتهای تکراری را پیدا کنید و برچسب Duplicate بهشون بدید. بعد با استفاه از این برچسب کارتها را پیدا و یکی را نگه و بقیه را پاک کنید.

در 11 ساعت قبل، Vahid Ghadiri Rad گفته است :

آپدیت 2: ظاهرا ً مشخصات کارتها هم با هم کاملا فرق دارند، کارتهای یک دسته رو مثل دسته دیگه کردم ولی قسمت روی کارت انگار اطلاعاتشون حذف شد :a17:

اگر نوع یادداشت را به هم تبدیل کرده باشید، باید این نوع یادداشتها تعداد فیلدهای برابری داشته باشند. فرض کنید تعداد فیلدهای یادداشت مبدا بیتشر باشه در این صورت پس از تبدیل شدند تعداد فیلدهای اضافی از بین میرن.

اما اگر نوع یادداشتهای شما تعداد فیلدهای برابری دارند و در کادر تبدیل هم تعیین کردید که چه فیلد از یادداشت اول به کدام فیلد از یادداشت دوم تبدیل شود، در این صورت اطلاعات شما از بین نرفته و با تغییر الگو می توانید به هدف خود برسید. :NewPack_hi:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...