رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

    دانلود آنکی:

جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

مواقعی پیش میاد که شما نیاز است در تاریکی فلش کارت‌های خود را مرور کنید.اگر بخواهیم با حالت پایه آنکی به مرور بپردازیم، بعد از مدت زمان خیلی کوتاهی چشمان شما خسته و از مرور کردن دست می‌کشید.در نرم افزار آنکی دروید(نسخه اندروید) امکان حالت شب برای این موضوع در نظر گرفته شده است و شما به راحتی می‌توانید ظاهر آنکی دروید را به آن حالت تغییر داده و به مرور بپردازید.اما این امکان به خودی خود در حالت پایه آنکی( نسخه کامپیوتر) وجود ندارد و باید آنرا فعال کنیم.برای فعال کردن حالت شب در نرم افزار آنکی از افزونه‌ای به نام Night Mode استفاده می‌کنیم.زمانی‌که این افزونه اضافه شود ظاهر آنکی را می‌توانید به چیزی شبیه عکس زیر تغییر دهید که مطالعه در شب را راحت‌تر می‌کند.

برای اضافه کردن Night Mode به آنکی نیز مسیر زیر را دنبال کنید:

ابزارها » افزودنی‌ها » مرور و نصب

درپنجره جدیدی که باز می‌شود کدی را که در زیر برای شما قرار داده‌ام وارد کنید و نصب کنید.پس از راه‌اندازی مجدد نرم‌افزار لایتنر آنکی حالت شب برای شما فعال شده است.

کد افزونه حالت شب برای آنکی: 1496166067

برای دسترسی سریع به حالت شب می‌توانید از کلید ترکیبی Ctrl+N استفاده کنید و یا اینکه برای فعال و غیرفعال کردن حالت شب مسیر زیر را دنبال کنید:

View>>Night Mode

امیدوارم که این افزونه برای شما مفید واقع شده باشد.

 

anki-night-mode.jpg

پشتیبان سایت
  • ورژن انکی: 2.1 کد افزونه: 1496166067 نام فارسی: Night Mode


بازخورد کاربر

Join the conversation

You can post now and register later. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان

×
×
  • جدید...