رفتن به مطلب
دروید

  دانلود آنکی:

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

در مورد این فروشگاه

این فلش کارتها برای چهار فعالیت همزمان طوری طرح شده که دیکته لغت و تلفظ و معنی و کاربرد در جمله تمرین داده میشود.

 1. جدید ترین اتفاق های این فروشگاه
 2. نگارش 1.0.0

  اصطلاحات و لغات کاربردی سینمایی فعلا توانستم فقط 312 لغت از مجموعه لغات محاوره ای سینمایی را آپلود کنم امیدوارم در سریعترین زمان ممکن تعداد بیشتری از آنهارا جهت کسانیکه علاقمند به تماشای فیلمهای خارجی انگلیسی زبان هستند تقدیم کنم ،

  2,000 تومان

 3. نگارش 1.0.0

  41 دریافت

  فلش کارتی که امروز در جستجوی آنکی وب به نظرم جالب و قابل توجه بود براتون آپلود نمودم امیدوارم شما هم همچنان ازش خوشتون بیاد و با توجه به سطح بالای متوسط بخوبی ازش استفاده کنید.در ضمن این فلش کارت حاوی 667 کارت می باشد .

  رایگان

 4. Rastgar

  Easy English

  نگارش 1.0.0

  25 دریافت

  Easy English یک دسته فلش کارت ساده می باشد که می خواهد به کمک تصاویر در ذهنتان نقش ببندد پس دانلودش کنید و ازش استفاده لازم را ببرید اینو برای دانش آموزان عزیزی که علاقمند به خاطر سپردن لغات جدید هستند آپلود کردم و به صورت رایگان گذاشتم که در دسترس همگی قرار گیرد صوت در این فلش کارت امریکن و انسانیست که کمک خوبی به رفع اشکالات تلفظ می کند .موفق باشید.

  رایگان

 5. نگارش 1.0.0

  آخرین قسمت فلش کارت Intermediate words هم که محتوی نزدیک به 700 واژه می باشد آپلود گردید.

  1,500 تومان

 6. نگارش 1.0.0

  بخش چهارم هم در قالب 1000 واژه دیگر آپلود گردید.

  2,000 تومان

 7. نگارش 1.0.0

  بخش سوم Intermediate words هم اینک با امکانات صوت و فونتیک و معنی فارسی لغات همچنانکه در تصویر ضمیمه ملا حظه می فرمائید آماده شده آپلود گردید.

  2,000 تومان

 8. نگارش 1.0.0

  بخش دوم فلش کارتهای Intermediate words اینک آپلود گردید.

  2,000 تومان

 9. نگارش 1.0.0

  لیست کامل Intermediate words جمعن در حدود 5000 واژه اینک در 5 دسته به ترتیب آپلود می گردد همچنانکه مستحضرید لیست کامل این لغات قبلن در پنج دسته فلش کارت تمرین دیکته همراه مطالعه در دسته لغات پر کاربرد در صحبت کردن آپلود شده بود و اینک هر پنج دسته فلش کارت در قالب فلش کارتهای بیسیک و جهت مطالع و بخاطر سپردن سریعتر با امکانات صوت TTS مایکروسافت در هردو لهجه بریتیش و امریکن و همچنین با فونتیک به هردو سبک در اختیار قرار میگیرد . با تشکر

  2,000 تومان

 10. نگارش 1.0.0

  21 دریافت

  این فلش کارت هم حاوی نزدیک به 250 عبارت Idioms and phrasal می باشد امیدوارم با مطالعه و بخاطر سپردن آنها همچنان پویا و جویا بوده ما را هم در نظرات مفید و سازنده و همچنین گلایه های خویش آگاه و مطلع سازید.

  رایگان

 11. نگارش 1.0.0

  13 دریافت

  دوستان با مستر ورب و دوستانش که ما را در صحبت کردن ، شنیدن ، و درک بهتر گرامر زبان انگلیسی هدایت می کنند آشنا شوید و سعی کنیم که درسهایشان را خوب بفهمیم البته این فلش کارت نیاز به سطح زبان بالای متوسط دارد امیدوارم از این فلش کارت هم استفاده لازم را برده و دیدگاه خودتان را هم نسبت به این فلش کارت اعلام فر مایید. همیشه منتظر دیدگاه سازنده و همچنین تذکرات شما جهت رفع اشکالاتمان هستیم. متشکرم

  رایگان

 12. نگارش 1.0.0

  21 دریافت

  با بیش از 4000 کارت گرامر سطح اطلاعات گرامری خود را بالا برده و در آزمونها پیروز و موفقتر باشید.

  رایگان

 13. نگارش 1.0.0

  12 دریافت

  این فلش کارت محتوی 1200 تست گرامری مختلف است که امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

  رایگان

 14. نگارش 1.0.0

  9 دریافت

  این دسته فلش کارت هم دارای بیش از 3600 تمرین گرامری در سطح بالاتر و به سمت پیشرفته است امیدوارم ازش بخوبی استفاده نموده رضایت دوستان را در پی داشته باشد لطفا ما را انتخاب فلش کارتها راهنمایی فرمایید. متشکرم

  رایگان

 15. نگارش 1.0.0

  12 دریافت

  این فلش کارت تمرین های مختلفی از قواعد گرامریست که مشتمل است بر حدود 5885 تمرین امیدوارم قابل استفاده بوده و در جهت ارتقای گرامر و قواعد زبان انگلیسی مفید باشد موفق باشید.

  رایگان

 16. Rastgar

  SAT ACT Ten

  نگارش 1.0.0

  آخرین قسمت لغات سری مهم SAT ACT هم با بیش از 590 واژه اینک آپلود گردید.

  3,000 تومان

 17. Rastgar

  SAT ACT Nine

  نگارش 1.0.0

  بخش نهم لغات سری SAT ACT اینک با محتوی بیش از 590 واژه آپلود گردید.

  3,000 تومان

 18. Rastgar

  SAT ACT Eight

  نگارش 1.0.0

  Sat ACT سری دیگری از لغات انگلیسی می باشد که بخش مقدماتی آنرا بنام Basic ACT SAT حتی به صورت دلخواه دانش آموزان دبیرستانی الزاما به دلیل نیاز به دایره لغات بیشتر جهت ورود به دانشگاه مطالعه نموده و در دانشگاه در سطح Advance هم یادگیری آن ادامه می یابد بنده نیز تصمیم گرفتم که آنها را بصورت فلش کارت در اختیار خواستاران مطالعه بیشتر انگلیسی قرار دهم لطفا به تصویر جستجوی وب سایتهای عرضه کننده این سری از لغات توجه فرمایید اینها تنها بخش کوچکی از وب سایتهایی است که در پی اعلام نیاز دانش آموزان از طریق آموزش و پرورش چندین ایالت مهم آمریکا در سال 2016 عرضه گردیده است فقط می خواستم در معرفی از ارزش این سری لغات اطلاعاتی داده باشم .

  3,000 تومان

 19. Rastgar

  SAT ACT Seven

  نگارش 1.0.0

  فایل دسته هفتم از فلش کارتهای SAT ACT که همچنان حاوی بیش از 590 کارت می باشد اینک آپلود گردید.

  3,000 تومان

 20. Rastgar

  ACT SAT Six

  نگارش 1.0.0

  از مجموعه 6000 واژه SAT ACT دسته (دک) ششم که محتوی بیش از 590 واژه ای انگلیسی مورد نیاز ورود به دانشگاه می باشد ( جهت تقویت و درک کتب دانشگاهی ) اینک با امکانات صوت و معنی فارسی و انگلیسی و همچنین فونتیک اینک آپلود شد.

  3,000 تومان

 21. Rastgar

  SAT ACT Five

  نگارش 1.0.0

  فلش کارت پنجم از مجموعه ارزشمند SAT ACT که محتوی بالاتر از 590 واژه می باشد با امکانات تلفظ امریکن و بریتیش ، معنی فارسی و انگلیسی و همچنین فونتیک امریکن و بریتیش آپلود گردید.

  3,000 تومان

 22. Rastgar

  SAT ACT Four

  نگارش 1.0.0

  فلش کارت چهارم که محتوی بالاتر از 590 واژه می باشد با امکانات تلفظ ، معنی فارسی و انگلیسی و همچنین فونتیک امریکن و بریتیش آپلود گردید.

  3,000 تومان

 23. Rastgar

  SAT ACT Three

  نگارش 1.0.0

  فلش کارت سوم این مجموعه 6000 واژه ای هم آپلود شد. دوستان در این نسخه جدید همچنانکه از تصویر ملاحظه می فرمایید فونتیک لغات هم افزوده شده است.

  3,000 تومان

 24. Rastgar

  SAT ACT Two

  نگارش 1.0.0

  فلش کارت دوم این مجموعه 6000 واژه ای هم که بیش از 590 واژه می باشد آپلود گردید.

  3,000 تومان

 25. Rastgar

  SAT ACT ONE

  نگارش 1.0.0

  این تنها گوشه ای از وبسایتهایی است که جهت هدایت دانش آموزان مقطع دبیرستانی است که برای گذراندن دوره لغات SAT ACT تبلیغات گسترده ای را انجام میدهند بنابرای این لغات بطور قطع مورد نیاز دانش آموزان دبیرستانی که قصد ورود به دانشگاه را دارند میباشد لذا تصمیم گرفتم کل دوره 6000 لغتی SAT ACT را در قالب ده فلش کارت برای تمرین دیکته و مطالعه در اوایل بهار آپلود نمایم و اکنون هم در قالب فلش کارتهای Basic برای دانش آموزان و یا دانشجویانی که قصد مطالعه این دوره را دارند تهیه و آماده نموده تا قبل از ورود به دانشگاه یا حداقل در آغاز تحصیلات دانشگاهی لغات فوق الذکر را مطالعه و بخاطر بسپارند دوستان این فلش کارتها همچنانکه از تصویر اولین کارتشان نشان داده شده با امکانات خوبی در خدمت شما با نازلترین نرخ ممکن آینک در هردو قالب در اختیار شما هر کدام را که می پسندی و مناسب مطالعه برای خویش میدانید دانلود نمایید ، پیروز و موفق باشید.

  3,000 تومان

 26. Rastgar

  ACT Sat Four

  نگارش 1.0.0

  آخرین فلش کارت از سری ACT اینک جهت استفاده آپلود گردید تعداد لغات در این فلش کارت کمتر از بقیه و فقط 268 لغت است اما همچنان دارای بخشهای معنی لغت و مثال انگلیسی و با صوت TTs می باشد امیدوارم از صوت این فلش کارتها جهت اصلاح تلفظ و همچنین تقویت شنیداری خویش استفاده لازم را ببرید.

  2,000 تومان

 27.  

چت روم سایت

چت روم سایت

قوانین اتاق گفتگو

هرجایی سؤال را بپرسید وظیفه من پاسخگویی است ولی ممنون میشم تا جای ممکن سؤالات مربوط به انکی و انکی دروید را در انجمن مربوطه مطرح کنید تا دوستان دیگر نیز بتوانند در سریعترین زمان ممکن به جواب سؤالات مشابه برسند.

پیروز و شاد باشید

×
×
 • جدید...