رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

  دانلود آنکی:

جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

Erfan Zamanian

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  4
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

آخرین بازدید کنندگان نمایه

59 بازدید کننده نمایه
 1. Erfan Zamanian

  اضافه کردن Sub-deck به فلش کارت ها

  سلام. دو تا مساله، راه حل پیشنهادی شما رو برای مساله من نامناسب میکنه. یک اینکه هدف من، قرار دادن کارت ها در sub-deck هاست، و نه بر اساس تگ. دوم اینکه تعداد فلش کارتهای من بالاتر از ۱۵۰۰ تاست، و من این کار رو نمیخوام (و نمیتونم) به صورت دستی انجام بدم و برای همین کار با رابط گرافیکی برام نامناسبه، و میخوام اینکار رو یا از طریق تغییر فایل دیتابیس انکی، و یا از طریق تغییر فایل اکسپورت شده از انکی به صورت برنامه نویسی انجام بدم
 2. Erfan Zamanian

  اضافه کردن Sub-deck به فلش کارت ها

  سلام. چطور باید یک مجموعه فلش کارت را به sub-deck ها تقسیم کرد؟ این رو بلدم که زمان ساخت فلش کارت، چطور براش sub-deck تعریف کرد (هنگام ساخت یک sub-deck، اونرو MasterN::SubN نامگذاری میکنم، که MaterN اسم دک اصلی و SubN اسم sub-deck ه) ولی انجام این کار رو برای یک مجموعه فلش کارت ساخته شده نمیدونم. دنبال راهی ام که این کار رو به صورت برنامه نویسی ای انجام بدم، و نه از طریق رابط گرافیکی.
 3. Erfan Zamanian

  تفکیک فلش کارت ها بر اساس درس یا کتاب

  ممنونم. مطمئنم که در کارتون بسیار موفق خواهید شد چون هم جدیت دارید هم بسیار در کار خود خبره. منتظر فلش کارت های بعدیتون خواهم بود. به عنوان یک درخواست نهایی، میخواستم بدونم که آیا فلش کارت های مربوط به Touchstone 1 و Touchstone 2 رو در سایت قرار نمیدید؟ الان اکثر قریب به اتفاق موسسات زبان، از این کتاب ها استفاده میکنند. مطمئن باشید که اولین مشتریتون خودم هستم و آخریش هم نخواهم بود 😄
 4. سلام. تازه با سایتتون آشنا شدم و فلش کارت های انگلیسی واقعن با کیفیت و عالی هستند. یکیشون رو هم فعلن خریداری کردم و چند تای دیگه رو هم خواهم خرید. فلش کارتی که قصد خریداری دارم مربوط به هر سه کتاب Oxford Word Skills است ولی متاسفانه به صورت تفکیک نشده است. نه تفکیک بر اساس درس، و نه حتی تفکیک بر اساس کتاب (Basic, Intermediate, Advanced) چنین فلش کارتی متاسفانه برای کسی کاربردی نخواهد بود چون کسی که فلش کارت advanced رو میخونه که پس basic به دردش نمیخوره و بالعکس. این اشکال رو در خیلی از فلش کارت های دیگه تون هم مشاهده کردم.
×
×
 • جدید...