رفتن به مطلب
دروید

  دانلود آنکی:

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

تخته امتیازات

 1. پشتیبان سایت

  پشتیبان سایت

  مؤسس سایت


  • امتیاز

   4

  • تعداد ارسال ها

   2,992


 2. ceali

  ceali

  فروشندگان


  • امتیاز

   1

  • تعداد ارسال ها

   15مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان دوشنبه, 29 مهر 1398 در همه بخش ها

 1. 1 امتیاز
  با عرض سلام و سپاس از خرید شما؛ دوست گرامی ترتیب کلمات از درس اول شروع شده تا اخرین درس - احتمالا لغات چند درس اول، در پایان لغات خدمتتان نشان خواهد داد. اما لغت مذکور ، در درس 17 کتاب intermediate می باشد. اینجانب سعی کردم هیچ لغتی را از قلم نندازم ضمناً دوست گرامی از لغات ساده کتاب استقبال نمایید چرا که به عقیده بنده همه لغات ناشناس و یادگیری آن سخت باشد، روند آموزش فرسایشی میگردد. ، لغات ساده کتاب با یک نگاه کوچیک پاسخ داده میشود و این انگیزه برای دوستان خواهد بود. انشالله در اینده خیلی خیلی نزدیک ، فایل کتاب oxford word skills advance اصلاحیه خواهد خورد، سعی کنید انشالله لغات این کتاب رو تموم کنید به همراه فایل صوتی بارها و بارها گوش کنید سپس کتاب پیشرفته (را که برای ترجمه کاملا دقیق اصطلاحات و اصلاح غلط های املایی با وجود کمبود وقت، زمان زیادی می برد) استفاده نمایید. با تشکر.
 2. 1 امتیاز
  سلام. انکی دروید اگر کارتی فایل صوتی داشته باشه به صورت خودکار تلفظ میکنه و با دکمه پلی که در کارت ظاهر می شود می توانید دوباره فایل ها را بشنوید. اما اینکه بتوانید از تلفظ خودکارش جلوگیری کنید در انکی این تنظیم هست اما در انکی دروید خیر. برای قرار دادن فایل صوتی در انکی دروید در حال حاضر فقط تلفظ خودتون را میتونید اضافه کنید. اما در انکی می توانید فایل صوتی را نیز به هر فیلدی که مایل هستید اضافه کنید و سپس با انکی دروید هماهنگ کنید. اگر از تلفظ خودکار انکی دروید استفاده کنید این امکان هست برای نوع کارت تلفظ خودکار را غیرفعال کنید. اینکه برای یک کارت بخصوص تلفظ را غیرفعال کنید تا جایی که من اطلاع دارم همچین امکانی نیست... 😍
 3. 1 امتیاز
  سلام. ممنون بابت پیشنهاد. چشم برنامه هایی در سر دارم که انشاالله همه را اجرایی میکنم
 4. 1 امتیاز

  نگارش 98.02

  67 دریافت

  مجموعه لغات پرکاربرد انگلیسی - فارسی در زمینه کامپیوتر و IT. امیدوارم مفید واقع شود

  رایگان

 5. 1 امتیاز
  سلام. خیلی از دوستان حتی بعد از خواندن مقاله‌ی «چگونه هوشمندانه بپرسیم؟» باز هم نمیدانند که دقیقاً در کجا باید سؤالات خودشون را مطرح کنند. بگذریم از اینکه حوصله‌ی خوندن اون مقاله‌ی خیلی طولانی را (مثل من) نداشتند یا خیلی راحت از کنارش عبور کردند. این پست را به این خاطر قرار میدم که خیلی خیلی راحت و با زبان خیلی ساده دوستان را راهنمایی کنم که در چه مکانی سؤالات خودشون را مطرح کنند. در اصل این یک اتمام حجت بین من(عاشق بلاک کردن ) و کاربران است. اول از هر چیز اینکه عنوان را سؤالات خود قرار دهید. این رقابت را بین خودتون ایجاد کنید که در حدود ۵۰ کاراکتر تمامی مشکل خود را به طور واضح مطرح کنید. ببینم چیکار می‌کنید؟!!! دوم: هر موضوع را فقط به یک سؤال اختصاص دهید. تا ۲۰۰۰ موضوع هم باز کنید ما خوشحال‌تریم! اگر شما در دریافت فایلی با مشکل مواجه شدید، کافیه که در قسمت پایین توضیحات همان فایل، «گزارش این فایل» را انتخاب کنید و دلیلی برای گزارش بنویسید به طور مثال: «فایل ناقص دانلود می‌شود.» اگر پیشنهادی برای بهتر شدن فایل دارید یا منبع آن را می‌دانید و در توضیحات ذکر نشده یا هر مسئله‌ای شبیه به این را بخواهید مطرح کنید می‌توانید از قسمت نقد و بررسی یا دیدگاه همان فایل استفاده کنید. اگر فایلی را خرید کردید و در هنگام خرید با مشکل مواجه شدید یا اینکه در دانلود فایل به مشکل برخوردید، یعنی هر مشکلی که با فروشگاه سایت داشتید باید آنرا از طریق «پشتیبانی سایت» با ما در میان بذارید. پشتیبانی سایت اگر موضوع شما مرتبط با آموزش‌ها و فایل‌ها نیست و سؤالات شما در رابطه با نرم‌افزار آنکی(نسخه‌ی کامپیوتر) است، آن را در قسمت‌های زیر مطرح کنید. آنکی نسخه ویندوز آنکی نسخه لینوکس آنکی نسخه مک اگر سؤال شما در رابطه با نرم‌افزار انکی‌دروید(یعنی نسخه‌ی موبایل) است، باید سؤالات خود را در بخش زیر مطرح کنید. سؤالات مربوط به آنکی‌دروید(نسخه‌ی اندروید) اگر انتقاد از کار سایت دارید، یا پیشنهادی برای بهتر شدن سایت دارید می‌توانید آنرا در بخش انتقادات و پیشنهادات که لینک آنرا در زیر قرار میدهم مطرح کنید. پیشنهادات شما پشتوانه‌ای است برای بهتر شدن ما. انتقادات و پیشنهادات موفق باشید.

چت روم سایت

چت روم سایت

قوانین اتاق گفتگو

هرجایی سؤال را بپرسید وظیفه من پاسخگویی است ولی ممنون میشم تا جای ممکن سؤالات مربوط به انکی و انکی دروید را در انجمن مربوطه مطرح کنید تا دوستان دیگر نیز بتوانند در سریعترین زمان ممکن به جواب سؤالات مشابه برسند.

پیروز و شاد باشید

×
×
 • جدید...