رفتن به مطلب

تمام فایل های آنکی فقط با نرم افزار آنکی قابل نمایش می باشند. آخرین نسخه بالای همین کادر قرار دارد و می توانید دریافت کنید!

• 0
B3MH

نحوه تنظیم تعداد پرسشها در هر دسته از انکی

سوال

با عرض سلام و خسته نباشید

من چند دسته بندی در آنکی دارم مثلا دسته اول آموزش زبان که داخلش ۲۰۰۰ لغت داره و یک دسته دیگه هم مثلا گرامر زبان با ۲۰۰ کارت

میخوام که برای دسته اول برام ۱۵ تا در روز سوال بپرسه و برای دسته دوم مثلا ۵ تا در روز سوال بپرسه

تو تنظیمات میرم بصورت کلی برای همه رو عوض میکنه ولی میخوام برای هر دسته جداگانه بتونم تعیین کنم

پیشاپیش ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

درود بر شما. برای اینکار شما باید گروه مدیریت تعریف کنید یکی برای لغات و یکی برای گرامر و به هر کدام تنظیمات سفارشی خود را اختصاص دهید. بر روی دسته لغات چند ثانیه دستتون را نگه دارید تا فهرست مربوط به دسته باز شود. از فهرست باز شده «گزینه های دسته» را انتخاب کنید. سپس شما به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید که در آنجا گزینه‌ای به نام «گروه مدیریت» را خواهید دید. بر روی آن ضربه بزنید تا وارد فهرست مربوط به این آیتم شوید. در فهرست باز شده گزینه دوم یعنی «پیکربندی را اضافه کن» را انتخاب کنید و نامی برای گروه مدیریت خود به طور مثال «لغات» انتخاب کنید. بعد از تأیید، گروه شما ساخته می‌شود. حال با زدن دکمه برگشت به فهرست قبلی (یعنی جایی که گروه مدیریت وجود دارد) بازگردید و از آیتم «کارت‌های جدید» تعداد کارت مورد نظر برای آن گروه را مشخص کنید و از اولین آیتم یعنی «گزینه‌های گروه» می‌توانید تعیین کنید که دسته مورد نظر از کدام گروه تنظیمات استفاده کند. برای راحتی شما فیلم روند کار را پیوست کردم.

پایدار باشید

مدیریت گروه در انکی دروید.mp4

لینک به ارسال
  • 0
در 19 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

درود بر شما. برای اینکار شما باید گروه مدیریت تعریف کنید یکی برای لغات و یکی برای گرامر و به هر کدام تنظیمات سفارشی خود را اختصاص دهید. بر روی دسته لغات چند ثانیه دستتون را نگه دارید تا فهرست مربوط به دسته باز شود. از فهرست باز شده «گزینه های دسته» را انتخاب کنید. سپس شما به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید که در آنجا گزینه‌ای به نام «گروه مدیریت» را خواهید دید. بر روی آن ضربه بزنید تا وارد فهرست مربوط به این آیتم شوید. در فهرست باز شده گزینه دوم یعنی «پیکربندی را اضافه کن» را انتخاب کنید و نامی برای گروه مدیریت خود به طور مثال «لغات» انتخاب کنید. بعد از تأیید، گروه شما ساخته می‌شود. حال با زدن دکمه برگشت به فهرست قبلی (یعنی جایی که گروه مدیریت وجود دارد) بازگردید و از آیتم «کارت‌های جدید» تعداد کارت مورد نظر برای آن گروه را مشخص کنید و از اولین آیتم یعنی «گزینه‌های گروه» می‌توانید تعیین کنید که دسته مورد نظر از کدام گروه تنظیمات استفاده کند. برای راحتی شما فیلم روند کار را پیوست کردم.

پایدار باشید

مدیریت گروه در انکی دروید.mp4

واقعاً ممنونم، مشکلم حل شد

امیدوارم در تمام مراحل موفق باشید

لینک به ارسال

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

انکی دروید