رفتن به مطلب
  • 0

مشکل بازنشدن نسخه اندرویدی بعد از هربار بستن

yazdan madadjuo
 اشتراک گذاری

سوال

سلام

نسخه اندرویدی برنامه رو هروقت میبندم دیگه باز نمیشه و هربار مجبورم برنامه رو حذف و دوباره نصب کنم. درسته که خیلی وقتگیر نیست اینکار ولی میترسم به گوشی آسیب بزنه و از طرفی واقعا لذت کار برنامه رو کم کرده. برنامه رو چندبار به طور کامل با هممممه متعلقاتش حذف کردم اما بازم درست نشد با وجود اینکه هربار حجمی بیشتر از 300 مگ رو باید دوباره دانلود میکردم از حسابم. البته اینم بگم که چون به محض راه اندازی شروع به دانلود میکردم میتونم بگم که کامل حذف نشده. ولی خب فکر نمیکنم این چاره کار بوده باشه.
لطفا راهنمایی کنید. من خیلی با این برنامه کار دارم و خیلی فلش کارت درست کردم که باید مرتب مرور بشن.

اروری که میده هم اینه که عکس گرفتم 
Capture.PNG.2714003a1e9787991b3eb300ee567c47.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
در در 23 اسفند 1398 در 12:38، yazdan madadjuo گفته است :

سلام

نسخه اندرویدی برنامه رو هروقت میبندم دیگه باز نمیشه و هربار مجبورم برنامه رو حذف و دوباره نصب کنم. درسته که خیلی وقتگیر نیست اینکار ولی میترسم به گوشی آسیب بزنه و از طرفی واقعا لذت کار برنامه رو کم کرده. برنامه رو چندبار به طور کامل با هممممه متعلقاتش حذف کردم اما بازم درست نشد با وجود اینکه هربار حجمی بیشتر از 300 مگ رو باید دوباره دانلود میکردم از حسابم. البته اینم بگم که چون به محض راه اندازی شروع به دانلود میکردم میتونم بگم که کامل حذف نشده. ولی خب فکر نمیکنم این چاره کار بوده باشه.
لطفا راهنمایی کنید. من خیلی با این برنامه کار دارم و خیلی فلش کارت درست کردم که باید مرتب مرور بشن.

اروری که میده هم اینه که عکس گرفتم 
Capture.PNG.2714003a1e9787991b3eb300ee567c47.PNG

سلام وقت بخیر. نسخه های دیگری را امتحان کنید. این نسخه با گوشی شما سازگار نیست.

لینک ارسال

• 0

سلام

ممنونم که پاسخ دادید

خوشبختانه با بروز رسانی درست شد

لینک ارسال

• 0

خوش شانس بودم که بموقع بروز رسانی اومد

تجربه شد قبل از بروز رسانی ی پشتیبان از نسخه قبلی بگیرم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...