رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فایل های آنکی فقط با نرم افزار آنکی قابل نمایش می باشند. آخرین نسخه بالای همین کادر قرار دارد و می توانید دریافت کنید!

افزونه‌های انکی

مواقعی پیش میاد که شما نیاز است در تاریکی فلش کارت‌های خود را مرور کنید.اگر بخواهیم با حالت پایه آنکی به مرور بپردازیم، بعد از مدت زمان خیلی کوتاهی چشمان شما خسته و از مرور کردن دست می‌کشید.در نرم افزار آنکی دروید(نسخه اندروید) امکان حالت شب برای این موضوع در نظر گرفته شده است و شما به راحتی می‌توانید ظاهر آنکی دروید را به آن حالت تغییر داده و به مرور بپردازید.اما این امکان به خودی خود در حالت پایه آنکی( نسخه کامپیوتر) وجود ندارد و باید آنرا فعال کنیم.برای فعال کردن حالت شب در نرم افزار آنکی از افزونه‌ای به نام Night Mode استفاده می‌کنیم.زمانی‌که این افزونه اضافه شود ظاهر آنکی را می‌توانید به چیزی شبیه عکس زیر تغییر دهید که مطالعه در شب را راحت‌تر می‌کند.

برای اضافه کردن Night Mode به آنکی نیز مسیر زیر را دنبال کنید:

ابزارها » افزودنی‌ها » مرور و نصب

درپنجره جدیدی که باز می‌شود کدی را که در زیر برای شما قرار داده‌ام وارد کنید و نصب کنید.پس از راه‌اندازی مجدد نرم‌افزار لایتنر آنکی حالت شب برای شما فعال شده است.

کد افزونه حالت شب برای آنکی:

۱۴۹۶۱۶۶۰۶۷

برای دسترسی سریع به حالت شب می‌توانید از کلید ترکیبی Ctrl+N استفاده کنید و یا اینکه برای فعال و غیرفعال کردن حالت شب مسیر زیر را دنبال کنید:

View>>Night Mode

امیدوارم که این افزونه برای شما مفید واقع شده باشد.

 

anki-night-mode.jpg

محمد رستمی


بازخورد کاربر

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری بسازید و یا وارد شوید

شما برای ارسال پاسخ نیاز است که یکی از اعضا باشید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

هیچ امتیازی برای نمایش وجود ندارد.


×