رفتن به مطلب

تمام فایل های آنکی فقط با نرم افزار آنکی قابل نمایش می باشند. آخرین نسخه بالای همین کادر قرار دارد و می توانید دریافت کنید!

Rastgar

تیم مدیریت
 • تعداد ارسال ها

  258
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  48

آخرین بار برد Rastgar در 25 شهریور

Rastgar یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

درباره Rastgar

 • درجه
  42%

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. نگارش 1.0.0

  اصطلاحات و لغات کاربردی سینمایی فعلا توانستم فقط 312 لغت از مجموعه لغات محاوره ای سینمایی را آپلود کنم امیدوارم در سریعترین زمان ممکن تعداد بیشتری از آنهارا جهت کسانیکه علاقمند به تماشای فیلمهای خارجی انگلیسی زبان هستند تقدیم کنم ،

  2,000 تومان

 2. نگارش 1.0.0

  3 دریافت

  فلش کارتی که امروز در جستجوی آنکی وب به نظرم جالب و قابل توجه بود براتون آپلود نمودم امیدوارم شما هم همچنان ازش خوشتون بیاد و با توجه به سطح بالای متوسط بخوبی ازش استفاده کنید.در ضمن این فلش کارت حاوی 667 کارت می باشد .

  رایگان

 3. Rastgar

  Easy English

  نگارش 1.0.0

  5 دریافت

  Easy English یک دسته فلش کارت ساده می باشد که می خواهد به کمک تصاویر در ذهنتان نقش ببندد پس دانلودش کنید و ازش استفاده لازم را ببرید اینو برای دانش آموزان عزیزی که علاقمند به خاطر سپردن لغات جدید هستند آپلود کردم و به صورت رایگان گذاشتم که در دسترس همگی قرار گیرد صوت در این فلش کارت امریکن و انسانیست که کمک خوبی به رفع اشکالات تلفظ می کند .موفق باشید.

  رایگان

 4. نگارش 1.0.0

  آخرین قسمت فلش کارت Intermediate words هم که محتوی نزدیک به 700 واژه می باشد آپلود گردید.

  1,500 تومان

 5. نگارش 1.0.0

  بخش چهارم هم در قالب 1000 واژه دیگر آپلود گردید.

  2,000 تومان

 6. نگارش 1.0.0

  بخش سوم Intermediate words هم اینک با امکانات صوت و فونتیک و معنی فارسی لغات همچنانکه در تصویر ضمیمه ملا حظه می فرمائید آماده شده آپلود گردید.

  2,000 تومان

 7. نگارش 1.0.0

  بخش دوم فلش کارتهای Intermediate words اینک آپلود گردید.

  2,000 تومان

 8. نگارش 1.0.0

  لیست کامل Intermediate words جمعن در حدود 5000 واژه اینک در 5 دسته به ترتیب آپلود می گردد همچنانکه مستحضرید لیست کامل این لغات قبلن در پنج دسته فلش کارت تمرین دیکته همراه مطالعه در دسته لغات پر کاربرد در صحبت کردن آپلود شده بود و اینک هر پنج دسته فلش کارت در قالب فلش کارتهای بیسیک و جهت مطالع و بخاطر سپردن سریعتر با امکانات صوت TTS مایکروسافت در هردو لهجه بریتیش و امریکن و همچنین با فونتیک به هردو سبک در اختیار قرار میگیرد . با تشکر

  2,000 تومان

 9. نگارش 1.0.0

  3 دریافت

  این فلش کارت هم حاوی نزدیک به 250 عبارت Idioms and phrasal می باشد امیدوارم با مطالعه و بخاطر سپردن آنها همچنان پویا و جویا بوده ما را هم در نظرات مفید و سازنده و همچنین گلایه های خویش آگاه و مطلع سازید.

  رایگان

 10. نگارش 1.0.0

  1 دریافت

  دوستان با مستر ورب و دوستانش که ما را در صحبت کردن ، شنیدن ، و درک بهتر گرامر زبان انگلیسی هدایت می کنند آشنا شوید و سعی کنیم که درسهایشان را خوب بفهمیم البته این فلش کارت نیاز به سطح زبان بالای متوسط دارد امیدوارم از این فلش کارت هم استفاده لازم را برده و دیدگاه خودتان را هم نسبت به این فلش کارت اعلام فر مایید. همیشه منتظر دیدگاه سازنده و همچنین تذکرات شما جهت رفع اشکالاتمان هستیم. متشکرم

  رایگان

 11. نگارش 1.0.0

  1 دریافت

  با بیش از 4000 کارت گرامر سطح اطلاعات گرامری خود را بالا برده و در آزمونها پیروز و موفقتر باشید.

  رایگان

 12. نگارش 1.0.0

  2 دریافت

  این فلش کارت محتوی 1200 تست گرامری مختلف است که امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

  رایگان

 13. نگارش 1.0.0

  1 دریافت

  این دسته فلش کارت هم دارای بیش از 3600 تمرین گرامری در سطح بالاتر و به سمت پیشرفته است امیدوارم ازش بخوبی استفاده نموده رضایت دوستان را در پی داشته باشد لطفا ما را انتخاب فلش کارتها راهنمایی فرمایید. متشکرم

  رایگان

 14. نگارش 1.0.0

  2 دریافت

  این فلش کارت تمرین های مختلفی از قواعد گرامریست که مشتمل است بر حدود 5885 تمرین امیدوارم قابل استفاده بوده و در جهت ارتقای گرامر و قواعد زبان انگلیسی مفید باشد موفق باشید.

  رایگان

 15. Rastgar

  SAT ACT Ten

  نگارش 1.0.0

  آخرین قسمت لغات سری مهم SAT ACT هم با بیش از 590 واژه اینک آپلود گردید.

  3,000 تومان

×