رفتن به مطلب
  • 0

لغات تکراری در انکی

سروش مهمان
 اشتراک گذاری

سوال

با سلام و وقت بخیر به شما

ضمن تشکر بابت مطالب مفیدی که ارائه میدید، یه سوال داشتم

انکی برای من ارور خطای لغت تکراری رو نمیده! به عبارتی وقتی یه لغت رو که قبلا وارد کرده بودم ،  دوباره همونو میخوام اضافه کنم ، به جای اینکه کادر رو قرمز کنه و هشدار بده که قبلا این کلمه رو وارد کردی ، هیچ چیزی نشون نمیده و کلمه رو ثبت میکنه

قبلا اینطوری نبود احساس میکنم ، نمیدونم مشکل از کجاست ...لطف میکنید راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0
در ۱۴۰۲/۷/۱ در 09:55، سروش مهمان گفته است:

با سلام و وقت بخیر به شما

ضمن تشکر بابت مطالب مفیدی که ارائه میدید، یه سوال داشتم

انکی برای من ارور خطای لغت تکراری رو نمیده! به عبارتی وقتی یه لغت رو که قبلا وارد کرده بودم ،  دوباره همونو میخوام اضافه کنم ، به جای اینکه کادر رو قرمز کنه و هشدار بده که قبلا این کلمه رو وارد کردی ، هیچ چیزی نشون نمیده و کلمه رو ثبت میکنه

قبلا اینطوری نبود احساس میکنم ، نمیدونم مشکل از کجاست ...لطف میکنید راهنمایی کنید

سلام وقت بخیر. انکی زمانی لغات تکراری را تشخیص میده که شما از یک نوع کارت برای وارد کردن اطلاعات استفاده کنید. آیا نوع کارتی که جدیداً استفاده میکنید با نوع کارت قبلی یکی است؟

لینک ارسال

• 0
در ۱۴۰۲/۷/۵ در 11:56، سروش مهمان گفته است:

راستش نمیدونم ... از کجا باید متوجه شم که از یک نوع کارت برای وارد کردن اطلاعات استفاده کردم یا خیر

Screenshot_20230928_140454.png

لینک ارسال

• 0

بله از یک نوع کارت استفاده کردم تا حالا

ولی ایراد کار رو متوجه شدم از کجاست ... علت اینه که من وقتی یه لغتی رو وارد میکنم ، تلفظش رو هم رکورد میگیریم (در کادر font)

این کار باعث میشه انگار این صوت کاراکتر حساب بشه و وقتی من همون کلمه رو دوباره وارد میکنم ایراد  duplicate نگیره

شما پیشنهادی دارین که بشه هم تلفظ رو در قسمت سوال یا همون front داشت  هم اگه تکراری بود آلارم بده؟

لینک ارسال

• 0
6 دقیقه قبل، سروش مهمان گفته است:

بله از یک نوع کارت استفاده کردم تا حالا

ولی ایراد کار رو متوجه شدم از کجاست ... علت اینه که من وقتی یه لغتی رو وارد میکنم ، تلفظش رو هم رکورد میگیریم (در کادر font)

این کار باعث میشه انگار این صوت کاراکتر حساب بشه و وقتی من همون کلمه رو دوباره وارد میکنم ایراد  duplicate نگیره

شما پیشنهادی دارین که بشه هم تلفظ رو در قسمت سوال یا همون front داشت  هم اگه تکراری بود آلارم بده؟

سلام وقت بخیر. بهترین کار این هست که یک فیلد جدا برای تلفظ در نظر بگیرید و در نمایش کارت اون را در قسمت روی سوال قرار بدید تا هر زمان که فیلد front نمایش داده میشه تلفظ هم پخش بشه. اینطوری مدیریت بیشتری روی کارتها دارید و البته تکراری بودن front هم تشخیص میده.

لینک ارسال

• 0
13 ساعت قبل، سروش مهمان گفته است:

ممنون از راهنمایی تون

بله درست میفرمایید

بنابر فرمایشتون، چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

لینک ارسال

• 0
10 ساعت قبل، سروش مهمان گفته است:

image.png.a368ae7ba25b3e48358f428a6e7cabc4.png

بله درست شد

خیلی ممنون از راهنمایی و وقتی که گذاشتید

انجام وظیفه بود. موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...