رفتن به مطلب

محمد رستمی

مؤسس سایت
 • تعداد ارسال ها

  1,212
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  224

آخرین بار برد محمد رستمی در 8 فروردین

محمد رستمی یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

5 دنبال کننده

درباره محمد رستمی

 • درجه
  Administrator

آخرین بازدید کنندگان نمایه

3,238 بازدید کننده نمایه
 1. فلش کارت آموزش اسپانیایی - عبارات فروشگاهی

  نگارش 97.01

  0 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه عبارات فروشگاهی در زبان‌های اسپانیایی و انگلیسی. در یک روی کارت انگلیسی و در روی دیگر معادل آن به فارسی و اسپانیایی. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 2. نگارش 97.01

  0 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با موقعیت و ساختمان‌ها در زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 3. نگارش 97.01

  0 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با اصطلاحات جغرافیایی در زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی و فارسی. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 4. فلش کارت اصطلاحات اسپانیایی - لباس

  نگارش 97.01

  0 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با لباس در زبان‌های اسپانیایی و انگلیسی. در یک روی کارت کلمه انگلیسی و در روی دیگر، معادل آن به فارسی و اسپانیایی قرار گرفته است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 5. نگارش 97.01

  0 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با اعضای بدن در زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، چینی و فارسی. در یک روی کارت عضو بدن به انگلیسی و در روی دیگر آن معادل آن در زبان‌های فارسی، اسپانیایی و چینی قرار گرفته است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 6. نگارش 97.01

  1 دریافت

  فلش کارت مربوط به میوه ها در زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی و فارسی. در یک روی کارت میوه به انگلیسی و در روی دیگر، معادل آن به زبان‌های فارسی و اسپانیایی قرار گرفته است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 7. فلش کارت اصطلاحات اسپانیایی - ملیت ها

  نگارش 97.01

  1 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با ملیت ها در زبان اسپانیایی، انگلیسی و فارسی. در یک روی کارت ملیت به زبان انگلیسی و در روی دیگر معادل آن به فارسی و اسپانیایی قرار گرفته است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 8. فلش کارت انواع شغل در زبان اسپانیایی

  نگارش 97.01

  1 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با آموزش زبان اسپانیایی. در این مجموعه برای شما انواع شغل را قرار داده‌ایم. در یک روی کارت انگلیسی و در روی دیگر معادل آن به فارسی و اسپانیایی قرار گرفته است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 9. فلش کارت اشیا روزمره در زبان اسپانیایی

  نگارش 97.01

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با اشیا روزانه در زبان اسپانیایی. در یک روی کارت انگلیسی و در روی دیگر آن معادل آن به فارسی و اسپانیایی قرار گرفته است. امیدوارم مفید واقع شود.

  1,000 تومان

 10. نگارش 97.01

  1 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با اصطلاحات مربوط به آشپزی در زبان اسپانیایی. در یک روی کارت انگلیسی و در روی دیگر آن معادل آن به فارسی و اسپانیایی قرار گرفته است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 11. فلش کارت اسامی حیوانات در اسپانیایی و چینی

  نگارش 97.01

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با اسامی حیوانات در زبان‌های انگلیسی، فارسی، چینی و اسپانیایی. در یک روی کارت اسم حیوان به انگلیسی و در روی دیگر آن معادل آن به فارسی، اسپانیایی و چینی قرار گرفته است. امیدوارم مفید واقع شود.

  1,000 تومان

 12. فلش کارت رشته های درسی در اسپانیایی

  نگارش 97.01

  0 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با رشته های درسی در زبان اسپانیایی. در یک روی کارت رشته به انگلیسی قرار گرفته است و در روی دیگر آن معادل آن به فارسی و اسپانیایی. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 13. فلش کارت اصطلاحات اسپانیایی - حمل و نقل

  نگارش 97.01

  0 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با آموزش زبان اسپانیایی. در یک روی کارت انگلیسی و در روی دیگر معادل آن به فارسی و اسپانیایی. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 14. فلش کارت اصطلاحات اسپانیایی - سفر

  نگارش 97.01

  0 دریافت

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با اموزش زبان اسپانیایی. در یک روی کارت اصطلاح انگلیسی و در روی دیگر آن معادل آن اصطلاح به زبان‌های اسپانیایی و فارسی قرار گرفته است. امیدوارم مفید واقع شود.

  رایگان

 15. فلش کارت آموزش اسپانیایی در ۶۰ روز

  نگارش 97.01

  مجموعه فلش کارت گردآوری شده در رابطه با آموزش زبان اسپانیایی. در یک روی کارت کلمه یا اصطلاح فارسی و در روی دیگر آن معادل اسپانیایی آن. امیدوارم مفید واقع شود.

  1,000 تومان

×