رفتن به مطلب

اشتراک ها

5,000 تومان مالیات

سایت انکی دروید به منظور توسعه‌ی بیشتر محصولات، امکان فروش فایل را برای کاربران فراهم کرده است. در صورتی که محصولی برای ارائه دارید و نمیخواهید از امکانات فروشگاهی انکی دروید استفاده کنید، می‌توانید  محصولات مرتبط با سایت را در دسته‌های پیش فرض به فروش برسانید.

در این طرح محصولات شما در بین محصولات سایت انکی دروید نمایش داده می‌شود. 

 

توضیحات بیشتر در رابطه با این طرح را از اینجا مطالعه بفرمایید.

20,000 تومان مالیات

امکان ایجاد فروشگاه‌های عمومی را دارند:

فروشگاه عمومی:

محتوای این نوع فروشگاه در معرض تمامی کاربران قرار داده می شود و کاربران بدون عضویت در فروشگاه می توانند محصولات این فروشگاه را خریداری کنند یا در گفتگوهای در این فروشگاه شرکت کنند. اگر دوره آموزشی ندارید و فقط فایلی را برای فروش دارید می توانید از این فروشگاه استفاده کنید.

 

توضیحات بیشتر را در اینجا بخوانید. در صورتی که مایل به استفاده آزمایشی این طرح هستید از طریق تیکت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

50,000 تومان مالیات

امکان ایجاد فروشگاه تجاری برای کاربر فراهم می‌شود.

فروشگاه تجاری:

برای استفاده و مشاهده از مطالب این فروشگاه کاربران نیاز است که ابتدا درخواست عضویت را به فروشگاه ارسال کنند. سپس مدیریت فروشگاه درخواست عضویت کاربر را تایید می کند و پس از تایید درخواست عضویت کاربر با پرداخت هزینه عضویت می تواند به مطالب و فایلهای فروشگاه دسترسی داشته باشد. این نوع فروشگاه بیشتر متناسب دوره های آموزشی است و انتخاب خوبی برای مدرسان می باشد چون علاوه بر فروش فایل امکان عضویت تجاری با دوره های تمدید نیز وجود دارد. 

 

توضیحات بیشتر را در اینجا بخوانید. در صورتی که مایل به استفاده آزمایشی این طرح هستید از طریق تیکت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

×
×
  • اضافه کردن...