رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فایل های آنکی فقط با نرم افزار آنکی قابل نمایش می باشند. آخرین نسخه بالای همین کادر قرار دارد و می توانید دریافت کنید!

آموزش انکی دروید

در این صفحه شما به تمامی آموزش‌های مربوط به انکی‌دروید یعنی نسخه اندروید انکی دسترسی خواهید داشت. دقت داشته باشید که آموزش‌ها از جدید به قدیم مرتب شده‌اند و سمت راست‌ترین آموزش، جدید‌ترین آنهاست. برای اینکه یک دوره‌ی آموزشی منظم داشته باشید، پیشنهاد می‌کنم که از آخرین صفحه دوره‌ی آموزشی را شروع کنید. در نمودارهای روبرو، میزان پیشرفت دوره‌ی آموزشی و همچنین بازنویسی کتاب‌های آموزشی این دوره را مشاهده می‌کنید.

میزان پیشرفت آموزش انکی‌دروید
22%
بازنویسی کتاب راهنمای انکی‌دروید
68%

صفحه مرور کلی یا وضعیت کلی دسته

در صفحه فهرست دسته ها، اگر شما روی اعداد(منطقه شمارش) ضربه بزنید، صفحه مرور دسته یا صفحه وضعیت مطالعه دسته باز خواهد شد. دقت کنید که در تبلت ها صفحه مرور همیشه در سمت راست فهرست دسته ها نشان داده می شود.

 

در این صفحه می توانید خلاصه ای از آمار دسته، مثلاً چه تعداد کارت دارد و ... را مشاهده کنید. همچنین با استفاده از دکمه های تعبیه شده در این صفحه می توانید جلسه مطالعه سفارشی یا دسته فیلتر شده بسازید و همچنین می توانید گزینه های دسته را تغییر دهید. با ضربه زدن بر روی دکمه «مطالعه» در این صفحه به صفحه مطالعه دسته منتقل می شوید.

محمد رستمی


بازخورد کاربر

Recommended Comments

هیچ دیدگاهی برای نمایش وجود دارد.مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
افزودن دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری

×