رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

  • 0
پشتیبان سایت

ایجاد کارت دوطرفه در انکی دروید

سوال

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

  • 0

منظور از کارت دوطرفه کارتی است که شما بتوانیم هر دو طرف پشت کارت و روی کارت را بررسی کنید، به عبارتی هر دوطرف از شما پرسیده شود. سیستم انکی از انواع یادداشت پشتیبانی می‌کند، همین موضوع به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید کارت را در هر دوجهت بررسی کنید. هنگام ایجاد کارت‌های جدید در آنکی دروید، برای ایجاد کارت دو طرفه باید نوع کارتتون را پایه(و وارونه) یا Basic (and reversed) انتخاب کنید. با انتخاب این نوع کارت شما فقط یکبار سؤال و جواب را اضافه می‌کنید اما به صورت خودکاری کارتی در جهت عکس نیز برای شما ایجاد می‌شود.

ReverseNoteType.png.d3acf4191ea7c1d009a4bb049e632f49.png

 

ممکن است هنگام افزودن کارت، نوع یادداشت را اشتباه انتخاب کنید، اگر فقط بخواهید نوع یک کارت را تغییر دهید از طریق صفحه ویرایش کارت در انکی‌دروید  می‌توانید این کار را انجام دهید، اما اگر بخواهید که نوع چند کارت را با هم تغییر دهید این کار را باید با انکی‌ دسکتاپ انجام دهید، ابتدا باید انکی‌دروید را با انکی‌ دسکتاپ همگام کنید و مرورگر انکی دسکتاپ را باز کنید، کارت‌هایی را که میخواهید نوع یادداشت آنها را تغییر دهید انتخاب کنید و پس از انتخاب گزینه «تغییر نوع یادداشت» از فهرست، می‌توانید نوع یادداشت چندین کارت را با هم تغییر دهید.

 

البته اگر شما نوع کارتی دارید که از طرح سفارشی استفاده می‌کند اما کارت معکوس ندارد با استفاده از ویرایش نوع یادداشت می‌توانید یک کارت معکوس به کارت‌های خود اضافه کنید. این مورد در راهنمای انکی دسکتاپ در بخش کارت معکوس توضیح داده شده است. این امکان ویرایش نوع یادداشت هم در انکی‌دروید برای شما قرار داده شده است و هم در انکی‌ دسکتاپ. با هر کدام راحت‌تری ویرایش کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

چت روم سایت

چت روم سایت

قوانین اتاق گفتگو

هرجایی سؤال را بپرسید وظیفه من پاسخگویی است ولی ممنون میشم تا جای ممکن سؤالات مربوط به انکی و انکی دروید را در انجمن مربوطه مطرح کنید تا دوستان دیگر نیز بتوانند در سریعترین زمان ممکن به جواب سؤالات مشابه برسند.

پیروز و شاد باشید

×
×
  • جدید...