رفتن به مطلب

قوانین

شرایط و قوانین:

تاریخ بروزرسانی: ۱ فروردین ۱۴۰۱

استفاده شما از وب سایت انکی دروید به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از "سایت انکی دروید"، "وب سایت اینترنتی انکی دروید" به آدرس اینترنتی ankidroid.net و زیردامنه های آن می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "سایت انکی دروید" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین "سایت انکی دروید" بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

١ - خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات "سایت انکی دروید" برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

٢ - اطلاعات موجود در "سایت انکی دروید" از منابع معتبر و مرتبط جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در "سایت انکی دروید" در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. "سایت انکی دروید" مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

٣ - کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

٤ - شما به سایت انکی دروید اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از "سایت انکی دروید" می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از "سایت انکی دروید" به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

٥ - "سایت انکی دروید" ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل انکی دروید نباشند و سایت انکی دروید هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. "سایت انکی دروید" این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات "سایت انکی دروید" لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از سایت انکی دروید اداره شده، لذا "سایت انکی دروید" نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در "سایت انکی دروید" باشد، خود برعهده خواهید داشت.

٦ - "سایت انکی دروید" هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و "سایت انکی دروید" تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

٧ - "سایت انکی دروید" اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. "سایت انکی دروید" تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از "سایت انکی دروید" یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

٨ - این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از "سایت انکی دروید" خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

٩ - "سایت انکی دروید" امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل پیام خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با سایت باشد.

١٠ - "سایت انکی دروید" الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود "سایت انکی دروید" این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

١١ - ممکن است ما امکانات خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این امکانات نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از امکانات "سایت انکی دروید" هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از امکانات شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.

۱۲ - هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در "سایت انکی دروید" ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "سایت انکی دروید" محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = سایت انکی دروید به آدرس اینترنتی: ankidroid.net و زیردامنه های آن

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط در اختیار خریدار قرار دهد.

فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را در اختیار کاربر قرار دهد.

در صورتی که محصول دانلودی که در اختیار خریدار قرار داده می شود معیوب باشد و یا خریدار سوالی در رابطه با محصول داشته باشد، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص و یا پاسخ را در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام دهد. در صورتی که خریدار طی ۲۴ سایت پاسخی از فروشنده دریافت نکند، طبق قوانین سایت انکی‌دروید، فروشنده امتیاز منفی دریافت خواهد کرد. امتیاز منفی ۳، سایت انکی دروید را از ادامه همکاری با فروشنده معذور می‌دارد.

فروشندگان باید بعد از تایید فایل در سایت انکی دروید، حداقل هفته‌ای یکبار به اکانت خود وارد شوند و در صورت نیاز به سوالات و پیام های خریداران پاسخ دهند. ورود به اکانت الزامی است تا حساب کاربری آنها فعال باقی بماند. در صورت عدم ورود به اکانت کاربری، فایل‌های آنها به عنوان مهمان در سایت نمایش داده خواهد شد(فایل به نفع سایت ضبط خواهد شد و حذف نمی شود) اما از ادامه فعالیت آن اکانت جلوگیری خواهد شد. 

فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت لینک دانلود در اختیار فروشنده قرار دهد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر محصولی اطلاعات لازم در مورد محصول را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

 محصولات خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

سیستم همکاری در فروش سایت انکی دروید کاملاً خودکار است.کمیسیونی که سایت برای هر فروش در نظر می گیرد به صورت خودکار از معامله کسر خواهد شد و بقیه به اعتبار حساب فروشنده اضافه خواهد شد. در سال 1400 سایت انکی دروید پس از 5 سال کمیسیون سایت را 20 درصد در نظرگرفته است. این کمیسیون با توجه به تورم و هزینه‌های نگهداری سایت سالیانه بروزرسانی می‌شود و در صورت تغییر از اینجا اطلاع رسانی خواهد شد.

زمانیکه اعتبار حساب فروشنده به حداقل مقدار تعیین شده توسط مدیریت رسید، میتواند درخواست تسویه حساب دهد.

فروشندگان در انتخاب قیمت محصول خود کاملاً مختار هستند.

فروشندگان تایید می‌کنند که مجوز لازم برای انتشار محصول مورد نظر را دارند. در صورتی که احراز شود حق مادی و معنوی محصولی توسط فروشنده نقض شده است، اکانت فروشنده مسدود خواهد شد. اطلاعات فروشنده نیز برای پیگیری مراجع قضایی در اختیار سازمان‌های زیربط قرار داده می‌شود. بدیهی است که تمامی عواقب نقض حقوق مادی و معنوی به عهده فروشنده می‌باشد نه سایت انکی دروید.

 

سایت انکی‌دروید این اختیار را دارد که برای بهبود کیفیت سایت و رضایت کاربران محصولاتی را که از استاندارد کافی برخوردار نیستد، تایید نکرده و یا از فروشگاه‌های سایت حذف نماید.

 

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

سایت انکی دروید به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

سایت انکی دروید متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از "سایت انکی دروید"، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

"سایت انکی دروید" اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید محصول، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت در اختیار کاربر قرار دهد. همچنین "سایت انکی دروید" مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می باشد و به طور خودکار توسط "سایت انکی دروید" ثبت می شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط "سایت انکی دروید" برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

"سایت انکی دروید" از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. "سایت انکی دروید" همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.

"سایت انکی دروید" فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و امکان دارد گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس، ایمیل و ... به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.

"سایت انکی دروید" صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه مطالبی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر امکانات مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی ankidroid.net است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.

"سایت انکی دروید" هیچ گونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر از ankidroid.net و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo! Messenger ، تلگرام و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.

برای تماس با "سایت انکی دروید"، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل ارسال کنید.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

"سایت انکی دروید" از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید "سایت انکی دروید" به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

سایت انکی دروید خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.

×
×
  • اضافه کردن...