رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

افزونه های کلیدهای بیشتر برای پاسخ

سلام. به صورت پیش فرض آنکی، برای کارت‌های جدید سه کلید پاسخ به شما نشان می‌دهد که شامل زمان‌های «۱ دقیقه، ۱۰ دقیقه، ۴ روز» است و برای کارت‌های مرور تعداد این کلیدها به چهارتا می‌رسد که بسته کارت شما زمان‌های متفاوتی دارد. دوستانی که تمایل دارند در انتخاب بازه‌های زمانی، گزینه‌های بیشتری داشته باشند می‌توانند از این افزونه استفاده کنند. این افزونه کلیدهای پاسخ بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نکاتی که در استفاده از این افزونه باید رعایت کنید:

  • در این افزونه از افزونه ‌Botton Colors و Latter not now botton استفاده شده است. بنابراین اگر قبلاً این دو افزونه را نصب کرده‌اید ابتدا آن‌ها را حذف کنید و سپس از این افزونه استفاده کنید.
  • در صورتی که میخواهید لیبل‌های پاسخ‌ها را حذف کنید و بازه‌ی زمانی را به جای آن نشان دهید می‌توانید از کلید ترکیبی Ctrl+Alt+Shift+L استفاده کنید یا همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید می‌توانید از منوی VIEW تیک مربوط به گزینه را بردارید یا قرار دهید.

کلید بیشتر.png

 

کد افزونه: 1550991760

پشتیبان سایت


بازخورد کاربر

Join the conversation

You can post now and register later. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

مهمان

چت روم سایت

چت روم سایت

قوانین اتاق گفتگو

هرجایی سؤال را بپرسید وظیفه من پاسخگویی است ولی ممنون میشم تا جای ممکن سؤالات مربوط به انکی و انکی دروید را در انجمن مربوطه مطرح کنید تا دوستان دیگر نیز بتوانند در سریعترین زمان ممکن به جواب سؤالات مشابه برسند.

پیروز و شاد باشید

×
×
  • جدید...