رفتن به مطلب
دروید

    دانلود آنکی:

تمام فایل های آنکی فقط با نرم افزار آنکی قابل نمایش می باشند. آخرین نسخه بالای همین کادر قرار دارد و می توانید دریافت کنید!

آموزش انکی دروید

در این صفحه شما به تمامی آموزش‌های مربوط به انکی‌دروید یعنی نسخه اندروید انکی دسترسی خواهید داشت. دقت داشته باشید که آموزش‌ها از جدید به قدیم مرتب شده‌اند و سمت راست‌ترین آموزش، جدید‌ترین آنهاست. برای اینکه یک دوره‌ی آموزشی منظم داشته باشید، پیشنهاد می‌کنم که از آخرین صفحه دوره‌ی آموزشی را شروع کنید. در نمودارهای روبرو، میزان پیشرفت دوره‌ی آموزشی و همچنین بازنویسی کتاب‌های آموزشی این دوره را مشاهده می‌کنید.

میزان پیشرفت آموزش انکی‌دروید
22%
بازنویسی کتاب راهنمای انکی‌دروید
68%

اقداماتی بیشتر روی دسته ها

در جلسات قبل، به شما یاد دادم که چگونه یک دسته را ایجاد کنید و کارت‌های آن را مطالعه کنید. اما گاهی نیاز است یک دسته را حذف کنید یا تغییر نام دهید یا شاید دوست داشته باشید دسته‌ی خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. به هر حال تمایل دارید که بتوانید اقدامات بیشتری روی دسته انجام دهید. در انکی دروید، این اقدامات در فهرستی قرار گرفته است که من آنرا «فهرست اقدامات بیشتر» می‌نامم. البته اگه دوست داشته باشید میتونید اون را «فهرست پنهان» هم نامگذاری کنید. این فهرست پنهان زمانی ظاهر میشه که شما دست خود را روی یک دسته به مدت چند ثانیه نگه دارید. در این فهرست آیتم‌هایی وجود دارد که من به طور خلاصه تمامی موارد را توضیح می‌دهم...

  • تغییر نام دسته

 

از این گزینه برای تغییر نام یک دسته استفاده کنید.

 

  • گزینه های دسته

 

انتخاب این گزینه به شما اجازه می دهد که برای دسته های مختلف، تنظیمات مطالعاتی ویژه ای تعریف کنید. این موضوع در راهنمای انکی دسکتاپ مفصل توضیح داده شده است.

 

  • مطالعه سفارشی

 

این گزینه به شما این امکان را میدهد که از بین چند پیکربندی از پیش تعریف شده، یکی را برای مطالعه خارج از زمانبندی انتخاب کنید به طور مثال می توانید با انتخاب افزایش محدودیت مطالعه برای روز، تعداد کارت های مرور را در آن روز برای آن دسته افزایش دهید.

 

  • حذف دسته

 

از این گزینه برای حذف یک دسته استفاده کنید (توجه داشته باشید: این عمل غیرقابل برگشت است، اگر چه شما می توانید از یک نسخه پشتیبان دسته را بازگردانی کنید)

 

  • صادر کردن دسته

 

از این گزینه می توان برای به اشتراک گذاشتن یک دسته با دیگران استفاده کرد.

 

  • باز کردن یا آشکار کردن

 

این گزینه تنها زمانی قابل مشاهده است که دسته انتخاب شده دارای کارت هایی است که به صورت دستی یا به طور خودکار دفن شده اند.

 

  • بازسازی / خالی

 

اگر دسته انتخابی یک دسته فیلتر شده باشد، علاوه بر گزینه هایی که در بالا اشاره شده، شما می توانید گزینه ای برای بازسازی یا خالی کردن کارت ها در آن دسته‌ی فیلتر شده داشته باشید.

 

محمد رستمی


بازخورد کاربر

Recommended Comments

هیچ دیدگاهی برای نمایش وجود دارد.مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
افزودن دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری

×