رفتن به مطلب
  • 0

چند سوال کاربردی

mohabbat fatemeh
 اشتراک گذاری

سوال

سلام

فرض کنیم الان من دسته ای کارت رو در آنکی دروید دارم می خونم، و با نسخه کامپیوتر صدتا فلش کارت جدید درست کردم که می خوام به اون دسته ای که در آنکی دروید دارم می خونم، اضافه بشه  بدون اینکه زمان بندی دسته ای که در آنکی دروید هست بهم بخوره، بهترین کاری که برای اضافه کردن این فلش کارت های جدید باید انجام بدم چیست؟ (لطفا راه حلی غیر از سینک کردن بدهید)

...

ضمنا من از سینک آنکی در موبایل نمی تونم استفاده کنم و آنکی دروید بهم پیغام میده که مشکل زمانبندی وجود داره و نمی دونم چطور باید درستش کنم

......

چطور میشه فهمید چه تعداد از فلش کارت ها در " آنکی دروید" مانده ؟ مثلا کلش 100 تا فلشکارت بوده و نشان دهد که مثلا 50 تای آن مطالعه شده و 50 تای دیگه باقی مانده

....

لطفادرباره بخش آمار توضیح دهید در اینباره هیچ آموزش فارسی پیدا نکردم و ترجمه خود نرم افزار آنکی دروید در قسمت آمار خیلی نامفهوم است و قسمت های آن اصلا مشخص نیست

باتشکر از شما

منتظر پاسختان هستم

اجرتان با خالق

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام دوست من!

قبل از هر چیز، ممنون میشم در انتخاب تالار سؤالات و دسته‌ی فلش‌کارت‌ها دقت فرمایید و اینکه زحمتی بکشید و هر تاپیک را برای طرح یک سؤال ایجاد کنید. تا ۲۰۰۰ تاپیک هم ایجاد کنید ما خوشحال‌تریم اما فقط یک سؤال در آن مطرح شود. چون تمامی سؤالات شما مربوط به آنکی‌دروید است من تاپیک شما را به تالار آنکی‌دروید منتقل کردم.

در 1 ساعت قبل، mohabbat fatemeh گفته است :

فرض کنیم الان من دسته ای کارت رو در آنکی دروید دارم می خونم، و با نسخه کامپیوتر صدتا فلش کارت جدید درست کردم که می خوام به اون دسته ای که در آنکی دروید دارم می خونم، اضافه بشه  بدون اینکه زمان بندی دسته ای که در آنکی دروید هست بهم بخوره، بهترین کاری که برای اضافه کردن این فلش کارت های جدید باید انجام بدم چیست؟ (لطفا راه حلی غیر از سینک کردن بدهید)

از یک نوع کارت استفاده کنید و از دسته‌ی خود در آنکی همراه با زمانبندی خروجی بگیرید. کارت‌های تکراری وارد آنکی‌دروید نخواهند شد و فقط کارت‌های جدید به دسته‌ی قبلی اضافه می‌شوند. البته عاقلانه‌ترین راه همان همگامسازی است.

ضمنا من از سینک آنکی در موبایل نمی تونم استفاده کنم و آنکی دروید بهم پیغام میده که مشکل زمانبندی وجود داره و نمی دونم چطور باید درستش کنم

متن پیغام یا بهترین گزینه اسکرین‌شاتی از مشکل است که آن را در تاپیکی جدید قرار دهید تا بهتر بتوانیم راهنمایی کنیم. چون ما دو نوع مشکل زمانبندی داریم: یا اینکه زمان گوشی شما با آنکی و سرور هماهنگ نیست و یا اینکه مدت زمان زیادی به سرور متصل می‌شود که امکان همگامسازی نیست.

چطور میشه فهمید چه تعداد از فلش کارت ها در " آنکی دروید" مانده ؟ مثلا کلش 100 تا فلشکارت بوده و نشان دهد که مثلا 50 تای آن مطالعه شده و 50 تای دیگه باقی مانده

شما هنگامی که روی یک دسته در آنکی‌دروید کلیک می‌کنید ابتدا وارد صفحه‌ای می‌شوید که آمار مربوط به اون دسته که کل کارت‌ها و تعداد کارت‌های جدید را نشان می‌دهد.Image1.jpg

از طرفی هنگامی که در حال مطالعه‌ی دسته هستید می‌توانید آماری از جلسه‌ی مطالعاتی خود ببینید.(در آمار جلسه مطالعه تعداد کل کارت‌ها به شما نشان داده نمی‌شود بلکه تعداد حداکثر مرور، تعداد کارت‌های جدید که برای هر جلسه‌ی مطالعاتی در تنظیمات تعیین کرده‌اید و اینکه در حین مطالعه چند کارت را فراموش کرده‌اید،نمایش داده می شود.)

Image2.jpg

لطفادرباره بخش آمار توضیح دهید در اینباره هیچ آموزش فارسی پیدا نکردم و ترجمه خود نرم افزار آنکی دروید در قسمت آمار خیلی نامفهوم است و قسمت های آن اصلا مشخص نیست

چشم بررسی کرده و آنرا در قالب یک آموزش به زودی منتشر خواهم کرد. در صورتی که ترجمه هم نیازمند به روزرسانی باشد آن را نیز انجام خواهم داد.

با تقدیم احترام

لینک ارسال

• 0

ممنون از پاسختون

نقل قول

قبل از هر چیز، ممنون میشم در انتخاب تالار سؤالات و دسته‌ی فلش‌کارت‌ها دقت فرمایید و اینکه زحمتی بکشید و هر تاپیک را برای طرح یک سؤال ایجاد کنید. تا ۲۰۰۰ تاپیک هم ایجاد کنید ما خوشحال‌تریم اما فقط یک سؤال در آن مطرح شود. چون تمامی سؤالات شما مربوط به آنکی‌دروید است من تاپیک شما را به تالار آنکی‌دروید منتقل کردم.

بی دقتی من رو در این باره ببخشید ... حق باشماست

نقل قول

شما هنگامی که روی یک دسته در آنکی‌دروید کلیک می‌کنید ابتدا وارد صفحه‌ای می‌شوید که آمار مربوط به اون دسته که کل کارت‌ها و تعداد کارت‌های جدید را نشان می‌دهد.Image1.jpg

از طرفی هنگامی که در حال مطالعه‌ی دسته هستید می‌توانید آماری از جلسه‌ی مطالعاتی خود ببینید.(در آمار جلسه مطالعه تعداد کل کارت‌ها به شما نشان داده نمی‌شود بلکه تعداد حداکثر مرور، تعداد کارت‌های جدید که برای هر جلسه‌ی مطالعاتی در تنظیمات تعیین کرده‌اید و اینکه در حین مطالعه چند کارت را فراموش کرده‌اید،نمایش داده می شود.)

Image2.jpg

در این قسمت از نرم افزار اینکه چه تعدادی از فلش کارت ها تا به حال خوانده شده و در چرخه یادگیری رفته است را نشان نمی دهد ، فقط آمار کل کارتها را می دهد و تعداد فلش کارت های جدید که قرار است خوانده شود (من می خواهم بدانم مثلا اگر در دسته ام 200 فلش کارت دارم تا الان چندتای اون ها خوانده شده و چنتای دیگه باقی مونده) در حالیکه اینجا فقط تعداد کل فلشکارت ها و فلشکارتهای جدید را میدهد

و من تست کردم قسمت فلش کارت های جدید هم تعداد فلش کارت هایی که در آن تایم قرار است خوانده شوند را نشان می دهد

نقل قول
در 2 ساعت قبل، mohabbat fatemeh گفته است :

چشم بررسی کرده و آنرا در قالب یک آموزش به زودی منتشر خواهم کرد. در صورتی که ترجمه هم نیازمند به روزرسانی باشد آن را نیز انجام خواهم داد

حتما منتظر آموزش این قسمت از شما هستم

ممنون از راهنمایی شما

لینک ارسال

• 0
در 7 دقیقه قبل، mohabbat fatemeh گفته است :

و من تست کردم قسمت فلش کارت های جدید هم تعداد فلش کارت هایی که در آن تایم قرار است خوانده شوند را نشان می دهد

به تصویر زیر دقت بفرمایید من تازه این دسته را بارگذاری کردم که حدود ۳۹۵ کارت دارد و تعداد کارت‌های جدید من را ۳۹۵ زده است. در حالیکه در تنظیمات من کارت‌های جدید هر جلسه را ۲۰ تنظیم کردم که در نمایش دسته‌ها و زیردسته‌ها کاملاً نمایان است. شما با تفریق ساده‌ای بین کل کارت‌ها و کارت‌های جدید می‌توانید تعداد کارت‌هایی که وارد مرحله‌ی یادگیری و مرور شده‌اند را بدست بیاورید.DeepinScreenshot_20170801120947.png

لینک ارسال

• 0

البته در بخش آمار و «نوع کارت» می‌توانید آمار دقیق‌تری از کارت‌های دیده نشده، معلق شده و در حال یادگیری بدست بیارید.

photo_2017-08-01_12-32-07.jpg

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...