رفتن به مطلب
  • 0

دوبار نشان دادن پشت کارت

arashx
 اشتراک گذاری

سوال

سلام وقتتون بخیر 

وقتی دارم فلش کارت درست میکنم در انکی دروید پشت و روی کارت رو تنظیم میکنم و موقع مرور کردن پشت کارتم دوبار نشان میده یعنی مثلا روی کارت hello نوشتم و پشت کارت نوشتم سلام...حالا موقع مرور نشون میده سلام سلام

واقعا نمیدونم مشکل از کجاست و چرا باید پشت کارتمو دوبار نشون بده اگه میشه راهنماییم کنید ممنونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0

سلام و درود

هم رو هم پشت کارت رو به یک زبان نمایش میده؟ یعنی فارسی سلام رو دو بار می بینید؟؟؟

لینک ارسال

• 0

چقدر عالی شده که اینقدر انلاین شدید قبلا یه پیام میدادیم چند هفته بعد شاید یکی پاسخ میداد .... من یه سوالی داشتم که هنوز به جواب نرسیدم اونم اینه که من خیلی دوست دارم با انکی کتاب بخونم ولی نمیدونم چه مدلی میشه اینکار کرد یعنی هم بحث زمانبندی انکی و اینکه کسی تجربه شو در اختیارم قرار بده.....

لینک ارسال

• 0

موسس سایت جناب مهندس 

خوب کسی رو پشتیبان قرار داده 😄

تلگرام

اینستاگرام

آپارات

سایت 

همزمان پاسخگوی شما همراهان هستیم، اگر دیر پاسخ داده میشه صرفا آماده سازی پاسخ سوالات شما همراهان و یا ساخت تولید محتوا برای فضای مجازی هستیم

بروی چشم این سوالتون رو هم اکنون پاسخ میدم

لینک ارسال

• 0

انکی مکمل مطالعه شماست. شما ابتدا باید منبع درسی یا کتاب را مطالعه کنید و در حین مطالعه نکات مهم آن را به انکی وارد کنید و در آینده فقط کافی هست انکی را مرور کنید. اگر فلش کارتی را بارها به اشتباه جواب دادید به منبع برگردید و اون مطلب را دوباره مطالعه کنید و مفهوم را درست یاد بگیرید در غیراینصورت نیازی به مراجعه به منبع ندارید. در امتحانات هم کافیه که از دسته های فیلترشده انکی مربوط به آن مبحث استفاده کنید و فلش کارتهای آن مبحث را مرور کنید(باز هم نیازی به مراجعه به منبع ندارید). اما اشتباه رایجی که اکثراً در جامعه انکی مرتکب می‌شوند این است که میخواهند با انکی مطالب را یاد بگیرند، به طور مثال دسته ای از دوستشون دریافت کردند و میخواهند آن درس را با فلش کارتهای دوستشون یاد بگیرند. مسلماً کیفیت یادگیری با خلاصه یک نفر خیلی کمتر از این است که خودتان منبع را مطالعه کنید. پس این اشتباه را شما مرتکب نشید ابتدا منبع را حداقل یکبار بخوانید و بعد از فلش کارتهای انکی استفاده کنید.

لینک ارسال

• 0

ممنونم از راهنمایی تون ولی شاید سوالمو بد مطرح کردم من انکی رو این مدل که فرمودید زیاد استفاده میکنم و خلاصه مطالب و نکات به صورت فلش کارت به انکی انتقال میدم ولی الان میخوام یه استفاده دیگه بکنم من کتاب غیر درسی متفرقه میخونم و مثلا روزانه 3 صفحه از یه کتاب میخونم و این سه صفحه پر از مطلب هست و نمیشه همه مطالب به فلش تبدیل کرد چون خیلی زمانبر ولی میخوام جهت اینکه این مطالب فراموش نکنم مثلا تعیین کنم ده روز دیگه این سه صفحه رو بهم نشون بده در عین حال اون روزی که موعد مرور این 3 صفحه رسید دیگه بهم کارت جدید نشون نده چون عملا وقت نمیکنم بیشتر از همون سه صفحه رو بخونم.... در عین حال میخوام اون روال هوشمند مرور انکی هم حفظ بشه .....یه جورایی میخوام هم مطالبی که خوندمو مرور کنم هم روتین کتابخوندن به زندگیم اضافه کنم .... چون من اعتقاد دارم خیلی افراد هستن که کتابهای متفرقه زیادی میخونن ولی اگه یکماه یا چند ماه بعد در مورد اون کتابی که خوندن ازشون سوال کنی چیزی یادشون نمیاد در واقع هیچ دستاوردی بدست نیوردن و استفاده مفید از زمانشون نکردن.....در واقع دنبال راهی هستم که مطالب خونده شده همیشه مرور بشن...............

لینک ارسال

• 0

سلام و درود 

هفته شلوغی رو داشتیم اجازه بدید ، استاد باید پاسخ این مورد رو بدن، تشکر

در ۱۴۰۲/۱۰/۷ در 07:10، saha گفته است:

سلام و درود 

فلش کارت نیست، کتاب هست

در ۱۴۰۲/۱۰/۹ در 07:58، Elyas Banadkuki گفته است:

سلام و خدا قوت

لطفا نسخه جدید نرم افزار انکی ویندوز را در سایت بگذارید . ممنونم

در ۱۴۰۲/۱۱/۸ در 22:50، saha گفته است:

ابتدا فایل که دانلود میکنید نباید در حالت فشرده و زیپ باشه، با مرورگر لپتاپ یا کامپیوتر فایل رو از سایت دانلود کنید تا با پسوند خود آنکی باشه

سپس وارد نسخه آنکی ویندوز بشین و ایمپورت کنید فایل رو 

پیش نشون دادن تعداد فلش کارت روی 20 عدد فعاله، اگر وسط وارد کردن قطع شد سرعت اینترنتتون پایین هست باید تلاش کنید تمامی فلش کارت ها تا آخر پروسه وارد آنکی بشن

در ۱۴۰۲/۱۱/۸ در 22:40، saha گفته است:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...