رفتن به مطلب

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

افزونه ریست کردن اطلاعات زمانبندی

اگر میخواهید اطلاعات زمانبندی مربوط به یادداشت‌ها را ریست کنید، یعنی اینکه تمامی یادداشت‌های انتخابی خود را به کارت جدید تبدیل کنید، می‌توانید از این افزونه استفاده کنید. نحوه‌ی استفاده به این صورت است که وارد قسمت مرور آنکی می‌شوید، دسته یا یادداشت‌های خود را انتخاب می‌کنید و از منوی ویرایش گزینه "Reset scheduling and learning on selected cards." را انتخاب کنید. دقت بفرمایید که عملیات ریست کردن اطلاعات یادداشت قابل بازگردانی است. بنابراین اگر با استفاده از این افزونه اطلاعات یادداشتی را اشتباهاً ریست کردید می‌توانید با انتخاب گزینه undo "Reset scheduling and learning on selected cards."  این عملیات را لغو کنید. فیلم نحوه‌ی استفاده از افزونه قرار داده شده است.

 

کد افزونه: 1432861881

 

 

پشتیبان سایت


بازخورد کاربر

Join the conversation

You can post now and register later. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان

چت روم سایت

چت روم سایت

قوانین اتاق گفتگو

هرجایی سؤال را بپرسید وظیفه من پاسخگویی است ولی ممنون میشم تا جای ممکن سؤالات مربوط به انکی و انکی دروید را در انجمن مربوطه مطرح کنید تا دوستان دیگر نیز بتوانند در سریعترین زمان ممکن به جواب سؤالات مشابه برسند.

پیروز و شاد باشید

×
×
  • جدید...