رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فایل های آنکی فقط با نرم افزار آنکی قابل نمایش می باشند. آخرین نسخه بالای همین کادر قرار دارد و می توانید دریافت کنید!

آموزش انکی دروید

در این صفحه شما به تمامی آموزش‌های مربوط به انکی‌دروید یعنی نسخه اندروید انکی دسترسی خواهید داشت. دقت داشته باشید که آموزش‌ها از جدید به قدیم مرتب شده‌اند و سمت راست‌ترین آموزش، جدید‌ترین آنهاست. برای اینکه یک دوره‌ی آموزشی منظم داشته باشید، پیشنهاد می‌کنم که از آخرین صفحه دوره‌ی آموزشی را شروع کنید. در نمودارهای روبرو، میزان پیشرفت دوره‌ی آموزشی و همچنین بازنویسی کتاب‌های آموزشی این دوره را مشاهده می‌کنید.

میزان پیشرفت آموزش انکی‌دروید
22%
بازنویسی کتاب راهنمای انکی‌دروید
68%

فعال کردن تلفظ خودکار انکی‌دروید

اگر در حال یادگیری یک زبان خارجی هستید، مسلماً بخش عمده‌ای از یادگیری شما را تلفظ صحیح تشکیل می‌دهد. یعنی بدون تلفظ می‌توان گفت که یادگیری آن زبان غیرممکن است. انکی‌دروید امکانی را برای شما ایجاد کرده‌ است که ما آن را «تلفظ خودکار» نامگذاری می‌کنیم. زمانیکه این امکان فعال باشد، وقتی فلش ‌کارتی ظاهر می‌شود که امکان تلفظ وجود داشته باشد به صورت خودکار کلمه مورد نظر تلفظ می‌شود و این امکان هم وجود دارد که امکان تلفظ رو یا پشت کارت را برای کارت‌ها غیرفعال کنید یعنی می‌توانید برای فارسی برنامه را طوری تنظیم کنید که تلفظ نکند. در کلیپ زیر به شما نحوه‌ی فعال کردن آن و همچنین با ذکر مثالی نحوه کار با آن را توضیح داده‌ام. فقط نکته‌ای که باقی می‌ماند این است که این امکان برای تلفظ نیاز به دسترسی به اینترنت دارد.

 

 

محمد رستمی


بازخورد کاربر

Recommended Commentsمطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
افزودن دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری

×