رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فایل های آنکی فقط با نرم افزار آنکی قابل نمایش می باشند. آخرین نسخه بالای همین کادر قرار دارد و می توانید دریافت کنید!

افزونه‌های انکی

افزونه ایجاد فلش کارت از تصاویر

سلام. مسلماً ایجاد فلش کارت از تصاویر باعث یادگیری بیشتر و بهتر مطالب می‌شود. یکی از روش‌های طرح سؤال از تصاویر و بارگذاری آن در آنکی به این صورت است که قسمتی از تصویر را با استفاده از برنامه‌هایی مثل فتوشاپ یا گیمپ حذف کرده و به جای آن علامت سؤال قرار دهیم و این تصویر را در روی کارت و تصویر اورجینال آن که حاوی اطلاعات است را در پشت کارت بارگذاری کنیم. همانطور که می‌بینید علاوه بر اینکه نیاز به دانش کار با برنامه‌هایی مثل فتوشاپ را داریم و وقت‌گیر بودن این روش، ما برای هر یادداشت دو تصویر را بارگذاری می‌کنیم که این خود باعث افزایش حجم اطلاعات در آنکی و دسته‌های پشتیبان‌گیری می‌شود.

اما این افزونه‌ای که امروز بهتون معرفی می‌کنم تمامی این مشکلات را حل کرده و باعث می‌شود که به راحتی هر چه تمامتر بتوانید از تصاویر فلش کارت تهیه کنید. شما می‌توانید از تصاویر کامپیوتر خود یا از تصاویر موجود در کلیپ‌بورد سیستم یادداشت ایجاد کنید، یعنی اینکه به فرض مثال با تصویری در وب برخورد کردید و میخواهید از آن فلش کارت تهیه کنید، کافیه که روی آن تصویر راست کلیک کرده و گزینه «کپی تصویر» را انتخاب کنید، در این صورت تصویر به کلیپ‌بورد سیستم شما اضافه خواهد شد که برای ایجاد فلش کارت توسط افزونه استفاده می‌شود.

فیلمی را قرار دادم که نحوه‌ی استفاده از افزونه را برای شما شرح می‌دهد. امیدوارم که این افزونه برای شما مفید واقع شود.

کد افزونه: 1111933094

 

محمد رستمی


بازخورد کاربر

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری بسازید و یا وارد شوید

شما برای ارسال پاسخ نیاز است که یکی از اعضا باشید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


×