رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

    دانلود آنکی:

جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

افزونه ایجاد جای خالی همپوشان

کد افزونه: 969733775

همانطور که می‌دانید با استفاده از آنکی و امکان ایجاد یادداشت جای‌خالی‌(Cloze)، به راحتی‌ می‌توان آیتم‌های یک لیست را به ذهن سپرد. اما شما وقتی یک آیتم‌ را به عنوان جای خالی در نظر می‌گیرید، هنگام مطالعه بقیه فهرست به شما نشان داده می‌شود. اما یکی از امکاناتی که این افزونه در اختیار شما قرار می‌دهد این است که می‌توانید تنظیم کنید چه تعداد از آیتم‌های فهرست قبل و بعد از اون نمایش داده بشه. به طور مثال می‌توانید تنظیم کنید که در یک فهرست فقط یکی از آیتم‌های قبلی و یکی از آیتم‌های بعدی نمایش داده شوند. این مورد باعث می‌شود که یادگیری یک فهرست برای شما مؤثرتر شود. این یکی از مزیت‌های این افزونه است. این افزونه مزیت‌های و امکانات بیشتری دارد که در فیلم ۲۵دقیقه‌ای زیر به صورت کامل توضیح و آموزش داده شده است.

یادداشت‌هایی که با این افزونه ایجاد می‌شوند به راحتی با آنکی‌وب و آنکی‌دروید به اشتراک گذاشته میشه و مشکلی در پردازش یادداشت‌ها به وسیله‌ی آنکی‌وب و آنکی دروید ندارید.

جای خالی همپوشان.png

 

برای اینکه با کارکرد افزونه آشنایی جزیی پیدا کنید می‌توانید به تصویر زیر توجه کنید:

 

تصویر متحرک جای خالی همپوشان.gif

 

در زیر فیلم کامل آموزش افزونه را قرار دادم... امیدوارم که مفید واقع شود.

 

 

محمد رستمی


بازخورد کاربر

Join the conversation

You can post now and register later. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان

×
×
  • جدید...