رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

  دانلود آنکی:

جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تمام فلش کارتهای سایت با نرم افزار رایگان انکی اجرا می شوند. قبل از خرید هر فایلی، نرم افزار را از سایت دریافت ونصب کنید و آموزشهای لازم را در سایت مطالعه کنید!

محمد رستمی

مؤسس سایت
 • تعداد ارسال ها

  3,686
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  318

فایل ارسال شده توسط محمد رستمی

 1. رایگان

  فلش کارت مهندسی شیمی-طراحی فرآیندها

  دیاگرام فرآیندی یا نمودار جریان فرآیند (PFD: Process Flow Diagram)، روشی جهت نشان دادن قسمت‌های اصلی یک فرایند شیمیایی است. این فلش کارتها، به نمادها و نشانه های مورد استفاده در این دیاگرام ها و نیز برخی مفاهیم پایه ای آنها می پردازد.

  10 دریافت

     (0 امتیاز)

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   فارسی
  • تعداد فلش کارت
   109
 2. 10,000 تومان

  فلش کارت لغات عربی هفتم

  در این پست از سایت انکی دروید فلش کارت لغات عربی هفتم به تفکیک درس به درس تقدیم شما می‌شود. امیدوارم مفید واقع شود.
  نمونه فلش کارت را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  عربی هفتم__01-01.apkg

  2 خرید   

     (0 امتیاز)

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   عربی-فارسی
  • تعداد فلش کارت
   418
 3. 20,000 تومان

  فلش کارت 1000 English Collocations

  یادگیری کالوکیشن های کاربردی می‌تواند تأثیر مهمی در افزایش نمره شما در بخش لغات یا واژگان داشته باشد. در پست امروز شما می‌توانید فلش کارت کتاب ۱۰۰۰ کلمه هم‌نشین با روزی ۱۰ دقیقه مطالعه را از سایت بزرگ انکی دروید دانلود کنید. در این کتاب ۵۰ موضوع پرکاربرد در زبان انگلیسی گنجانده‌شده‌اند. در ابتدا کلمات و عبارات هم‌نشین مرتبط با موضوع در قالب یک متن با حروف پررنگ معرفی می‌شوند و بلافاصله یک quiz وجود دارد که برای تثبیت یادگیری اصطلاحات جدید عالی است. همان‌طور که نویسنده کتاب در ابتدا گفته، شما زبان آموزان عزیز می‌توانید تنها با روزی ده دقیقه بیش از ۱۰۰۰ عبارت استاندارد و پرکاربرد انگلیسی را در قالب کلمات هم‌نشین یاد بگیرید. 
  فلش کارت‌هایی که در این مجموعه قرار گرفتند از انواع زیر در فایل‌های جداگانه هستند:
  انگلیسی فارسی فارسی انگلیسی فارسی و تایپ انگلیسی منبع این مجموعه فلش کارت به همراه فایل صوتی کتاب را نیز می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید. 
  نمونه فلش کارت این مجموعه نیز از لینک زیر قابل دریافت است.
  1000 English Collocations-Total__Lesson 01 – Family.apkg

  34 خرید   

  3 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   1376
 4. 15,000 تومان

  فلش کارت english phrasal verbs in use

  مجموعه English Phrasal Verbs in Use مجموعه ای است که برای زبان آموزانی که می خواهند روی افعال ترکیبی کار کنند، توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است. این مجموعه شامل دو کتاب سطح متوسط و سطح پیشرفته می باشد. در هر یک از این کتاب ها می توانید حدود 1000 فعل ترکیبی پرکاربرد را یاد بگیرید.
  کتاب سطح متوسط این مجموعه دارای 70 درس و کتاب سطح پیشرفته داری 60 درس می باشد؛ دروس در هر دو کتاب دو صفحه ای هستند به نحوی که صفحه اول افعال ترکیبی را آموزش می دهد و صفحه دوم نیز مربوط به تمرینات صفحه اول است که تسلط زبان آموزان را افزایش می دهد. دروس نخستین هر یک از کتاب های English Phrasal Verbs in Use سعی می کنند به مباحث و مفاهیم مرتبط با افعال ترکیبی بپردازند که توصیه می شود حتما این دروس را در ابتدا مطالعه نمایید.
  در این پست از انکی دروید فلش کارت‌های مربوط به سطح متوسط این کتاب در ۷۰ درس به صورت دسته بندی‌ شده تقدیم می‌شود. به مانند بقیه فایل‌های سایت در این مجموعه نیز سه نوع کارت وجود دارد که در فایل های جداگانه تقدیم می‌شود.
  انگلیسی به فارسی(EntoFa) فارسی به انگلیسی(FatoEn) تایپ انگلیسی(Type) تمامی انواع بالا(Total) نمونه رایگان این مجموعه را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  English Phrasal Verbs in Use(Total)__Lesson 01_ Phrasal verbs_ the basics.apkg

  15 خرید   

  2 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   1132
 5. 15,000 تومان

  فلش کارت Vocabulary for IELTS Advanced - Cambridge

  یادگیری واژگان کاربردی و اختصاصی آزمون آیلتس، یکی از ملزومات اصلی موفقیت شما زبان آموزان عزیز در این آزمون بین‌المللی می‌باشد. یکی از کتاب‌های بسیار مفید برای یادگیری لغات ضروری آیلتس برای زبان آموزان سخت‌کوشی که به دنبال نمره‌های بالای آیلتس و تافل هستند(بالای 6.5 آیلتس بالای 80 تافل) کتاب لغات Cambridge Vocabulary for IELTS Advanced است .
  این کتاب تمرکز ویژه‌ای به Collocation ها داشته و از این نظر در سنجش با کتاب‌هایی مثل 504، Oxford Word Skills یا Vocab in Use، بسیار بالاتر قرار می‌گیرد. همچنین بسیاری از نکته‌های ریز یا کلی اما کمتر شناخته‌شده آیلتس در هر چهار مهارت Speaking، Listening، Reading، Writing در این کتاب به‌وضوح و به شکلی کاربردی و ساده توضیح داده‌شده است.
   
  در این پست از انکی دروید سعی کردیم لغات این کتاب ارزشمند را در ۲۰ بخش تقدیم شما کنیم. از 568 فلش کارت این مجموعه ۳۹۵ کارت آن دارای مثال‌های متعدد برای درک بیشتر می‌باشد. ۵۲۲ فلش کارت این مجموعه دارای تلفظ می‌باشند. همچنین در این مجموعه سه نوع یادداشت ایجاد شده است که با توجه به مطالعه خود می‌توانید یکی را انتخاب و استفاده کنید. این سه نوع کارت در فایل‌های جداگانه‌ای تقدیم می‌شود.
  EntoFa: در صورتی که میخواهید انگلیسی از شما پرسیده شود و فارسی پاسخ دهید این فایل را ایمپورت کنید. FatoEn: از شما فارسی می پرسد و شما انگلیسی پاسخ می‌دهید. Type: فارسی را نشان میدهد و انگلیسی آنرا تایپ کنید. Total: در صورتی که میخواهید هر سه کارت بالا را همزمان مطالعه کنید این فایل را ایمپورت کنید.  
  نمونه این فلش کارت را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Vocabulary for IELTS Advanced - Cambridge(Total)__Unit 01 - Human nature.apkg

  21 خرید   

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   568
 6. 10,000 تومان

  فلش کارت لغات مرجع آزمون PTE - بخش Read Aloud

  در این پست از انکی دروید فلش کارت‌های لغات مرجع آزمون PTE را تقدیم شما می‌کنیم. فلش کارت‌ها اکثراً دارای تلفظ و مثال می‌باشند. در تصاویر مشاهده می‌فرمایید که سه دسته با سه نوع کارت متفاوت زیر تقدیم می‌شود.
  انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی تایپ انگلیسی نمونه این مجموعه فلش کارت را می توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  کلمات مرجع آزمون PTE.apkg
   
  برای مشاهده لیست لغات و منبع اینجا کلیک کنید.

  2 خرید   

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   629
 7. 10,000 تومان

  فلش کارت Intermediate 1 کانون زبان ایران

  در این پست با ارائه معنی فارسی، نقش دستوری، فونتیک و تلفظ کلمات سطح اینتر وان (Intermediate 1) کانون زبان در خدمت شما زبان‌آموزان عزیز هستیم. در انکی دروید همواره تلاش می‌کنیم که بهترین محتوا را با بهترین کیفیت تهیه کنیم و در اختیار شما زبان‌اموزان گرامی قرار دهیم. پس با ارائه پیشنهادات  انتقادات خود ما را یاری کنید. در صورتی که به نحوی می‌توانید در تهیه مطالب با ما همکاری کنید، حتما از همکاری شما استقبال می‌کنیم.
  این فایل شامل فلش کارتهایی است که انواع کارت زیر را دارا می‌باشد:
  انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی تایپ انگلیسی هر کدام از آنها در فایل‌های جداگانه تقدیم خواهد شد. نمونه رایگان این مجموعه را می‌توانید از لینک زیر دریافت نمایید.
  Intermediate 1 – Vocabulary(Total)__Unit 01.apkg

  0 خرید   

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   349
 8. 10,000 تومان

  فلش کارت pre 3 کانون زبان ایران

  امروز معنی و ترجمه فارسی کلمه ها و لغات Pre Intermediate 3 را برای شما زبان‌آموزان عزیز کانون زبان آماده کرده‌ایم. در فلش کارت‌ها علاوه بر معنی لغت های درس Pre 3 می‌توانید نقش دستوری کلمه ها، فونتیک و محل استرس در لغات را نیز ببینید. موقعیت استرس در هر کلمه، در فونتیک مشخص شده است. طبق روال همیشگی کارتهای این مجموعه نیز اکثراً دارای تلفظ و مثال(حدود ۱۹۰ فلش کارت دارای مثال) است. همچنین انواع کارت:
  انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی تایپ انگلیسی در مجموعه وجود دارد که می‌توانید استفاده کنید. هر کدام در فایل‌های جداگانه تقدیم خواهد شد. نمونه رایگان این مجموعه را می‌توانید از لینک زیر دریافت نمایید.
  Pre-Intermediate 3 – Vocabulary(Total)__Unit 01.apkg
  منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما هستیم. ما همه توان خود را به کار می‌گیریم تا مطالبی که مورد استفاده زبان‌آموزان گرامی است را در سایت ارائه کنیم. لطفا کمبودها را به ما تذکر دهید و پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید.

  0 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   269
 9. 10,000 تومان

  فلش کارت pre 2 کانون زبان ایران

  امروز معنی و ترجمه فارسی کلمه ها و لغات پری تو (Pre Intermediate 2) را برای شما زبان‌آموزان عزیز کانون زبان آماده کرده‌ایم. در جدول زیر علاوه بر معنی لغت های درس اول Pre 2 می‌توانید نقش دستوری کلمه ها، فونتیک و محل استرس در لغات را نیز ببینید. موقعیت استرس در هر کلمه، در فونتیک مشخص شده است. طبق روال همیشگی کارتهای این مجموعه نیز اکثراً دارای تلفظ و مثال است. همچنین انواع کارت:
  انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی تایپ انگلیسی در مجموعه وجود دارد که می‌توانید استفاده کنید. هر کدام در فایل‌های جداگانه تقدیم خواهد شد. نمونه رایگان این مجموعه را می‌توانید از لینک زیر دریافت نمایید.
  Pre-Intermediate 2 – Vocabulary(Total)__Unit 01.apkg
  منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما هستیم. ما همه توان خود را به کار می‌گیریم تا مطالبی که مورد استفاده زبان‌آموزان گرامی است را در سایت ارائه کنیم. لطفا کمبودها را به ما تذکر دهید و پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید.

  0 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   248
 10. 10,000 تومان

  فلش کارت pre 1 کانون زبان ایران

  در این مجموعه سعی کردم تمامی لغات کتاب Pre-Intermediate 1 کانون زبان ایران را به همراه تفکیک درس به درس تقدیم شما کنم. هر لغت دارای ترجمه فارسی و همچنین مثالهای برای درک بیشتر استفاده لغت در جملات می‌باشد. اکثر لغت‌های دارای تلفظ هستند. همچنین نوع ساختاری لغت نیز مشخص شده است. این مجموعه دارای انواع کارتهای زیر است که به صورت فایل‌های جداگانه یا یک فایل شامل تمامی انواع تقدیم شما می شود:
  EntoFa: این نوع کارت انگلیسی را به شما نمایش می‌دهد و از شما میخواهد معنای فارسی را در پاسخ بیان کنید. همچنین در این نوع کارت در پشت کارت پس از نمایش پاسخ برای درک استفاده لغت مثالهای ذکر شده است. FatoEn: فارسی را به شما نمایش می‌دهد و از شما میخواهد انگلیسی را بیان کنید. Type: فارسی را نمایش می‌دهد و از شما میخواهد شکل صحیح انگلیسی را تایپ کنید Total: تمامی انواع کارتهای بالا را میتوانید در یک دسته داشته باشید.  
   
  نمونه رایگان این فایل را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Pre-Intermediate 1 – Vocabulary(Total)__Unit 01.apkg
   
   
  امیدوارم این مجموعه بتواند مفید واقع شود. دیدگاه ها و پیشنهادات شما را به دیده منت میگذارم.

  0 خرید   

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   232
 11. 10,000 تومان

  فلش کارت sicher c1.2

  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher شما را برای فعالیت در زندگی روزمره، کار، تحصیل و آموزش آماده می کند و می توانید با داشتن مهارت در این حوزه ها، امنیت شغلی و اجتماعی داشته باشید. تقویت مهارت های جامع برای زبان آموزان سطح پیشرفته زبان آلمانی از ویژگی های کلیدی و اصلی این مجموعه آموزشی است.
  ادراک؛ چند  منظوره، ماژولار و انعطاف پذیر
  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher، موضوعات متنوع و جالبی دارد و با ساختار ماژولار و تمرین های متنوع و کاملا حساب شده به تربیت و آموزش زبان آموزان کمک شایانی می کند. به همین دلیل مجموعه کتاب های !Sicher پایه و اساسی ایده آل برای آموزش انعطاف پذیر است و این پروژه عظیم و موفق را نویسندگان بزرگ و صاحب نامی همچون «میشلا پرلمن-بالم» (Michaela Perlmann-Balme) و «سوزان شوآلب» (Susanne Schwalb) تالیف کرده اند.
  گروه هدف
  گروه هدف این مجموعه کتاب ها، بزرگسالان و جوانان در تمام موسسات آموزش عالی و آموزشگاه های زبان در سراسر جهان و دوره متوسطه هستند.
  سطوح و جلدها:
  کتاب های !Sicher در چهار سطح به زبان آموزان ارائه می شود و در دو ویرایش سه و پنج جلدی منتشر شده است. سطوحی که در این مجموعه کتاب ها آموزش داده می شود، سطح پیشرفته است و شامل دوره های B1+، B2، B2 Current و C1 است. 
  در این پست از انکی دروید فلش کارت C1.2 در 6(یعنی درسهای ۷-۱۲) درس تقدیم شما می‌شود. فلش کارت‌ها هم:
  آلمانی به فارسی فارسی به آلمانی نمایش فارسی و تایپ آلمانی  هستند که در فایل‌های جداگانه‌ای تقدیم می‌شود. نمونه رایگان را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  sicher C1.2 - Total__lektion 07.apkg

  1 خرید   

     (0 امتیاز)

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   آلمانی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   539
 12. 10,000 تومان

  فلش کارت زیشر C1.1

  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher شما را برای فعالیت در زندگی روزمره، کار، تحصیل و آموزش آماده می کند و می توانید با داشتن مهارت در این حوزه ها، امنیت شغلی و اجتماعی داشته باشید. تقویت مهارت های جامع برای زبان آموزان سطح پیشرفته زبان آلمانی از ویژگی های کلیدی و اصلی این مجموعه آموزشی است.
  ادراک؛ چند  منظوره، ماژولار و انعطاف پذیر
  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher، موضوعات متنوع و جالبی دارد و با ساختار ماژولار و تمرین های متنوع و کاملا حساب شده به تربیت و آموزش زبان آموزان کمک شایانی می کند. به همین دلیل مجموعه کتاب های !Sicher پایه و اساسی ایده آل برای آموزش انعطاف پذیر است و این پروژه عظیم و موفق را نویسندگان بزرگ و صاحب نامی همچون «میشلا پرلمن-بالم» (Michaela Perlmann-Balme) و «سوزان شوآلب» (Susanne Schwalb) تالیف کرده اند.
  گروه هدف
  گروه هدف این مجموعه کتاب ها، بزرگسالان و جوانان در تمام موسسات آموزش عالی و آموزشگاه های زبان در سراسر جهان و دوره متوسطه هستند.
  سطوح و جلدها:
  کتاب های !Sicher در چهار سطح به زبان آموزان ارائه می شود و در دو ویرایش سه و پنج جلدی منتشر شده است. سطوحی که در این مجموعه کتاب ها آموزش داده می شود، سطح پیشرفته است و شامل دوره های B1+، B2، B2 Current و C1 است. 
  در این پست از انکی دروید فلش کارت C1.1 در 6 درس تقدیم شما می‌شود. فلش کارت‌ها هم:
  آلمانی به فارسی فارسی به آلمانی نمایش فارسی و تایپ آلمانی  هستند که در فایل‌های جداگانه‌ای تقدیم می‌شود. نمونه رایگان را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Sicher! C1.1 - Total__lektion 1.apkg

  1 خرید   

     (0 امتیاز)

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   آلمانی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   575
 13. 10,000 تومان

  فلش کارت sicher B2.2

  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher شما را برای فعالیت در زندگی روزمره، کار، تحصیل و آموزش آماده می کند و می توانید با داشتن مهارت در این حوزه ها، امنیت شغلی و اجتماعی داشته باشید. تقویت مهارت های جامع برای زبان آموزان سطح پیشرفته زبان آلمانی از ویژگی های کلیدی و اصلی این مجموعه آموزشی است.
  ادراک؛ چند  منظوره، ماژولار و انعطاف پذیر
  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher، موضوعات متنوع و جالبی دارد و با ساختار ماژولار و تمرین های متنوع و کاملا حساب شده به تربیت و آموزش زبان آموزان کمک شایانی می کند. به همین دلیل مجموعه کتاب های !Sicher پایه و اساسی ایده آل برای آموزش انعطاف پذیر است و این پروژه عظیم و موفق را نویسندگان بزرگ و صاحب نامی همچون «میشلا پرلمن-بالم» (Michaela Perlmann-Balme) و «سوزان شوآلب» (Susanne Schwalb) تالیف کرده اند.
  گروه هدف
  گروه هدف این مجموعه کتاب ها، بزرگسالان و جوانان در تمام موسسات آموزش عالی و آموزشگاه های زبان در سراسر جهان و دوره متوسطه هستند.
  سطوح و جلدها:
  کتاب های !Sicher در چهار سطح به زبان آموزان ارائه می شود و در دو ویرایش سه و پنج جلدی منتشر شده است. سطوحی که در این مجموعه کتاب ها آموزش داده می شود، سطح پیشرفته است و شامل دوره های B1+، B2، B2 Current و C1 است. 
  در این پست از انکی دروید فلش کارت B2.2 در که شامل درسهای ۷-۱۲ است تقدیم شما می‌شود. فلش کارت‌ها هم:
  آلمانی به فارسی
  فارسی به آلمانی
  نمایش فارسی و تایپ آلمانی 
  هستند که در فایل‌های جداگانه‌ای تقدیم می‌شود. نمونه رایگان را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Sicher! B2.2 - Total__Lektion 07.apkg

  1 خرید   

     (0 امتیاز)

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   آلمانی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   532
 14. 10,000 تومان

  فلش کارت sicher B2.1

  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher شما را برای فعالیت در زندگی روزمره، کار، تحصیل و آموزش آماده می کند و می توانید با داشتن مهارت در این حوزه ها، امنیت شغلی و اجتماعی داشته باشید. تقویت مهارت های جامع برای زبان آموزان سطح پیشرفته زبان آلمانی از ویژگی های کلیدی و اصلی این مجموعه آموزشی است.
  ادراک؛ چند  منظوره، ماژولار و انعطاف پذیر
  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher، موضوعات متنوع و جالبی دارد و با ساختار ماژولار و تمرین های متنوع و کاملا حساب شده به تربیت و آموزش زبان آموزان کمک شایانی می کند. به همین دلیل مجموعه کتاب های !Sicher پایه و اساسی ایده آل برای آموزش انعطاف پذیر است و این پروژه عظیم و موفق را نویسندگان بزرگ و صاحب نامی همچون «میشلا پرلمن-بالم» (Michaela Perlmann-Balme) و «سوزان شوآلب» (Susanne Schwalb) تالیف کرده اند.
  گروه هدف
  گروه هدف این مجموعه کتاب ها، بزرگسالان و جوانان در تمام موسسات آموزش عالی و آموزشگاه های زبان در سراسر جهان و دوره متوسطه هستند.
  سطوح و جلدها:
  کتاب های !Sicher در چهار سطح به زبان آموزان ارائه می شود و در دو ویرایش سه و پنج جلدی منتشر شده است. سطوحی که در این مجموعه کتاب ها آموزش داده می شود، سطح پیشرفته است و شامل دوره های B1+، B2، B2 Current و C1 است. 
  در این پست از انکی دروید فلش کارت B2.1 در 6 درس تقدیم شما می‌شود. فلش کارت‌ها هم:
  آلمانی به فارسی
  فارسی به آلمانی
  نمایش فارسی و تایپ آلمانی 
  هستند که در فایل‌های جداگانه‌ای تقدیم می‌شود. نمونه رایگان را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Sicher! B2.1 - Total__Lektion 1.apkg

  4 خرید   

     (0 امتیاز)

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   آلمانی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   475
 15. 10,000 تومان

  فلش کارت Sicher B1+

  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher شما را برای فعالیت در زندگی روزمره، کار، تحصیل و آموزش آماده می کند و می توانید با داشتن مهارت در این حوزه ها، امنیت شغلی و اجتماعی داشته باشید. تقویت مهارت های جامع برای زبان آموزان سطح پیشرفته زبان آلمانی از ویژگی های کلیدی و اصلی این مجموعه آموزشی است.
  ادراک؛ چند  منظوره، ماژولار و انعطاف پذیر
  مجموعه کتاب های آموزشی زبان آلمانی !Sicher، موضوعات متنوع و جالبی دارد و با ساختار ماژولار و تمرین های متنوع و کاملا حساب شده به تربیت و آموزش زبان آموزان کمک شایانی می کند. به همین دلیل مجموعه کتاب های !Sicher پایه و اساسی ایده آل برای آموزش انعطاف پذیر است و این پروژه عظیم و موفق را نویسندگان بزرگ و صاحب نامی همچون «میشلا پرلمن-بالم» (Michaela Perlmann-Balme) و «سوزان شوآلب» (Susanne Schwalb) تالیف کرده اند.
  گروه هدف
  گروه هدف این مجموعه کتاب ها، بزرگسالان و جوانان در تمام موسسات آموزش عالی و آموزشگاه های زبان در سراسر جهان و دوره متوسطه هستند.
  سطوح و جلدها:
  کتاب های !Sicher در چهار سطح به زبان آموزان ارائه می شود و در دو ویرایش سه و پنج جلدی منتشر شده است. سطوحی که در این مجموعه کتاب ها آموزش داده می شود، سطح پیشرفته است و شامل دوره های B1+، B2، B2 Current و C1 است. 
  در این پست از انکی دروید فلش کارت B1+ در ۸ درس تقدیم شما می‌شود. فلش کارت‌ها هم:
  آلمانی به فارسی فارسی به آلمانی نمایش فارسی و تایپ آلمانی  هستند که در فایل‌های جداگانه‌ای تقدیم می‌شود. نمونه رایگان را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Sicher! B1+ - Total__Lektion 1.apkg

  5 خرید   

     (0 امتیاز)

  0 دیدگاه

  ارسال

  • زبان
   آلمانی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   632
 16. رایگان

  کتاب 1000 English collocations in 10 minute a day

  یادگیری کالوکیشن های کاربردی می‌تواند تأثیر مهمی در افزایش نمره شما در بخش لغات یا واژگان داشته باشد. در پست امروز شما می‌توانید کتاب ۱۰۰۰ کلمه هم‌نشین با روزی ۱۰ دقیقه مطالعه را از سایت بزرگ انکی دروید دانلود کنید. در این کتاب ۵۰ موضوع پرکاربرد در زبان انگلیسی گنجانده‌شده‌اند. در ابتدا کلمات و عبارات هم‌نشین مرتبط با موضوع در قالب یک متن با حروف پررنگ معرفی می‌شوند و بلافاصله یک quiz وجود دارد که برای تثبیت یادگیری اصطلاحات جدید عالی است. همان‌طور که نویسنده کتاب در ابتدا گفته، شما زبان آموزان عزیز می‌توانید تنها با روزی ده دقیقه بیش از ۱۰۰۰ عبارت استاندارد و پرکاربرد انگلیسی را در قالب کلمات هم‌نشین یاد بگیرید. 
   
  فلش کارتهای این کتاب را از لینک زیر می‌توانید دریافت کنید.
   

  78 دریافت

     (0 امتیاز)

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   English
 17. رایگان

  کتاب راهنمای جامع آنکی به زبان فارسی

  سلام. بعد از مدت‌ها تلاش توانستم که کتاب راهنمای فارسی آنکی را ویرایش کنم و در اختیار شما کاربران قرار دهم. اساس این کتاب، همان کتابی بود که در سایت انکی‌ برای راهنمای فارسی زبانان منتشر شده بود. اما الان سایت آنکی نیز به همین کتاب لینک مستقیم دارد. امیدوارم که برای شما نیز مفید واقع شود.
  مانند هر اثر نوپایی این مقاله نیز خالی از ایراد نیست. خوشحال میشم که با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در کامل‌تر شدن این مقاله و قرار دادن مرجع جامعی در اختیار کاربران آنکی یاری کنید.
  موفق و پیروز باشید

  2,186 دریافت

  21 دیدگاه

  بروزرسانی

 18. 15,000 تومان

  فلش کارت Four Corners 4

  مجموعه آموزش زبان Four Corners یک دوره کاملا جدید آموزش انگلیسی آمریکایی است که در چهار سطح تنظیم شده است و در بسیاری از آموزشگاههای زبان برای تدریس دوره های آموزشی از آن استفاده می شود. حتی بسیاری از موسسات آموزش این کتاب ها را جایگزینی برای کتاب های Interchenge و Top Notch قرار داده اند.Four Corners  یک دوره جامع آموزش زبان است که هر چهار مهارت اصلی زبان را در بر دارد و برای بزرگسالان و جوانانی که قصد دارند از زبان انگلیسی جهت برقراری ارتباطات موثر در زندگی روزمره استفاده کنند، مجموعه ای بسیارایده آل است. هر بخش از  Four Cornersشامل ارائه ای واضح و روان از واژگان، دستور زبان، و یک درس کاربردی از انگلیسی روزمره به همراه تمرین های برنامه ریزی شده مهارت های چهارگانه زبانی می باشد. تاکید مجموعهFour Corner  در آموزش، در جهت افزایش اعتماد به نفس برای انجام گفتگو و مکالمات روان است. تمرین های Speaking که آخر هر درس آمده است، زبان آموز را قادر می سازند که از نتیجه تحصیل و میزان پیشرفت خود آگاهی کسب کنند.
  در این فایل فلش کارت‌های سطح 4 این دوره تقدیم می‌شود. این مجموعه شامل انواع فایل زیر به صورت جداگانه می‌باشد:
  انگلیسی به فارسی: انگلیسی پرسیده می‌شود و شما باید ترجمه فارسی را بیان کنید فارسی به انگلیسی: فارسی پرسیده می‌شود و شما باید انگلیسی را بیان کنید نشان دادن فارسی و تایپ انگلیسی: فارسی به شما نشان داده می‌شود و انگلیسی تایپ شود تمامی این فلش کارتها در یک مجموعه دقت داشته باشید که همانطور که در تصاویر مشخص شده است این مجموعه در ۱۲ درس به صورت طبقه بندی شده تقدیم می‌شود. ابتدا نمونه را از لینک زیر دریافت کنید و با منبع درسی خود مطابقت دهید.
  نسخه نمونه را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Four Corners 4 - Total__Unit 01 - The News.apkg
  مجموعه فلش کارت four corners را می‌توانید با تخفیف از لینک زیر دریافت کنید.
   

  0 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   367
 19. 15,000 تومان

  فلش کارت Four Corners 3

  مجموعه آموزش زبان Four Corners یک دوره کاملا جدید آموزش انگلیسی آمریکایی است که در چهار سطح تنظیم شده است و در بسیاری از آموزشگاههای زبان برای تدریس دوره های آموزشی از آن استفاده می شود. حتی بسیاری از موسسات آموزش این کتاب ها را جایگزینی برای کتاب های Interchenge و Top Notch قرار داده اند.Four Corners  یک دوره جامع آموزش زبان است که هر چهار مهارت اصلی زبان را در بر دارد و برای بزرگسالان و جوانانی که قصد دارند از زبان انگلیسی جهت برقراری ارتباطات موثر در زندگی روزمره استفاده کنند، مجموعه ای بسیارایده آل است. هر بخش از  Four Cornersشامل ارائه ای واضح و روان از واژگان، دستور زبان، و یک درس کاربردی از انگلیسی روزمره به همراه تمرین های برنامه ریزی شده مهارت های چهارگانه زبانی می باشد. تاکید مجموعهFour Corner  در آموزش، در جهت افزایش اعتماد به نفس برای انجام گفتگو و مکالمات روان است. تمرین های Speaking که آخر هر درس آمده است، زبان آموز را قادر می سازند که از نتیجه تحصیل و میزان پیشرفت خود آگاهی کسب کنند.
  در این فایل فلش کارت‌های سطح سوم این دوره تقدیم می‌شود. این مجموعه شامل انواع فایل زیر به صورت جداگانه می‌باشد:
  انگلیسی به فارسی: انگلیسی پرسیده می‌شود و شما باید ترجمه فارسی را بیان کنید فارسی به انگلیسی: فارسی پرسیده می‌شود و شما باید انگلیسی را بیان کنید نشان دادن فارسی و تایپ انگلیسی: فارسی به شما نشان داده می‌شود و انگلیسی تایپ شود تمامی این فلش کارتها در یک مجموعه دقت داشته باشید که همانطور که در تصاویر مشخص شده است این مجموعه در ۱۲ درس به صورت طبقه بندی شده تقدیم می‌شود. ابتدا نمونه را از لینک زیر دریافت کنید و با منبع درسی خود مطابقت دهید.
  نسخه نمونه را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Four Corners 3 - Total__Unit 01 - Education.apkg
   
  مجموعه فلش کارت four Corners را می‌توانید با تخفیف از لینک زیر دریافت کنید.
   

  1 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   339
 20. 15,000 تومان

  فلش کارت Four Corners 2

  مجموعه آموزش زبان Four Corners یک دوره کاملا جدید آموزش انگلیسی آمریکایی است که در چهار سطح تنظیم شده است و در بسیاری از آموزشگاههای زبان برای تدریس دوره های آموزشی از آن استفاده می شود. حتی بسیاری از موسسات آموزش این کتاب ها را جایگزینی برای کتاب های Interchenge و Top Notch قرار داده اند.Four Corners  یک دوره جامع آموزش زبان است که هر چهار مهارت اصلی زبان را در بر دارد و برای بزرگسالان و جوانانی که قصد دارند از زبان انگلیسی جهت برقراری ارتباطات موثر در زندگی روزمره استفاده کنند، مجموعه ای بسیارایده آل است. هر بخش از  Four Cornersشامل ارائه ای واضح و روان از واژگان، دستور زبان، و یک درس کاربردی از انگلیسی روزمره به همراه تمرین های برنامه ریزی شده مهارت های چهارگانه زبانی می باشد. تاکید مجموعهFour Corner  در آموزش، در جهت افزایش اعتماد به نفس برای انجام گفتگو و مکالمات روان است. تمرین های Speaking که آخر هر درس آمده است، زبان آموز را قادر می سازند که از نتیجه تحصیل و میزان پیشرفت خود آگاهی کسب کنند.
  در این فایل فلش کارت‌های سطح 2 این دوره تقدیم می‌شود. این مجموعه شامل انواع فایل زیر به صورت جداگانه می‌باشد:
  انگلیسی به فارسی: انگلیسی پرسیده می‌شود و شما باید ترجمه فارسی را بیان کنید
  فارسی به انگلیسی: فارسی پرسیده می‌شود و شما باید انگلیسی را بیان کنید
  نشان دادن فارسی و تایپ انگلیسی: فارسی به شما نشان داده می‌شود و انگلیسی تایپ شود
  تمامی این فلش کارتها در یک مجموعه
  دقت داشته باشید که همانطور که در تصاویر مشخص شده است این مجموعه در ۱۲ درس به صورت طبقه بندی شده تقدیم می‌شود. ابتدا نمونه را از لینک زیر دریافت کنید و با منبع درسی خود مطابقت دهید.
  نسخه نمونه را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Four Corners 2 - Total__Unit 01 - My Interests.apkg
   
  مجموعه فلش کارت Four Corners را می‌توانید با تخفیف از لینک زیر دریافت کنید.
   

  0 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   465
 21. 15,000 تومان

  فلش کارت Four Corners 1

  مجموعه آموزش زبان Four Corners یک دوره کاملا جدید آموزش انگلیسی آمریکایی است که در چهار سطح تنظیم شده است و در بسیاری از آموزشگاههای زبان برای تدریس دوره های آموزشی از آن استفاده می شود. حتی بسیاری از موسسات آموزش این کتاب ها را جایگزینی برای کتاب های Interchenge و Top Notch قرار داده اند.Four Corners  یک دوره جامع آموزش زبان است که هر چهار مهارت اصلی زبان را در بر دارد و برای بزرگسالان و جوانانی که قصد دارند از زبان انگلیسی جهت برقراری ارتباطات موثر در زندگی روزمره استفاده کنند، مجموعه ای بسیارایده آل است. هر بخش از  Four Cornersشامل ارائه ای واضح و روان از واژگان، دستور زبان، و یک درس کاربردی از انگلیسی روزمره به همراه تمرین های برنامه ریزی شده مهارت های چهارگانه زبانی می باشد. تاکید مجموعهFour Corner  در آموزش، در جهت افزایش اعتماد به نفس برای انجام گفتگو و مکالمات روان است. تمرین های Speaking که آخر هر درس آمده است، زبان آموز را قادر می سازند که از نتیجه تحصیل و میزان پیشرفت خود آگاهی کسب کنند.
  در این فایل فلش کارت‌های سطح اول این دوره تقدیم می‌شود. این فایل فلش کارتی شامل انواع فایل زیر به صورت جداگانه می‌باشد:
  انگلیسی به فارسی: انگلیسی پرسیده می‌شود و شما باید ترجمه فارسی را بیان کنید فارسی به انگلیسی: فارسی پرسیده می‌شود و شما باید انگلیسی را بیان کنید نشان دادن فارسی و تایپ انگلیسی: فارسی به شما نشان داده می‌شود و انگلیسی تایپ شود تمامی این فلش کارتها در یک مجموعه دقت داشته باشید که همانطور که در تصاویر مشخص شده است این مجموعه در ۱۲ درس به صورت طبقه بندی شده تقدیم می‌شود. ابتدا نمونه را از لینک زیر دریافت کنید و با منبع درسی خود مطابقت دهید.
  نسخه نمونه را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  Four Corners 1 - Total__00 Welcome.apkg
   
  مجموعه فلش کارت Four Corners را می توانید با تخفیف از لینک زیر دریافت کنید.
   

  4 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   701
 22. 15,000 تومان

  فلش کارت تاچ استون ۱ (انگلیسی - فارسی - تایپی)

  در این مجموعه سعی کردم تمامی لغات مربوط به تاچ استون سطح یک را به صورت فلش کارتی تقدیم حضورتان کنم. این مجموعه فلش کارت در ۱۲ درس طبقه بندی شده است که در تصویر نشان داده شده است. همچنین  بیش از ۹۰ درصد فلش کارت‌های این مجموعه دارای تلفظ هستند. از طرفی انواع کارت زیر در فایل‌های جداگانه تقدیم می‌شود.  
  انگلیسی به فارسی(EntoFa): انگلیسی را نمایش می‌دهد و فارسی را جواب میدهید فارسی به انگلیسی(FatoEn): فارسی را نمایش می‌دهد و انگلیسی را جواب می‌دهید تایپ انگلیسی(Type): فارسی را نمایش می‌دهد و انگلیسی را تایپ می کنید تمامی این انواع به همراه هم در یک دسته(Total) دقت داشته باشید که در صورتی که یکی از فایل‌ها دریافت و به مجموعه اضافه کردید، اگر مایل به تغییر به فایل دیگری در انکی هستید باید مجموعه قبلی و نوع کارت آن را حذف و مجموعه جدید را وارد کنید.
  نمونه رایگان این مجموعه فلش کارتی را از لینک زیر دریافت کنید. 
  TouchStone 1- Total__Unit 01 - All About You.apkg
   
  پکیج فلش کارتی تاچ استون را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
   

  1 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   687
 23. 15,000 تومان

  فلش کارت تاچ استون ۳(تایپ - تلفظ)

  در این فایل فلش کارت‌های تاچ استون سه(Touch Stone 3) تقدیم می‌شود. این فایل فلش کارتی شامل انواع فایل زیر به صورت جداگانه می‌باشد:
  انگلیسی به فارسی: انگلیسی پرسیده می‌شود و شما باید ترجمه فارسی را بیان کنید فارسی به انگلیسی: فارسی پرسیده می‌شود و شما باید انگلیسی را بیان کنید نشان دادن فارسی و تایپ انگلیسی: فارسی به شما نشان داده می‌شود و انگلیسی تایپ شود تمامی این فلش کارتها در یک مجموعه دقت داشته باشید که همانطور که در تصاویر مشخص شده است این مجموعه در ۱۲ درس به صورت طبقه بندی شده تقدیم می‌شود.
  نسخه نمونه را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  TouchStone 3 - Total__Unit 01 - The Way We Are.apkg
  پکیج فلش کارتی تاچ استون را می‌توانید با تخفیف از فروشگاه سایت دریافت نمایید.
   

  2 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   408
 24. 15,000 تومان

  فلش کارت تاچ استون دو (انگلیسی - فارسی - تایپی - تلفظ)

  در این فایل فلش کارت‌های تاچ استون دو تقدیم می‌شود. این فایل فلش کارتی شامل انواع فایل زیر به صورت جداگانه می‌باشد:
  انگلیسی به فارسی: انگلیسی پرسیده می‌شود و شما باید ترجمه فارسی را بیان کنید فارسی به انگلیسی: فارسی پرسیده می‌شود و شما باید انگلیسی را بیان کنید نشان دادن فارسی و تایپ انگلیسی: فارسی به شما نشان داده می‌شود و انگلیسی تایپ شود تمامی این فلش کارتها در یک مجموعه  
  نسخه نمونه را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.
  TouchStone 2 - Total__Unit 01 - Making Friends.apkg
   
  پکیج فلش کارتی تاچ استون را می‌توانید با تخفیف بیش از ۵۰ درصد از لینک زیر دریافت کنید.
   

  0 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   482
 25. 15,000 تومان

  فلش کارت تاچ استون ۴ (به همراه تلفظ و فلش کارت تایپ)

  در این مجموعه سعی کردم تمامی لغات مربوط به تاچ استون سطح چهارم (touch stone 4) را به صورت فلش کارتی تقدیم حضورتان کنم. این مجموعه فلش کارت در ۱۲ درس طبقه بندی شده است که در تصویر نشان داده شده است. همچنین  بیش از ۹۰ درصد فلش کارت‌های این مجموعه دارای تلفظ هستند. از طرفی انواع کارت زیر در فایل‌های جداگانه تقدیم می‌شود.  
  انگلیسی به فارسی(EntoFa): انگلیسی را نمایش می‌دهد و فارسی را جواب میدهید فارسی به انگلیسی(FatoEn): فارسی را نمایش می‌دهد و انگلیسی را جواب می‌دهید تایپ انگلیسی(Type): فارسی را نمایش می‌دهد و انگلیسی را تایپ می کنید تمامی این انواع به همراه هم در یک دسته(Total) دقت داشته باشید که در صورتی که یکی از فایل‌ها دریافت و به مجموعه اضافه کردید، اگر مایل به تغییر به فایل دیگری در انکی هستید باید مجموعه قبلی و نوع کارت آن را حذف و مجموعه جدید را وارد کنید.
  نمونه رایگان این مجموعه فلش کارتی را از لینک زیر دریافت کنید. 
   
   
  دریافت فایل
  TouchStone 4 - Total__Unit 01 - Interesting Lives.apkg  
  پکیج فلش کارتی تاچ استون را می‌توانید از لینک زیر با تخفیف دریافت نمایید.
   

  0 خرید   

  0 دیدگاه

  بروزرسانی

  • زبان
   انگلیسی - فارسی
  • تعداد فلش کارت
   519
×
×
 • جدید...