رفتن به مطلب
  • 0

ترتیب مرور کارتهای یک دک

emad soudian tehrani
 اشتراک گذاری

سوال

با سلام. من دک کتاب را گرفتم و میخوام شروع به خواندن کارتها کنم اما یک مشکل اساسی دارم. برنامه اکی بجای اینکه بیاد و بترتیب درسها بره جلو میاد و به ترتیب الفبا یا بصورت رندوم میره و این باعث  بهم ریختن خوااندن این کتاب میشه//// در پشت کارتهامشخص شده که هر لغت مربوط به کدوم درس هست اما نمیتونم ترتیب خوندن را طوری تنظیم کنم که لغات مربوط به هر درس را باهم بخونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
در 33 دقیقه قبل، emad soudian tehrani گفته است :

با سلام. من دک کتاب را گرفتم و میخوام شروع به خواندن کارتها کنم اما یک مشکل اساسی دارم. برنامه اکی بجای اینکه بیاد و بترتیب درسها بره جلو میاد و به ترتیب الفبا یا بصورت رندوم میره و این باعث  بهم ریختن خوااندن این کتاب میشه//// در پشت کارتهامشخص شده که هر لغت مربوط به کدوم درس هست اما نمیتونم ترتیب خوندن را طوری تنظیم کنم که لغات مربوط به هر درس را باهم بخونم

درود بر شما. با استفاده از دسته بندی می توانید مطالعه کارتها را منظم کنید. در انکی دسته ها براساس حروف الفبا مرتب می شوند. فرض کنیم درسی به نام «انگلیسی» دارید و زیر دسته هایی به نام «انگلیسی::01» و «انگلیسی:02». در این صورت کارت های مربوط به زیردسته ۰۱ (که فرض کنیم مربوط به درس اول است) زودتر نمایش داده می شوند.

پس اولین کار شما ایجاد دسته بندی مناسب است. 

۲: باید کارتها را به دسته‌ی مورد نظر خودشون منتقل کنید. که این کار از طریق مرورگر انکی انجام میشه. البته اگر اون نام درسی که فرمودید تگ باشه یا یک فیلد جدا باشه، کار شما خیلی راحت میشه چون با استفاده از تگ یا فیلد به راحتی میتونید کارتها را ظرف ۳۰ثانیه جدا کنید و در دسته مربوط به خودش ببرید. اما اگر نام درس در فیلد جواب به صورت معمولی نوشته شده باشه کار شما کمی سخت تر میشه.

لینک ارسال

• 0
در 11 دقیقه قبل، emad soudian tehrani گفته است :

سلام مجدد: تگ داره.... روش مرتب کردنش را هم بگید خیلی ممنون میشم

بعد از اینکه دسته و زیردسته را ایجاد کردید وارد مرور(Browse) انکی بشید. از ستون کناری تگ مربوط به درس اول را انتخاب کنید. تا فقط کارتهای اون درس نمایش داده بشن. از منوی ویرایش (Edit) گزینه Select All را انتخاب کنید. کلید میانبرش هم (Ctrl+Alt+A) هست. در حالت انتخاب پس زمینه تمامی کارتها خاکستری میشه. وقتی تمامی کارتها انتخاب شدند از منوی Cards گزینه Change Deck(تغییر دسته) را انتخاب کنید. در کادری که باز میشه دسته مربوطه را انتخاب کنید و روی گزینه Move Cards کلیک کنید.

این کار را برای تمامی درسها انجام بدید تا کارتهای مربوط به هر درس در دسته مناسب قرار بگیره. موفق باشید

لینک ارسال

• 0

من یک کاری کردم نمیدونم چه عواقبی خواهد داشت.

در قسمت browse با انتخاب current deck  و انتخاب همه کارتها select all آنها را بر اساس created سورت کردم وقتی دیدم با کلمات کتاب مطابقت دارد از قسمت card دو بخش reposition و reschedule را زدم و بعد شروع به مرور با انکی کردم. فعلا که بنظر درست میاد ... نمیدونم چه اتفاقاتی در پیش است؟!! میخواستم از شما خواهش کنم راهنمایی کنید که آیا درست بوده یا عواقبی در پی دارد. متشکرم 

لینک ارسال

• 0
در 3 ساعت قبل، emad soudian tehrani گفته است :

من یک کاری کردم نمیدونم چه عواقبی خواهد داشت.

در قسمت browse با انتخاب current deck  و انتخاب همه کارتها select all آنها را بر اساس created سورت کردم وقتی دیدم با کلمات کتاب مطابقت دارد از قسمت card دو بخش reposition و reschedule را زدم و بعد شروع به مرور با انکی کردم. فعلا که بنظر درست میاد ... نمیدونم چه اتفاقاتی در پیش است؟!! میخواستم از شما خواهش کنم راهنمایی کنید که آیا درست بوده یا عواقبی در پی دارد. متشکرم 

سلام. حقیقت این روش را جایی خونده بودم اما امتحان نکردم. اینکه درست کار میکنه یا نه نمیدونم. انشاالله که عواقبی نداره 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...