رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

  دانلود آنکی:

جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

mobina_k

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  15
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. mobina_k

  تاریخ ادبیات کنکور و خلاصه سحر آمیز

  بر اساس درس ها نیست کلیه..ولی دسته بندی شده بر اساس شاعران حماسی و اینا .. منبع من برای تاریخ ادبیات اون سالی که کنکور دادم خیلی سبز خلاصه ی سحر آمیزش بود و اگه بگردین میتونین دموش رو پیدا کنین که ببینین چجوریه من براساس همون همه کارتا رو درست کردم.
 2. mobina_k

  هندسه تحلیلی

  نگارش 98.01

  سلام! این فایلی که اپلود کردم همه ی فرمول های هندسه تحلیلی رو ریز به ریز فلش کارتشو درست کردم! کلا 429 تا کارته که همه ی فرمول های هندسه تحلیلی رو درست کردم. من خودم امسال کنکور داشتم و حدودا بهمن یا اسفند با انکی دروید اشنا شدم و شروع کردم به درست کردن کارت ها و چون فرمول های هندسه تحلیلی خیلی زیاد و خیلی فرار بودن با این برنامه شروع کردم به یادگیری و حفظشون! برای همین اینو الان که مهر و هنوز خیلیا شروع به جدی خوندن نکردن براتون آپلود کردم که بتونید کامل از اون استفاده کنید. من خودم حدودا خرداد ماه کارت های هندسه ام درست کردنشون تموم شد و بعد از اون برنامه ریزی کردم و هر شب اونا رو میخوندم به طوری که قبل از آزمون جامع سنجش و قلم چی همه ی فرمول ها رو بلد بودم.. البته خب هرچی از ماه های قبل بهتر فرمول هارو تمرین و مرور کرده باشین بیشتر و راحت تر میتونین در هر تستی از اونا استفاده کنید!!! یادتون باشه که حفظ فرمول و نکات اون هم نیاز به مرور با برنامه داره !

  6,000 تومان

 3. mobina_k

  تاریخ ادبیات کنکور و خلاصه سحر آمیز

  نگارش 98.01

  سلام! این فایلی که اپلود کردم همه ی تاریخ ادبیات رو ریز به ریز فلش کارتشو درست کردم! کلا 890 تا کارته که همه ی نکات تاریخ ادبیات رو درست کردم. من خودم امسال کنکور داشتم و حدودا بهمن یا اسفند با انکی دروید اشنا شدم و شروع کردم به درست کردن کارت ها و چون تاریخ ادبیات برام خیلی فرار بودن با این برنامه شروع کردم به یادگیری و حفظشون! برای همین اینو الان که مهر و هنوز خیلیا شروع به جدی خوندن نکردن براتون آپلود کردم که بتونید کامل از اون استفاده کنید. من خودم حدودا اردبیهشت ماه کارت های تاریخ ادبیاتم درست کردنشون تموم شد و بعد از اون برنامه ریزی کردم و هر شب اونا رو میخوندم به طوری که قبل از آزمون جامع سنجش و قلم چی من کلا این 890 تا کارت رو تموم کردم جالبه بدونین که خیلی از بچه هامون چن روز مونده بود به آزمون جامع سنجش در خرداد هنوز داشتن آثار رو حفظ میکردن درحالیکه من همه آثارو بلد بودم و میتونستم راحت 2-3 تا تستی که ازش میومد رو راحت بزنم و درصدمو ببرم بالا... حتما پیشنهاد میکنم که با فلش کارتم بخونین تاریخ ادبیاتو!چون همه ی نکات مورد نیاز کنکور رو در اون اوردم و هم منبعم کتاب خیلی سبز بود که هیچ نکته ای رو جا ننداخته بود.

  10,000 تومان

 4. mobina_k

  نکات و قواعد عربی

  نگارش 98.01

  سلام! این فایلی که اپلود کردم همه ی قواعد عربی رو ریز به ریز فلش کارتشو درست کردم! کلا 606 تا کارته که همه ی نکات عربی 1 و 2 و 3 رو درست کردم. من خودم امسال کنکور داشتم و حدودا بهمن یا اسفند با انکی دروید اشنا شدم و شروع کردم به درست کردن کارت ها و چون قواعد برام خیلی فرار بودن با این برنامه شروع کردم به یادگیری و حفظشون! تنها مشکلی که من داشتم این بود که من خیلی دیر با انکی دروید اشنا شدم وگرنه با تکرار و مرور بیشتر کارتا خیلی بهتر از پس عربی در طول سال بر می آمدم. برای همین اینو الان که مهر و هنوز خیلیا شروع به جدی خوندن نکردن براتون آپلود کردم که بتونید کامل از اون استفاده کنید. فقط اینو بدونین که هرچی بهتر قواعدو یادبگیرین میتونین بهتر تست بزنین و درصد خودتونو بالا ببرید!

  6,000 تومان

 5. mobina_k

  انکی دروید خروجى گرفتن از دسته در آنكى درويد

  بر اساس دسته های جدا هستند. فقط الان من فایل ها را اکسپورت کردم اونی که پسوند apkg. دارد را باید در سایت بگذارم؟؟ چون دو تا فایل دیگر هم با پسوند های .anki2-journal و media.ad.db2-journal. هم در پوشه ی اکسپورت وجود دارد
 6. سلام. من کلی فایل درسی انکی دروید درست کرده بودم و الان برای اکسپورت جداگانه آنها چیکار باید بکنم؟
 7. mobina_k

  انکی دروید مرور کارتها

  ورژن ماله من اینجوریه و با ماله شما فرق داره........و در قسمت ری وی یو هم اصلا همچین گزینه هایی ندارم
 8. سلام!!!من یه سوالی دارم اگه بخام کارتای که برای مرور مجدد هست رو تعدادشون کم کنم باید چیکار کنم؟مثلن من همه ی کارتای یک بخشو خوندم برا مرور هر روز 100 تا کارت میذاره میخام این تعداد کم بشه....
×
×
 • جدید...