رفتن به مطلب
  • 0

چگونه تلفظ خودکار انکی آیفون را فعال کنم؟

Samanrazi
 اشتراک گذاری

سوال

سلام من نرم افزار آیفون انکی رو دارم

آیا امکان تلفظ خودکار در اون وجود دارد ؟اگر هست چطور فعال میشود لطفا راهنمایی کنید .ممنونم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0

سلام. راحت‌ترین راه استفاده از AwesomeTTS است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://anki.tenderapp.com/kb/card-appearance/text-to-speech-support

لینک ارسال

• 0

با سلام ممنونم از پیگیری و پاسخ شما 

لازم به ذکر هست دوستانی که از انکی ios استفاده میکنند به راهنمایی بیشتری نیاز دارند لطفا در صورت امکان برای آنها نیز بخشی و آموزش نیز در نظر گرفته شود.

من لینکی رو قرار میدم که با توجه به راهنمایی شما پیدا و فعال کردم که دوستان نیز استفاده کنند

https://goo.gl/aFvPki

لینک ارسال

• 0

ممنون بابت لینک و راهنمایی شما. به روی چشم در اسرع وقت برای راه‌اندازی بخش آموزش آنکی ios اقدام خواهد شد.

با تقدیم احترام

لینک ارسال

• 0

با سلام خدمت شما من طبق این آموزش امکان تلفظ رو در آیفون فعال کردم الان این کار رو به صورت دستی با های لایت کردن کلمه و زدن دکمه speak انجام میدم(که این امکان خود سیستم ios هست) که طاقت فرسا هست انجام میدم. آیا در انکی آیفون امکان فعال کردن تلفظ کلمه به صورت خودکار  به مانند انکی اندروید (کلمه جدید میاد تلفظ رو اعلام کنه) وجود دارد؟ در صورت وجود این امکان راهنمایی کنید.

ممنونم

لینک ارسال

• 0

زمانی که فرمودید مشکلم حل شد، فکر کردم که از آن ترفند که لینکش را خدمتتون دادم استفاده کردید. و در تاپیک آخر شما فکر کردم که اون ترفند برای شما پاسخگو نبود. به همین خاطر امروز آنکی آیفون را نصب کردم و این موضوع را تست کردم.

بله دوست من! امکان افزودن تلفظ خودکار به آنکی آیفون طبق همان ترفندی که خدمتتان عرض کردم وجود دارد و نیازی به هایلایت کردن و دردسرهای جانبی ندارد. من آموزشی را برای شما فراهم کردم و در بخش آموزش قرار دادم. می‌توانید از آن استفاده کنید و از راه‌اندازی تلفظ خودکار در آنکی آیفون لذت ببرید.

شاد باشید:NewPack_give_rose:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...