رفتن به مطلب
  • 0

عدم نمایش لغات جدید اضافه شده به آنکی

روشنایی
 اشتراک گذاری

سوال

سلام من جند هفته ای میشه که از آنکی استفاده میکنم. وقتی نرم افزار را نصب کردم ایران بودم. اونجا مشکلی نبود. طبق ترجیح همیشگیم لغات را در انیکی ویندوز وارد میکرد و بعد با آنگی گوشیم سینک میکردم و رو گوشی مرور میکردم.  چند روز پیش از ایران خارج شدم لغات اضافه شده رو آنکی ویندوز بعد از سینک کردن رو گوشی نشون داده نمیشدن. فکر کردم شاید چون ساعت گوشی و لپتاپ هماهنگ نیست این اتفاق میفته. ساعت لپتاپ را درست کردم. اما بعد از اون لغات جدید اضافه شده دیگه حتی روی آنکی ویندوز لپتاپ هم نشون داده میشن و نمیتونم همون روز مرورشون کنم؛ انگار که اصلا هیچ لغت جدیدی وارد نکردم.  فقط روز بعد این لغات جدید به عنوان لغات مرور نشده کنار لغات قبلی که باید مرور کنم ظاهر میشن. ممنون میشم راهنماییم کنید.

.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0
در در 29 مرداد 1401 در 12:05، روشنایی گفته است :

سلام من جند هفته ای میشه که از آنکی استفاده میکنم. وقتی نرم افزار را نصب کردم ایران بودم. اونجا مشکلی نبود. طبق ترجیح همیشگیم لغات را در انیکی ویندوز وارد میکرد و بعد با آنگی گوشیم سینک میکردم و رو گوشی مرور میکردم.  چند روز پیش از ایران خارج شدم لغات اضافه شده رو آنکی ویندوز بعد از سینک کردن رو گوشی نشون داده نمیشدن. فکر کردم شاید چون ساعت گوشی و لپتاپ هماهنگ نیست این اتفاق میفته. ساعت لپتاپ را درست کردم. اما بعد از اون لغات جدید اضافه شده دیگه حتی روی آنکی ویندوز لپتاپ هم نشون داده میشن و نمیتونم همون روز مرورشون کنم؛ انگار که اصلا هیچ لغت جدیدی وارد نکردم.  فقط روز بعد این لغات جدید به عنوان لغات مرور نشده کنار لغات قبلی که باید مرور کنم ظاهر میشن. ممنون میشم راهنماییم کنید.

.

سلام وقت بخیر. اول اینکه ساعت گوشی و لپتاپ را هماهنگ کنید و دوم در تنظیمات انکی تنظیم کنید که چند ساعت بعد از نیمه شب روز جدید آغاز شود و یکبار بروزرسانی پایگاه داده را انجام دهید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...