رفتن به مطلب
قبل از دانلود هر فایلی این اطلاعیه را حتماً بخوانید ادامه مطلب... ×

تمام فایل های آنکی فقط با نرم افزار آنکی قابل نمایش می باشند. آخرین نسخه بالای همین کادر قرار دارد و می توانید دریافت کنید!

آموزش انکی آیفون

در این صفحه شما تمامی آموزش‌های مربوط به انکی آیفون را مشاهده خواهید کرد. دقت کنید که آموزش‌ها از جدید به قدیم مرتب شده‌اند. یعنی اینکه سمت راست‌ترین آموزش جدیدترین می‌باشد.میزان‌ پیشرفت این دوره‌ی آموزشی و همچنین بازنویسی کتاب‌های مربوط به این دوره‌ی آموزشی در نمودار‌های روبرو قابل مشاهده است.

میزان پیشرفت آموزش انکی آیفون
55%
بازنویسی کتاب راهنمای انکی آیفون
0%

تنظیمات زمانی مرور یا برنامه ریزی مرور (Scheduling Options)

در جلسه قبل بخش مرور تنظیمات در نرم افزار انکی آیفون را توضیح دادم. در اون بخش قسمتی وجود داشت به نام Scheduling Options که در این جلسه قصد معرفی آن را داریم. تنظیمات زمانی مرور یا برنامه ریزی مرور ترجمه‌ای است که ما برای Scheduling Options در نظر گرفتیم. اما این گزینه چه تنظیماتی را در اختیار ما قرار می‌دهد...

 

گزینه های  Scheduling Options ، زمانبندی کارت ها در تمامی دسته ها توسط آنکی را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

  • ترتیب کارتهای جدید/ مرور (New/Review Order)

 

این گزینه تعیین می کند که آنکی کارت های جدید را قبل یا بعد، یا همراه با کارت های مرور نشان دهد.

 

  • شروع روز (Day Starts)

 

این گزینه زمانی که یک روز جدید شروع می شود را کنترل می کند و در این ساعت کارت های جدید در دسترس قرار می گیرند. پیش فرض 04:00 است که به این معنی است که کارت های جدید در ساعت 4 صبح در دسترس هستند.

 

  • بازه زمانی یادگیری(Learn Ahead Minutes)

 

این گزینه زمانی را نشان میدهد که اگر تمام کارتهای مرور و جدید تمام شوند، تمام کارتهایی که زمان یادگیری آن کمتر از این زمان باشد نشان داده می شوند. پیش فرض این زمان ۲۰ دقیقه است، این یعنی زمانیکه تمامی کارتها تمام شد، کارتهایی که زمان یادگیری آنها کمتر از ۲۰ دقیقه باشد سریعاً نشان داده می شوند. این مورد را بیشتر توضیح می دهم. شما به صورت پیش فرض، وقتی کارتی را فراموش کردید، از آنکی میخواهید که ۱۰ دقیقه دیگر این کارت را از شما بپرسد. حال اگر کارتهای مروری و جدید شما، ظرف مدت زمان دو دقیقه دیگر تمام شود، آنکی برای نشان دادن کارتی که ده دقیقه دیگر تنظیم کرده بودید و دو دقیقه آن گذشته، هشت دقیقه منتظر نمی ماند بلکه سریعاً آن کارت را نشان می دهد، چرا که ما تنظیم کردیم که کارتهای را که دوره یادگیری آن کمتر از ۲۰ دقیقه است به محض تمام شدن کارتها نیازی به منتظر ماندن نیست و آنها را سریعاً نمایش دهد.

 

امیدوارم این جلسه هم مفید واقع شده باشد. انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق بخش دیدگاه با من در میان بگذارید. با تقدیم احترام

محمد رستمی


بازخورد کاربر

Recommended Comments

هیچ دیدگاهی برای نمایش وجود دارد.مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
افزودن دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری

×