رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

  دانلود آنکی:

جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروزرسانی می شود     

 1. ساعت گذشته
 2. دیروز
 3. هفته گذشته
 4. raha

  Oxford Word Skills Intermediate

  سلام من فایل خریداری کردم ولی موقع خارج کردن از فایل زیپ ارور میده و انگار فایل خرابه برای ایمیلی هم که در کامنت ها از طرف نویسنده بود فرستادم این مشکل رو امیدوارم پاسخ بدید
 5. جدیدا
 6. محمد رستمی

  فلش کارت آموزش عربی(کل دوره)

  ممنون بابت بازخورد. مشکل برطرف شد.
 7. menareh

  فلش کارت آموزش عربی(کل دوره)

  دوره کامل عربی چرا قابل خرید نیست؟ گزینه خرید نداره.
 8. menareh

  فلش کارت آموزش عربی(کل دوره)

  سلام ببخشید چرا فلش کارت های فروشی گزینه خرید ندارن؟ چطوری باید بخریم؟؟؟؟؟؟
 9. مهمان

  فلش کارت آموزش عربی(کل دوره)

  سلام فایل درس اول هست بقیه درسا نیست نمیشه خریدش داستان چیه؟
 10. محمد رستمی

  فلش کارت انگلیسی interchange

  نگارش 00.04

  شاید اگر روزی پرفسور جک سی ریچاردز تصمیم نمی گرفت دست به تالیف کتاب های اینترچنج بزند، یادگیری زبان در کل جهان انقدر ساده نمی­شد. در حال حاضر بیش از 50 میلیون نفر در سراسر دنیا در حال یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از کتاب­های اینترچنج هستند. او دارای مدرک دکترا در رشته زبان شناسی کاربردی از دانشگاه فرانسوی زبان لاوان، مدرس و مشاور برجسته در زمینه آموزش زبان است.همچنین به پاس تلاش های بی وقفه این استاد برجسته در سال 2011 مدرک دکترای افتخاری ادبیات از دانشگاه ویکتوریا به وی اعطا شد. پروفسور جک سی ریچاردز مولف بیش از 150 مقاله و کتاب در زمینه آموزش زبان است که به زبان های مختلف مثل چینی، فرانسوی، کره ای و غیره ترجمه شده است. لازم به ذکر است به منظور تطبیق و به روز رسانی کتاب های اینترچنج با نیازهای روز و فرهنگ زبان آموزان، این کتاب ها از زمان انتشار اولین نسخه 5 بار مورد ویرایش و اصلاح قرار گرفته است. قطعا شگفت زده می شوید اگر بگوییم نسخه پنجم مجموعه Interchange این مجموعه از نظرات 1500 معلم زبان در سراسر دنیا در گروه های تحقیق و نقد و بررسی استفاده شده است. در این فایل فلش کارت‌های واژگان تمامی سطوح این دوره آموزشی تقدیم حضورتان می‌شود. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این فلش کارت‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند: دارای فونتیک دارای تلفظ داری ترجمه خلاصه فارسی تعیین نقش دستوری واژگان دارای مثال و کاربرد امیدوارم این مجموعه بتواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که مایل به سفارشی سازی(ایجاد نسخه تایپ واژگان و ...) مجموعه دارید پیام دهید.

  25,000 تومان 60,000 تومان

 11. مهمان

  آموزش انگلیسی interchange

  شاید اگر روزی پرفسور جک سی ریچاردز تصمیم نمی گرفت دست به تالیف کتاب های اینترچنج بزند، یادگیری زبان در کل جهان انقدر ساده نمی­شد. در حال حاضر بیش از 50 میلیون نفر در سراسر دنیا در حال یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از کتاب­های اینترچنج هستند. او دارای مدرک دکترا در رشته زبان شناسی کاربردی از دانشگاه فرانسوی زبان لاوان،  مدرس و مشاور برجسته در زمینه آموزش زبان است.همچنین به پاس تلاش های بی وقفه این استاد برجسته در سال 2011 مدرک دکترای افتخاری ادبیات از دانشگاه ویکتوریا به وی اعطا شد. پروفسور جک سی ریچاردز مولف بیش از 150 مقاله و کتاب در زمینه آموزش زبان است که به زبان های مختلف مثل چینی، فرانسوی، کره ای و غیره ترجمه شده است. لازم به ذکر است به منظور تطبیق و به روز رسانی کتاب های اینترچنج با نیازهای روز و فرهنگ زبان آموزان، این کتاب ها از زمان انتشار اولین نسخه  5 بار مورد ویرایش و اصلاح قرار گرفته است. قطعا شگفت زده می شوید اگر بگوییم نسخه پنجم مجموعه Interchange این مجموعه از نظرات 1500 معلم زبان در سراسر دنیا در گروه های تحقیق و نقد و بررسی استفاده شده است.

   

  در این پکیج فلش کارت تمامی سطح‌های این دروه آموزشی تقدیم حضورتان می‌شود. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این فلش کارت‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند:

  دارای فونتیک

  دارای تلفظ

  داری ترجمه خلاصه فارسی

  تعیین نقش دستوری واژگان

  دارای مثال و کاربرد

  امیدوارم این مجموعه بتواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که مایل به سفارشی سازی(ایجاد نسخه تایپ واژگان و ...) مجموعه دارید پیام دهید.

  25,000 تومان 60,000 تومان

 12. محمد رستمی

  فلش کارت انگلیسی اینترچنج 3

  نگارش 00.04

  شاید اگر روزی پرفسور جک سی ریچاردز تصمیم نمی گرفت دست به تالیف کتاب های اینترچنج بزند، یادگیری زبان در کل جهان انقدر ساده نمی­شد. در حال حاضر بیش از 50 میلیون نفر در سراسر دنیا در حال یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از کتاب­های اینترچنج هستند. او دارای مدرک دکترا در رشته زبان شناسی کاربردی از دانشگاه فرانسوی زبان لاوان، مدرس و مشاور برجسته در زمینه آموزش زبان است.همچنین به پاس تلاش های بی وقفه این استاد برجسته در سال 2011 مدرک دکترای افتخاری ادبیات از دانشگاه ویکتوریا به وی اعطا شد. پروفسور جک سی ریچاردز مولف بیش از 150 مقاله و کتاب در زمینه آموزش زبان است که به زبان های مختلف مثل چینی، فرانسوی، کره ای و غیره ترجمه شده است. لازم به ذکر است به منظور تطبیق و به روز رسانی کتاب های اینترچنج با نیازهای روز و فرهنگ زبان آموزان، این کتاب ها از زمان انتشار اولین نسخه 5 بار مورد ویرایش و اصلاح قرار گرفته است. قطعا شگفت زده می شوید اگر بگوییم نسخه پنجم مجموعه Interchange این مجموعه از نظرات 1500 معلم زبان در سراسر دنیا در گروه های تحقیق و نقد و بررسی استفاده شده است. در این فایل فلش کارت‌های واژگان سطح سوم(interchange 3) این دروه آموزشی تقدیم حضورتان می‌شود. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این فلش کارت‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند: دارای فونتیک دارای تلفظ داری ترجمه خلاصه فارسی تعیین نقش دستوری واژگان دارای مثال و کاربرد امیدوارم این مجموعه بتواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که مایل به سفارشی سازی(ایجاد نسخه تایپ واژگان و ...) مجموعه دارید پیام دهید.

  15,000 تومان

 13. محمد رستمی

  فلش کارت انگلیسی interchange 2

  نگارش 00.04

  شاید اگر روزی پرفسور جک سی ریچاردز تصمیم نمی گرفت دست به تالیف کتاب های اینترچنج بزند، یادگیری زبان در کل جهان انقدر ساده نمی­شد. در حال حاضر بیش از 50 میلیون نفر در سراسر دنیا در حال یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از کتاب­های اینترچنج هستند. او دارای مدرک دکترا در رشته زبان شناسی کاربردی از دانشگاه فرانسوی زبان لاوان، مدرس و مشاور برجسته در زمینه آموزش زبان است.همچنین به پاس تلاش های بی وقفه این استاد برجسته در سال 2011 مدرک دکترای افتخاری ادبیات از دانشگاه ویکتوریا به وی اعطا شد. پروفسور جک سی ریچاردز مولف بیش از 150 مقاله و کتاب در زمینه آموزش زبان است که به زبان های مختلف مثل چینی، فرانسوی، کره ای و غیره ترجمه شده است. لازم به ذکر است به منظور تطبیق و به روز رسانی کتاب های اینترچنج با نیازهای روز و فرهنگ زبان آموزان، این کتاب ها از زمان انتشار اولین نسخه 5 بار مورد ویرایش و اصلاح قرار گرفته است. قطعا شگفت زده می شوید اگر بگوییم نسخه پنجم مجموعه Interchange این مجموعه از نظرات 1500 معلم زبان در سراسر دنیا در گروه های تحقیق و نقد و بررسی استفاده شده است. در این فایل فلش کارت‌های واژگان سطح دو(interchange 2) این دروه آموزشی تقدیم حضورتان می‌شود. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این فلش کارت‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند: دارای فونتیک دارای تلفظ داری ترجمه خلاصه فارسی تعیین نقش دستوری واژگان دارای مثال و کاربرد امیدوارم این مجموعه بتواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که مایل به سفارشی سازی(ایجاد نسخه تایپ واژگان و ...) مجموعه دارید پیام دهید.

  15,000 تومان

 14. محمد رستمی

  فلش کارت اینترچنج 1

  نگارش 00.04

  شاید اگر روزی پرفسور جک سی ریچاردز تصمیم نمی گرفت دست به تالیف کتاب های اینترچنج بزند، یادگیری زبان در کل جهان انقدر ساده نمی­شد. در حال حاضر بیش از 50 میلیون نفر در سراسر دنیا در حال یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از کتاب­های اینترچنج هستند. او دارای مدرک دکترا در رشته زبان شناسی کاربردی از دانشگاه فرانسوی زبان لاوان، مدرس و مشاور برجسته در زمینه آموزش زبان است.همچنین به پاس تلاش های بی وقفه این استاد برجسته در سال 2011 مدرک دکترای افتخاری ادبیات از دانشگاه ویکتوریا به وی اعطا شد. پروفسور جک سی ریچاردز مولف بیش از 150 مقاله و کتاب در زمینه آموزش زبان است که به زبان های مختلف مثل چینی، فرانسوی، کره ای و غیره ترجمه شده است. لازم به ذکر است به منظور تطبیق و به روز رسانی کتاب های اینترچنج با نیازهای روز و فرهنگ زبان آموزان، این کتاب ها از زمان انتشار اولین نسخه 5 بار مورد ویرایش و اصلاح قرار گرفته است. قطعا شگفت زده می شوید اگر بگوییم نسخه پنجم مجموعه Interchange این مجموعه از نظرات 1500 معلم زبان در سراسر دنیا در گروه های تحقیق و نقد و بررسی استفاده شده است. در این فایل فلش کارت‌های واژگان سطح یک(interchange 1) این دروه آموزشی تقدیم حضورتان می‌شود. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این فلش کارت‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند: دارای فونتیک دارای تلفظ داری ترجمه خلاصه فارسی تعیین نقش دستوری واژگان دارای مثال و کاربرد امیدوارم این مجموعه بتواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که مایل به سفارشی سازی(ایجاد نسخه تایپ واژگان و ...) مجموعه دارید پیام دهید.

  15,000 تومان

 15. محمد رستمی

  فلش کارت interchange intro

  نگارش 00.04

  شاید اگر روزی پرفسور جک سی ریچاردز تصمیم نمی گرفت دست به تالیف کتاب های اینترچنج بزند، یادگیری زبان در کل جهان انقدر ساده نمی­شد. در حال حاضر بیش از 50 میلیون نفر در سراسر دنیا در حال یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از کتاب­های اینترچنج هستند. او دارای مدرک دکترا در رشته زبان شناسی کاربردی از دانشگاه فرانسوی زبان لاوان، مدرس و مشاور برجسته در زمینه آموزش زبان است.همچنین به پاس تلاش های بی وقفه این استاد برجسته در سال 2011 مدرک دکترای افتخاری ادبیات از دانشگاه ویکتوریا به وی اعطا شد. پروفسور جک سی ریچاردز مولف بیش از 150 مقاله و کتاب در زمینه آموزش زبان است که به زبان های مختلف مثل چینی، فرانسوی، کره ای و غیره ترجمه شده است. لازم به ذکر است به منظور تطبیق و به روز رسانی کتاب های اینترچنج با نیازهای روز و فرهنگ زبان آموزان، این کتاب ها از زمان انتشار اولین نسخه 5 بار مورد ویرایش و اصلاح قرار گرفته است. قطعا شگفت زده می شوید اگر بگوییم نسخه پنجم مجموعه Interchange این مجموعه از نظرات 1500 معلم زبان در سراسر دنیا در گروه های تحقیق و نقد و بررسی استفاده شده است. در این فایل فلش کارت‌های واژگان اول سطح این دروه آموزشی تقدیم حضورتان می‌شود. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این فلش کارت‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند: دارای فونتیک دارای تلفظ داری ترجمه خلاصه فارسی تعیین نقش دستوری واژگان دارای مثال و کاربرد امیدوارم این مجموعه بتواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که مایل به سفارشی سازی(ایجاد نسخه تایپ واژگان و ...) مجموعه دارید پیام دهید.

  15,000 تومان

 16. نگارش 00.04

  در این مجموعه سعی کردم تمامی وازگان زبان انگلیسی پایه دوازدهم(دوره دوم متوسطه) به همراه تلفظ و ترجمه تقدیم شما شود. امیدوارم مفید واقع شود.

  10,000 تومان

 17. نگارش 00.04

  در این مجموعه تمامی وازگان انگلیسی یازدهم در ۳ درس تقدیم حضورتان می‌شود. فلش کارت‌های دارای تلفظ و ترجمه فارسی هستند. امیدوارم مفید واقع شود.

  10,000 تومان

 18. محمد رستمی

  انگلیسی پایه دهم

  نگارش 00.04

  در این مجموعه فلش کارت تمامی لغات انگلیسی پایه دهم به همراه تلفظ و ترجمه به فارسی تقدیم حضورتان می‌شود. برای تلفظ از سایت بینگ استفاده شده است. امیدوارم مفید واقع شود

  10,000 تومان

 19. محمد رستمی

  فلش‌کارت لغات GRE - نوشته‌ی Dr. Borzabadi

  سلام وقت بخیر. این فایل مخصوص برنامه های آنکی یا انکی دروید است. متناسب با سیستم عامل خود(اندروید، ویندوز، لینوکس و ...) یکی از نسخه‌ها را از سایت دریافت و نصب کنید. سپس این فایل که دارای فلش کارت‌ها می باشد به برنامه وارد کنید.
 20. مهمان

  فلش‌کارت لغات GRE - نوشته‌ی Dr. Borzabadi

  سلام چطور باید استفاده کنم این برنامه رو چون فرمتش apkg هست!!! باید توی یه برنامه دیگه استفاده بشه؟ لطفا راهنمایی کنید. مرسی.
  راستش به نظرم زیادی شخصیه. یعنی به نظرم محصولی که قرارگاه به فروش برسه باید کامل تر باشه. این فرض در نظر گرفته بشه که شاید مخاطب اطلاعات پیش نیازش ناچیز باشه
 21. مهمان

  واژگان انگلیسی متوسطه اول

  در این پکیج سعی کردم مهمترین واژگان زبان انگلیسی متوسطه اول یعنی پایه‌های هفتم، هشتم و نهم را تقدیم شما کنم. فلش کارت‌ها دارای ترجمه فارسی و همچنین اکثراً دارای تلفظ هستند. با خرید این پکیج فایلهای زیر تقدیم شما می‌شود:

  فلش کارت واژگان انگلیسی پایه هفتم:

  تعداد فلش کارت: 460

   

  فلش کارت واژگان انگلیسی پایه هشتم:

  تعداد فلش کارت: 341

   

  فلش کارت واژگان انگلیسی پایه نهم:

  تعداد فلش کارت:325

  30,000 تومان

 22. محمد رستمی

  فلش کارت زبان انگلیسی نهم

  نگارش 00.04

  در این مجموعه فلش کارت‌های مهمترین واژگان زبان انگلیسی پایه نهم به همراه تلفظ و ترجمه فارسی تقدیم حضورتان می‌شود. امیدوارم مفید واقع شود.

  10,000 تومان

 23. نگارش 00.04

  در این مجموعه سعی شده است که واژگان انگلیسی پایه هشتم در 7 درس تقدیم حضورتان شود. فلش کارت‌ها دارای تلفظ با استفاده از بینگ و ترجمه فارسی هستند. امیدوارم مفید واقع شود

  10,000 تومان

 24. نگارش 00.04

  در این مجموعه سعی شده است که واژگان انگلیسی پایه هفتم در ۸ درس و مقدمه تقدیم حضورتان شود. فلش کارت‌ها دارای تلفظ با استفاده از بینگ و ترجمه فارسی هستند. امیدوارم مفید واقع شود

  10,000 تومان

 25. محمد رستمی

  انکی ویندوز(Alternate)

  اگر از دستگاه ویندوز 32 بیتی استفاده می کنید ، نسخه 2.1.35-alternate آخرین نسخه Anki است که روی سیستم شما کار می کند. اگر از ویندوز 7 استفاده می کنید و هنگام شروع آخرین نسخه پیام "Fatal Error detected: Failed to execute script pyi_rth_multiprocessing" ، نسخه 2.1.15 آخرین نسخه ای است که روی سیستم شما کار خواهد کرد.
 26. مهمان

  انکی ویندوز(Alternate)

  سلام ویندوز من seven 32 بیتی هست وقتی ریختم زدم رو اجرا ارور failed to execute رو میده چیکار کنم
 27. محمد رستمی

  فلش کارت نظریه زبان و ماشین

  نگارش 00.04

  در این مجموعه فلش کارت سعی کردم که تمامی نکات مربوط به درس نظریه زبان و ماشین رشته مهندسی کامپیوتر را تقدیم حضورتان کنم. منبع این مجموعه آموزش نظریه زبان و ماشین فرادرس-دکتر شیرافکن می‌باشد. امیدوارم مفید واقع شود.

  10,000 تومان

 28. محمد رستمی

  Cambridge Vocabulary For IELTS FlashCards

  سلام وقت بخیر. اگر خریدی انجام دادید و تراکنش موفقیت‌آمیز بوده وارد اکانت کاربری خود بشید و به جزییات فایل خریداری شده مراجعه کنید بالای دکمه خرید دکمه دریافت فایل را مشاهده خواهید کرد. در غیر اینصورت مشکل رخ داده را با اکانت کاربری خود تیکت کنید تا پیگیری شود. سپاس
 1. نمایش فعالیت های بیشتر
×
×
 • جدید...