رفتن به مطلب
  • 0
Vahid Ghadiri Rad

چگونه کارتهایی با چند فیلد بسازم؟

سوال

سلام

وقتی فلش کارت داشتم، قسمت جلوی کارت واژه انگلیسی و پشت کارت : ترجمه فارسی + synonym یا مترادفهاش + شکلهای دیگه اون واژه (اسم،فعل،صفت و ....) + و یکی دو جمله نمونه رو براش مینوشتم و همه اینها خیلی به یادگیری من کمک میکرد.

الان میخوام همه اینها رو با انکی بسازم و البته تو بحث کامپیوتری و برنامه نویسی هیچی نمیدونم، اگر ممکنه به طور ساده برام توضیح بدین که چکار باید بکنم، ممنون میشم :b001:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

برای نمایش فیلدها شما باید نوع یادداشت را ویرایش کنید و فیلد مورد نظر خودتون را نمایش دهید. در کلیپ آموزشی زیر من، یک نوع یادداشت ایجاد می‌کنم و به آن فیلدی اضافه می‌کنم و سپس فیلد را در یادداشت نمایش می‌دهم. امیدوارم مفید واقع بشه.

نمایش فیلد در کارت.mkv

لینک به ارسال
  • 0

درود بر شما. در آموزش زیر، موارد کار با فیلدها را اعم از افزودن، تغییر نام و ... توضیح داده‌ام. اگر این آموزش مشکل شما را حل نکرد بفرمایید تا کلیپ تصویری جدیدی برای شما فراهم کنم. :a8:

لینک به ارسال
  • 0
در 15 ساعت قبل، محمد رستمی گفته است :

درود بر شما. در آموزش زیر، موارد کار با فیلدها را اعم از افزودن، تغییر نام و ... توضیح داده‌ام. اگر این آموزش مشکل شما را حل نکرد بفرمایید تا کلیپ تصویری جدیدی برای شما فراهم کنم. :a8:

سلام و ممنون از آموزشهای خوبتون
من الان میتونم یک کارت با روشی که توضیح دادین بسازم که چند تا فیلد داشته باشه، حالا سوالم اینه که :

موقعی که جواب رو میزنم فقط فیلد اول رو نشون میده و فیلدهای بعد رو نشون نمیده، یا حداقل من دکمه ای ندیدم که بشه زد و فیلدهای دیگه رو هم دید

لینک به ارسال
  • 0
در 5 دقیقه قبل، محمد رستمی گفته است :

برای نمایش فیلدها شما باید نوع یادداشت را ویرایش کنید و فیلد مورد نظر خودتون را نمایش دهید. در کلیپ آموزشی زیر من، یک نوع یادداشت ایجاد می‌کنم و به آن فیلدی اضافه می‌کنم و سپس فیلد را در یادداشت نمایش می‌دهم. امیدوارم مفید واقع بشه.

نمایش فیلد در کارت.mkv

آقا عااااالی بود، بسیار ممنونم از اینکه اینقدر سریع و کاربردی و واضح جوابمو دادین و کمکم کردین، خیلی ممنونم :a8:

لینک به ارسال
  • 0

فقط یک سوال دیگه ، این تغییرات هربار باید روی هر کارتی اعمال بشه یا یکبار بشه کافیه؟ یا جایی هست که بشه یکبار برای همه کارتهای اون سبک اعمالش کرد؟

لینک به ارسال
  • 0

فقط یکبار کافی است. 

اگه بخواهید تمام نوع یادداشت های شما مشابه باشند فقط نام متفاوتی داشته باشند ولی ظاهر و فیلدها یکی باشه کافیه هنگام افزودن یادداشت به جای add از اصطلاح clone که به معنای مشابه هست برای ساخت نوع یادداشت های جدید استفاده کنید. البته باید ابتدا نوع یادداشت الگو با تعداد فیلدها و ظاهر مدنظر را ایجاد کنید بعد از clone استفاده کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.