رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

  • 0
پشتیبان سایت

عدم نمایش کارت‌ها در انکی دروید

سوال

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

  • 0

رایج‌ترین دلیل به خاطر قالب نادرست کارتی است که استفاده می‌کنید. این مورد ممکن است به خاطر تغییر اتفاقی قالب کارت باشد یا در موارد نادر خراب بودن پایگاه داده. برای بررسی این موضوع شما باید به ویرایش قالب کارت برید هر چند برای تازه‌وارد‌ها کار کردن با این کدها زیاد خوشایند نیست. اما پیشنهاد می کنم با انکی دسکتاپ این کار را انجام دهید. اگر کامپیوتری در دسترس ندارید که در آن انکی را نصب کنید، انکی دروید نیز امکان ویرایش قالب کارت را برای شما فراهم می کند ولی در موبایل های با صفحه نمایش کوچک اذیت خواهید شد.

توجه کنید اگر کارت‌ ظاهر می‌شود اما نوشته‌های و تصاویر غیرمعمول هستند این مورد مربوط به فونت سفارشی یا رسانه‌های شماست نه قالب کارت.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

چت روم سایت

چت روم سایت

قوانین اتاق گفتگو

هرجایی سؤال را بپرسید وظیفه من پاسخگویی است ولی ممنون میشم تا جای ممکن سؤالات مربوط به انکی و انکی دروید را در انجمن مربوطه مطرح کنید تا دوستان دیگر نیز بتوانند در سریعترین زمان ممکن به جواب سؤالات مشابه برسند.

پیروز و شاد باشید

×
×
  • جدید...