رفتن به مطلب
  • 0

Flip

نادر مهمان
 اشتراک گذاری

سوال

سلام در برنامه انکی اندروید می‌خوام همه کارت ها رو برعکس کنم وقتی ریورس میزنم فقط همون کارت انتخابی برعکس میشه چجوری همه کارت ها رو یکجا برعکس کنم back to front

Screenshot_2023-04-13-21-02-55-351_com.ichi2.anki.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0
در 8 دقیقه قبل، نادر مهمان گفته است :

سلام در برنامه انکی اندروید می‌خوام همه کارت ها رو برعکس کنم وقتی ریورس میزنم فقط همون کارت انتخابی برعکس میشه چجوری همه کارت ها رو یکجا برعکس کنم back to front

Screenshot_2023-04-13-21-02-55-351_com.ichi2.anki.jpg

سلام وقت بخیر. کارتی که شما انتخاب کردید هم front-back و هم back-front است. اگر میخواهید فقط یکی از اینها را داشته باشید باید نوع کارت را به پایه تغییر دهید. سپس عملیات معکوس کردن فیلد را انجام دهید یا به صورت دستی فیلدها را تغییر بدید

لینک ارسال

• 0

سلام استاد اگر کارت دارای فایل صوتی باشه چکار باید کرد روش باید را انجام دادم فایل صوتی غیر فعال شد

لینک ارسال

• 0
هم اکنون، hossein azarniu گفته است:

سلام استاد اگر کارت دارای فایل صوتی باشه چکار باید کرد روش باید را انجام دادم فایل صوتی غیر فعال شد

سلام وقت بخیر. متوجه نشدم دقیقاً میخواید چیکار انجام بدید. من اینطوری متوجه شدم که شما میخواهید رو و پشت کارت را با هم عوض کنید اما صوت کارت غیرفعال شده است درسته؟!!

لینک ارسال

• 0

سلام روی کارت عربی همراه با تلفظ است و پشت آن معنی فارسی آن است حالا با توجه به مطلب فوق می خواهیم فارسی روی کارت و عربی و تلفظ پشت کارت باشد با روش بالا نتوانستم انجام بدهیم لطفاً پیوست را نگاه کنید

لینک ارسال

• 0

سلام وقت بخیر. اگر دارید از فلش کارت عربی سایت استفاده میکنید من هم کارت فارسی به عربی و هم کارت تایپی را براتون قرار دادم. نیازی به تغییر کارت نیست اما جهت یادگیری در  ویدیوی پیوست شده تقدیم میکنم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...