رفتن به مطلب
  • 0

تنظیمات پیشرفته برای کنکور ارشد

Sheibani
 اشتراک گذاری

سوال

با سلام

من برای کنکور ارشد 1400 از انکی استفاده می کنم. تعداد کارت های مطالعه روزانه خیلی زیاد هستند و وقت زیادی از من می گیرند بهترین تنظیمات برای یک فرد کنکوری چه هست؟ لطفا کمک کنید.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0
در در 22 دی 1399 در 20:45، Sheibani گفته است :

با سلام

من برای کنکور ارشد 1400 از انکی استفاده می کنم. تعداد کارت های مطالعه روزانه خیلی زیاد هستند و وقت زیادی از من می گیرند بهترین تنظیمات برای یک فرد کنکوری چه هست؟ لطفا کمک کنید.

با تشکر

تنظیمات تعداد کارتهای جدید و مروری بستگی به زمانی دارد که شما میخواهید برای انکی یا انکی دروید اختصاص دهید. فقط این موضوع را مد نظر قرار دهید که اساس انکی مرور است و اگر نرسید مرور کنید درست است که انکی زمانها را متناسب با فاصله زمانی مروری تنظیم می کند اما مرور استاندارد و دلچسبی نخواهد بود. تلگرام یا اینستاگرام به من پیام دهید تا راه دسترسی دوستان تک رقمی ارشد را در اختیار شما قرار دهند بهتر می توانند کمک کنند. موفق باشید

لینک ارسال

• 0
در 11 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

تنظیمات تعداد کارتهای جدید و مروری بستگی به زمانی دارد که شما میخواهید برای انکی یا انکی دروید اختصاص دهید. فقط این موضوع را مد نظر قرار دهید که اساس انکی مرور است و اگر نرسید مرور کنید درست است که انکی زمانها را متناسب با فاصله زمانی مروری تنظیم می کند اما مرور استاندارد و دلچسبی نخواهد بود. تلگرام یا اینستاگرام به من پیام دهید تا راه دسترسی دوستان تک رقمی ارشد را در اختیار شما قرار دهند بهتر می توانند کمک کنند. موفق باشید

ممنونم شما پیشنهاد می‌دهید تنظیمات پیش‌فرض را دست نزنم؟ تنظیمات دلخواه شما چیست؟

لینک ارسال

• 0

۲۰ کارت جدید روزانه و ۲۰۰ کارت مروری. من روزانه حدود نیم ساعت زمان به انکی اختصاص میدم. 

لینک ارسال

• 0
در در 30 دی 1399 در 09:19، محمد رستمی گفته است :

۲۰ کارت جدید روزانه و ۲۰۰ کارت مروری. من روزانه حدود نیم ساعت زمان به انکی اختصاص میدم. 

سپاسگزارم آقای رستمی عزیز، من ویدئو زیر را دیدم شما این کار را توصیه می کنید؟

https://www.youtube.com/watch?v=roR8S9zjUh8

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...